GetTransfer Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

GetTransfer

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Jeremi Wójcik
Moje doświadczenie z GetTransfer było bardzo pozytywne. Zdecydowałem się na skorzystanie z ich usług podczas mojego ostatniego wyjazdu służbowego za granicę i nie zawiodłem się. Już online mogłem ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Doskonała obsługa transferów: recenzja GetTransfer

  Moje doświadczenie z GetTransfer było bardzo pozytywne. Zdecydowałem się na skorzystanie z ich usług podczas mojego ostatniego wyjazdu służbowego za granicę i nie zawiodłem się. Już online mogłem w prosty sposób zgłosić swoje zapotrzebowanie na transfer, a także śmiało określić swoją cenę za przejazd lub wybrać najlepszą ofertę transportu od firmy przewozowej. Kiedy już dotarłem na lotnisko, mój kierowca był tam już czekając na mnie z tabliczką z moim imieniem. Był bardzo przyjemny i pomocny – pomógł mi dźwignąć ciężki bagaż oraz sprawiał wrażenie profesjonalisty zarówno jako kierowca jak i doradca podróżny. Środek transportu był również świetnie utrzymany i bardzo komfortowy - idealny dla zmęczonego po długiej podróży klienta. Ogólnie rzecz biorąc polecam GetTransfer każdemu szukającemu łatwej i bezproblemowej obsługi transfery czy wynajmu samochodów. Na pewno będę korzystać z ich usług ponownie w czasie następnej podróży!


Inni również oglądali

Logo Kiwitaxi

Kiwitaxi

0 opinie

Kiwitaxi to strona internetowa, na której można zamówić transfer z lotniska, dworca kolejowego, hotelu lub d...

Logo 2407

2407

1 opinie

Zepsuł Ci się samochód, a może nagle przypomniałeś sobie, że musisz pilnie wymienić olej? Sklep 2407 wych...

Logo QEEQ

QEEQ

1 opinie

Wygodne podróżowanie zapewniają różnorodne aplikacje. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego aktywnego po...

Logo Eurotax

Eurotax

1 opinie

O serwisie Eurotax Właścicielem serwisu Eurotax jest firma Autovista Polska sp. z o.o. z Warszawy. Jest przedstawicielem Eurot...