NiezależnaOpinia

  Opinie Tiqets

  Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura na wyciągnięcie ręki. Tiqets umożliwia podróżującym natychmiastowe kupowanie cyfrowych biletów do najpopularniejszych muzeów i atrakcji na całym świecie.

  O firmie Tiqets

  Misją Tiqets jest sprawienie, aby kultura była lepiej dostępna. Usunęli wszelkie przeszkody, aby jeszcze więcej osób mogło zwiedzać zarówno ukryte skarby, jak i najpopularniejsze muzea i atrakcje. Od początku działalności w 2014 roku umożliwili milionom ludzi odkrycie i przeżycie doświadczeń kulturalnych na całym świecie dzięki natychmiastowym, last-minute i mobilnym biletom. Kupuj bilety elektroniczne na bieżąco i na ostatnią chwilę Cyfrowy bilet użyj swojego smartfona, aby wejść do atrakcji. Historia Tiqets Firma Tiqets została założona przez czterech doświadczonych holenderskich przedsiębiorców, którzy na własnej skórze doświadczyli trudności podczas zwiedzania. W 2014 roku wpadli oni na nowatorski pomysł: dlaczego by nie wykorzystać telefonów, które wszyscy mamy przy sobie, aby przyspieszyć proces wejścia. Obecnie miliony osób korzysta z Tiqets do łatwego odkrywania, kupowania i uzyskiwania dostępu do muzeów i atrakcji na całym świecie. Siedziba główna znajduje się w Amsterdamie. Zespół Tiqets to zespół międzynarodowych pracowników. Oddziały lokalne Tiqets ma na całym świecie. Są to lokalne zespoły, które reprezentują Tiqets, na każdym z głównych rynków, łącząc obiekty kulturalne z turystami. Są to oddziały w Amsterdamie, Bangkoku, Barcelonie, Kopenhadze, Las Vegas, Londynie, Paryżu, Filadelfii, Rzymie, Seattle, Tokio i Wiedniu. Ponad 1 milion pobrań aplikacji mobilnej. Ponad 10 milionów sprzedanych biletów do ponad 2 tysięcy atrakcji. Zebrano 60 mln USD w środkach z serii C pod przewodnictwem Airbnb.

  Tiqets Raises $60 Million Led By Airbnb

  Oferta Tiqets

  Największe atrakcje oferowane przez Tiqwts to Burdż Chalifa, Casa Batlló, Koloseum, Wielka Synagoga w Budapeszcie, Wieża Eiffla, Muzeum Luwru, Katedra w Mediolanie - Duomo di Milano, Pałac wersalski, Sagrada Familia Santa Maria delle Grazie, Muzeum Van Gogha, Fabryka Schindlera, Muzea Watykańskie, Rijksmuseum ZSL London Zoo, Heineken Experience Atomium, Królewskie Ogrody Botaniczne i Pałac Kew, Tower of London, London Eye, Widok z wieżowca Shard, Oceanário de Lisboa, Wieża telewizyjna w Berlinie. Najpopularniejsze kierunki i miasta do zwiedzenia to Amsterdam, Ateny, Berlin, Budapeszt, Dubaj, Istambuł, Lizbona, Madryt, Mediolan, San Francisco, Sewilla, Wenecja, Wiedeń, Warszawa. W najpopularniejszy kategoriach znajdziesz miedzy innymi Amsterdam - Muzea i galerie, Ateny - Muzea i galerie, Barcelona - Muzea i Galerie, Berlin - Muzea i galerie, Budapeszt - Muzea i galerie, Dubaj - Muzea i galerie, Istambuł - Muzea i galerie, Lizbona - Muzea i galerie, Madryt - Muzea i galerie, Milan (Mediolan) - Muzea i galerie, San Francisco - Muzea i galerie, Sewilla - Muzea i galerie, Wenecja - Muzea i galerie, Wiedeń - Muzea i galerie, Warszawa - Muzea i galerie. Pobierz aplikację Tiqets, aby uzyskać łatwy dostęp do kultury. Możesz pobrać aplikację Tiqets. Korzystaj z niej do poznawania informacji na temat miejsca, do którego się wybierasz, robienia planów będąc w drodze, zapisywania swoich biletów w trybie offline, a dodatkowo ciesz się dostępnymi tylko dla użytkowników, wyjątkowymi bonusami. Za bilety na Tiqets zapłacisz następującymi metody płatności: Visa, Mastercard, Carte Bancaire, CartaSi, iDeal, PayPal, Sofortuberweisung i Alipay. Większość transakcji jest natychmiast potwierdzana. W celu potwierdzenia zakupu biletu otrzymasz wiadomość e-mail jak i SMS. Wiadomość SMS jest na wypadek trudności z dostępem do wiadomości e-mail. Niektóre bilety wymagają manualnego przetwarzania podczas godzin roboczych może prowadzić to do opóźniania do jednej godziny. Jeśli dokonasz rezerwacji, kiedy atrakcja jest zamknięta, otrzymasz swój bilet, kiedy będzie ona otwarta. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia, należy skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Tiqets. Firma Tiqets zapewnia wsparcie 24/7 i obsługę klienta 24/7.

  Co sądzisz o ofercie Tiqets?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Tiqets? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Tiqets jest wygodne, bezpieczne? Czy masz aplikację Tiqets? Co o niej sądzisz, czy jest łatwa i przyjazna w obsłudze? Przeczytaj opinie klientów na temat Tiqets i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Tiqets.

  Tiqets
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Tiqets

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Tiqets jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Tiqets. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Tiqets?

  Tiqets działa głównie w kategorii Wakacje i podróże, a dokładniej w Wycieczki specjalne, Wycieczki po mieście, Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Tiqets . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.