Trainline Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

A
A.
Aplikacja Trainline jest łatwa w użyciu, co jest ważne dla osób takich jak ja, które są na emeryturze i chcą aplikacji przyjaznych dla użytkownika. Dostępne są bardzo dobre oferty, a decyzje w osta...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bilety

  Aplikacja Trainline jest łatwa w użyciu, co jest ważne dla osób takich jak ja, które są na emeryturze i chcą aplikacji przyjaznych dla użytkownika. Dostępne są bardzo dobre oferty, a decyzje w ostatniej chwili ułatwiają bilety cyfrowe. Korzystanie z pociągu oznacza brak konieczności siedzenia w korku i poruszania się po ruchliwych autostradach, gdy czas nie jest ważny. Pomaga również w zmniejszeniu śladu węglowego. Rezerwuję bilety kolejowe w Trainline od kilku lat i usługa jest zawsze w 100% niezawodna. Wszystkie opcje, godziny i ceny biletów są łatwo dostępne w łatwej w obsłudze aplikacji, a po dokonaniu rezerwacji dostępne są różne opcje odbioru rzeczywistych biletów.


Inni również oglądali