NiezależnaOpinia

  Opinie RentalCars

  Ile razy już wynajmowałeś samochód? Chcesz coś zmienić? Coś Ci nie odpowiada w usługach firmy, którą na co dzień wykorzystywałeś do jazdy po mieście? Czy może po prostu chcesz się upewnić czy firma, którą wybrałeś jest właściwa? Od razu można poznać, że jesteś mądrym człowiekiem, oszczędzasz czas i pieniądze posiłkując się opiniami innych klientów. Takich ludzi kochamy i serwisy, które nam to umożliwiają. Przekonaj się sam i sprawdź czy ta wypożyczalnia jest dla Ciebie.

  Wypożyczenie samochodu, prosto i od ręki! - Rentalcars

  Rezerwacja usług podróżniczych online, trend się nasila, a z pomocą przychodzą nam różne firmy, pośrednicy, aplikacje - dzisiaj jest multum możliwości. Jedną z tego typu opcji jest wynajęcie samochodu od znanej, renomowanej firmy bądź lokalnego biznesu, ale za pomocą pośrednika, który zbiera dla Nas wszystkie dane, prowadzi krok po kroczku za rączkę i jak najbardziej ułatwia nam przejście przez cały proces wypożyczania auta. Tego typu pośredników jest wiele, ale jednym ze światowych liderów, o ile nie liderem nr 1, jest Rentalcars. Geneza spółki zaczyna się w roku 2004 pod nazwą TravelJigsaw. Przez kolejne lata firma niesamowicie się rozwijała, odnosiła coraz to kolejne sukcesy, żeby po 4 latach klienci dokonywali rezerwacji już 1000 samochodów dziennie. Klienci pokochali firmę, mimo, że to tylko pośrednictwo! Dokonali niebywałego sukcesu, stosując niebanalne praktyki w sposobie komunikacji z klientem jak i uproszczeniem całego procesu rezerwacji pojazdów. Po 6 latach od startu, firma dołączyła do grupy Priceline wskutek czego zmieniła nazwę na Rentalcars.com. Przedsiębiorstwo na dzień dzisiejszy obsługuje klientów w ponad 53 000 miejsc w 160 krajach świata! Niewiarygodne, że firma - pośrednik jest w stanie zarządzać bazą tak liczną. Przez samą stronę internetową Rentalcars dokonuje się ponad 8 milionów rezerwacji rocznie! Oczywiście firma nadal się rozwija, cyferki rosną, a Rentalcars twierdzi, że to zasługa ich niezastąpionych pracowników z całego świata, którzy bazują głównie w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Trzeba pamiętać, że głównym celem jaki przyświeca firmie jest prostota. Która nie bez powodu została nagrodzona orderem World Travel Awards oraz Travolution Awards za najlepszą aplikację i stronę do wypożyczania samochodów online. W internecie, status średni opinii na ich temat wynosi 7.5/10, a opinii jest już prawie 100 000!

  Kilka kroków do jazdy na własnych warunkach

  Oferta działa bardzo prosto. Po wejściu na stronę główną wystarczy, że wybierzemy punkt odbioru auta, czyli wybierzemy miejscowość i ulicę, w której się aktualnie znajdujemy bądź się znajdziemy, następnie określamy datę i godzinę odbioru i zwrotu auta. Wyszukiwarka wskaże nam najlepsze opcje z całej bazy firm wypożyczających auta od najtańszych. Potem możemy w bardzo łatwy sposób porównać oferty i zdecydować, która najlepiej nam odpowiada i zarezerwować auto podając swoje dane, adres i dane karty kredytowej bądź debetowej. Wszystko jest bardzo proste i intuicyjne, nie musimy się niczym martwić, Rentalcars jest od tego, żeby nam to wszystko jak najbardziej uprościć. Warto wspomnieć, że jeśli mamy mniej niż 30 lat bądź więcej niż 65 lat, nie zawsze, ale często żądana jest dodatkowa opłata za wynajęcie samochodu. Rentalcars obsługuje największe i najbardziej renomowane wypożyczalnie z prawie całego świata, a są to m.in. Alamo, Hertz, Budget czy Europcar. Starają się także kontaktować i kolaborować z lokalnymi dostawcami, przez co ceny są nierzadko niższe, a samochody bardziej dostępne. Przy każdej ofercie możemy także przeczytać opinię jaką mają klienci na temat danego samochodu i zweryfikować czy ten samochód na pewno jest dla nas. I Pamiętajmy o kaucji!

  Rentalcars Kontakt

  W odpowiednim miejscu na stronie internetowej, mamy do dyspozycji coś w rodzaju centrum pomocy. Jest tam wyszukiwarka rozwiązań, w którą należy wpisać słowo kluczowe naszej sprawy, a bez wątpienia ona zrobi wszystko, żeby znaleźć odpowiedź na nasze pytania. Mamy możliwość skontaktowania się z obsługą klienta poprzez telefon, wiadomość jak i możemy przesunąć termin rezerwacji czy też ją anulować.

  Daj znać co sądzisz na temat Rentalcars. Jesteś za czy przeciw? W Polsce sprawdza się to rozwiązanie, nie? To może za granicą działa świetnie? A może korzystasz tylko z lokalnych dostawców bądź korzystasz z innego modelu usług podróżniczych online? Podziel się z nami swoimi przeżyciami!

  RentalCars
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o RentalCars

  Twoja opinia