NiezależnaOpinia

  Opinie Sun&Snow

  O portalu Sun&Snow
  Portal Sun&Snow należy do firmy SUN & SNOW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Gałczyńskiego 4, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 000318497, REGON: 141534979, NIP: 5213507582. Sun & Snow Sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach, i należy do grupy spółek Sun & Snow S.A. Firma Sun & Snow Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2008 roku i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajmem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.
  Prezesem Zarządu Sun & Snow jest Marcin Dumania, który jest współzałożycielem spółki. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w największych globalnych firmach doradczych: Deloitte, A.T. Kearney, Accenture oraz Roland Berger Strategy Consultants, gdzie przeszedł pełną ścieżkę kariery od analityka do partnera. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.
  Spółka Sun & Snow wprowadziła również na rynek deweloperski nową jakość pod marką Sun & Snow Resorts, realizując apartamenty wypoczynkowe skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Unikalne połączenie możliwości wypoczywania w zakupionym apartamencie w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystycznych i dużych miastach w Polsce oraz dodatkowa możliwość zarabiania na jego wynajmie sprawia, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Pierwszy obiekt Sun & Snow Resorts powstał w Szklarskiej Porębie. Kompleks obecnie tworzą trzy budynki apartamentowe stanowiące nowatorską koncepcję ośrodka typu vacation park. Drugi obiekt to Sun & Snow Resorts Lipki Park w Zakopanem, u podnóża Giewontu. W skład inwestycji wchodzi pięć budynków – 3 apartamentowe oraz 2 aparthotelowe – wszystkie oddane do użytkowania. Spółka zrealizowała także inwestycje Sun & Snow Resorts Kołobrzeg, a w trakcie realizacji jest Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska. Do grupy Sun & Snow S.A. należą również spółki Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o. oraz Pobyty.pl.
  Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o. to wyspecjalizowana spółka zajmująca się doradztwem w obszarze inwestycji w nieruchomości przeznaczone na wynajem. Wspiera potencjalnych inwestorów w wyborze odpowiedniej lokalizacji i formy inwestycji. Doradza także deweloperom w zakresie projektowania, budowy, finansowania i komercjalizacji ich inwestycji.
  Pobyty.pl Sp. z o.o. jest właścicielem portalu Pobyty.pl, który oferuje turystom możliwość zarezerwowania różnego typu sprawdzonych miejsc noclegowych w całej Polsce.

  Oferta na portalu Sun&Snow

  W ofercie znajdziesz Apartamenty na wynajem nad morzem, w górach, na mazurach i w miastach. Do najpopularniejszych apartamentów należą apartamenty: Dziwnów; Gdańsk Przy Plaży; Gdynia; Grzybowo; Hel; Jantar; Jastrzębia Góra; Jurata; Karwia; Kąty Rybackie; Kołobrzeg; Krynica Morska; Łukęcin; Mielno; Międzywodzie; Międzyzdroje; Pobierowo; Puck; Rewal; Sarbinowo; Sianożęty; Sopot; Stegna; Sztutowo; Świnoujście; Ustka; Ustronie Morskie; Władysławowo; Białka Tatrzańska; Karpacz; Krynica-Zdrój; Szklarska Poręba; Świeradów Zdrój; Ustroń; Wisła; Zakopane – Resort; Zakopane Apartamenty; Pasym; Gdańsk Stare Miasto i Kraków.
  Opłata za wynajem Apartamentu obejmuje: opłatę za przygotowanie Apartamentu; opłatę za pobyt w Apartamencie liczby osób ustalonej w umowie; Do opłaty za wynajem doliczane mogą być dodatkowe opłaty i kaucje, wskazane w formularzu rezerwacyjnym lub umowie.
  Umowa najmu nie obejmuje dodatkowego sprzątania, dodatkowej wymiany bielizny i ręczników, wypożyczenia łóżeczka dziecięcego, pobytu zwierzęcia oraz kosztu parkingu.
  Po dokonaniu rezerwacji, w ciągu 3 dni (72 godzin) Klient zobowiązany jest wpłacić na rachunek bankowy wskazaną w formularzu rezerwacyjnym opłatę rezerwacyjną w wysokości 25% opłaty za wynajem Apartamentu. Liczy się data księgowania na koncie Sun&Snow. W przypadku braku wpłaty w tym terminie Sun&Snow zastrzega sobie możliwość anulowania rezerwacji. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna. Opłata rezerwacyjna stanowi wyłącznie opłatę za przygotowanie Apartamentu oraz miejsca parkingowego (jeśli dotyczy) i nie stanowi opłaty za pobyt w Apartamencie. W przypadku wpłaty opłaty rezerwacyjnej w terminie, Klientowi nie będzie przysługiwało prawo do odstąpienia od przygotowania apartamentu, a tym samym, prawo do zwrotu opłaty rezerwacyjnej. W przypadku braku wpływu opłaty rezerwacyjnej do dnia wskazanego w formularzu, rezerwacja ulega anulowaniu. Opłata rezerwacyjna wpłacona po terminie wskazanym w formularzu przywraca rezerwację, o ile Sun & Snow nadal dysponuje wolnymi miejscami. Pozostałą część opłaty za wynajem Apartamentu (75%) w postaci opłaty za pobyt w Apartamencie klient może zapłacić przelewem na rachunek bankowy lub kartą na miejscu w biurze lokalnym w dniu zameldowania.

  Wakacje we Włoszech - wycieczka objazdowa.

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Sun&Snow?

  Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy portal jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd portalu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Sun&Snow jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Sun&Snow i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Sun&Snow.

  Sun&Snow
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Sun&Snow

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Sun&Snow jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Sun&Snow. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Sun&Snow?

  Sun&Snow działa głównie w kategorii Wakacje i podróże, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Sun&Snow com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!