RentalCars

Wszystkie opinie

RentalCars

33% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

E
EWA
Odwołano nam lot. Natychmiast poinformowaliśmy o fakcie samą zainteresowaną wypożyczalnię oraz rentalcars.com i poprosiliśmy o utrzymanie naszej rezerwacji. Podaliśy nr lotu i poinformowalismy że ...Czytacz dalej
G
Gabriela
Niestety ODRADZAM. W momencie rezerwacji jest wszystko super, jednak gdy pojawią się problemy rentalcars umywa ręce. Brak infolinii dostepnej w weekendy, brak możliwości anulowania zamówiNiestety ...Czytacz dalej
R
Robert Szafirowski
Niemozliwosc cofniecia rezerwacji, mimo ze innaczej jest napisane na stronie NEGATYWCzytacz dalej

Wszystkie opinie (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wynajem auta 3tyg USA

  Odwołano nam lot.
  Natychmiast poinformowaliśmy o fakcie samą zainteresowaną wypożyczalnię oraz rentalcars.com i poprosiliśmy o utrzymanie naszej rezerwacji. Podaliśy nr lotu i poinformowalismy że nasz lot przełożono na 2 dni później i że 2 dni później zjawimy się po auto. O ile sama zainteresowana wypożyczalnia przychyliła się do prośby, zmieniła rezerwację, o tyle rentalcars.com nie
  Pojawilismy się na lotnisku, nasza rezerwacja przepadła a wraz z nią ponad 7300 zł
  Byliśmy zmuszeni kolejny raz ponieść koszt wynajmu, tym razem na lotnisku około 13000
  Przypadało to na dni świąteczne w Polsce, a na dodatek gdy byliśmy na miejscu, na lotnisku w USA, w Polsce była noc infolinia była nieczynna!
  Pod nr zagranicznym niedość że długi czas oczekiwania, krocie za połączenia, to proszono nas o PIN do rezerwacji, którego nie otyrzymaliśmy , a bez którego podobno nic nie można było uczynić.
  Efekt - Nie chcą oddać pieniędzy. Piszą wywody mailowe na 2 strony A4 podpierając się swoim regulaminem. (Którego nie bierzesz ze sobą w podróż, bo zalecają brać voucher na samochód i w którym już nie masz regulaminu)
  Obsługa nie przedstawia się, bardzo spokojnie tłumaczy, że jest im przykro i możemy czuć się rozgoryczeni, ale taki mają regulamin.
  Po ich regulaminowym czasie dopiero informują, że można było odwołać rezerwację, ale mamy na to określony czas, który już niestety upłynął i nic nie mogą zrobić. Dodam, że dodzwonić się tam i anulować rezerwację graniczy z cudem.
  Przestrzegam!!! Wynajmujcie bezpośrednio w wypożyczalni na miejscu. Nie łudźcie się pozornie dobrą ceną.
  To pośrednik, który żeruje na przypadkach ludzkich.
  Wstyd dla booking.com , że udostępnia swoją platformę dla takich wyłudzeń.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wynajem auta

  Niestety ODRADZAM.
  W momencie rezerwacji jest wszystko super, jednak gdy pojawią się problemy rentalcars umywa ręce. Brak infolinii dostepnej w weekendy, brak możliwości anulowania zamówiNiestety ODRADZAM.
  W momencie rezerwacji jest wszystko super, jednak gdy pojawią się problemy rentalcars umywa ręce. Brak infolinii dostepnej w weekendy, brak możliwości anulowania zamówienia a do tego firma współpracująca z Rentalcars umywa ręce od wszystkiego. Przy płatności wszystko działa elegancko, jednak w momencie wynajmu samochodu już tak nie jest. Brak odpowiednich dokumentów nie pozwala na odbiór samochodu a do tego nie zwrócą pieniedzy, bo nie bylo anulacji zamówienia. No kpnia. Brak samochodu, brak dokumentów, brak pieniędzy... a do tego przy zgłoszeniu uwag zamykają sprawę pisząc, że bardzo im przykro oraz żeby się nie zrażac. NIE POLCAM!!enia a do tego firma współpracująca z Rentalcars umywa ręce od wszystkiego. Przy płatności wszystko działa elegancko, jednak w momencie wynajmu samochodu już tak nie jest. Brak odpowiednich dokumentów nie pozwala na odbiór samochodu a do tego nie zwrócą pieniedzy, bo nie bylo anulacji zamówienia. No kpnia. Brak samochodu, brak dokumentów, brak pieniędzy... a do tego przy zgłoszeniu uwag zamykają sprawę pisząc, że bardzo im przykro oraz żeby się nie zrażac. NIE POLCAM!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Negativr

  Niemozliwosc cofniecia rezerwacji, mimo ze innaczej jest napisane na stronie

  NEGATYW


Inni również oglądali

Logo Avis

Avis

0 opinie

O firmie Avis W 1946 roku Warren Avis założył pierwsze na świecie przylotniskowe biuro wynajmu. Mieściło si...

Logo Myrentacar

Myrentacar

0 opinie

Europejski tryb życia przyzwyczaił wiele osób do posiadanie samochodu. Jest to dobrobyt związany z krajami pierwszego św...

Logo 2407

2407

1 opinie

Zepsuł Ci się samochód, a może nagle przypomniałeś sobie, że musisz pilnie wymienić olej? Sklep 2407 wych...

Logo QEEQ

QEEQ

1 opinie

Wygodne podróżowanie zapewniają różnorodne aplikacje. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego aktywnego po...