100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

F
FRANEK
Szperając w ich stronce dowiedziałem się paru rzeczy. Właścicielem portalu internetowego Sembo jest firma Stena Line Travel Group AB, a siedziba firmy znajduje się w Helsingborgu. Sembo zajmuje się...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne

  Szperając w ich stronce dowiedziałem się paru rzeczy. Właścicielem portalu internetowego Sembo jest firma Stena Line Travel Group AB, a siedziba firmy znajduje się w Helsingborgu. Sembo zajmuje się organizacją zakwaterowania, z kolei Stena Line Scandinavia AB oraz HH Ferries Helsingborg AB odpowiadają za rejs promem. Sembo oferuje również inne usługi transportowe, umożliwiając zakup biletów lotniczych, wypożyczanie aut oraz organizację transferów. Odbiorcą płatności za transport oraz zakwaterowanie jest Sembo. Zawsze sprawdzam nowe firmy, czy portale, z których usług chcę skorzystać. Ta firma wydawała się być przejrzysta więc się zdecydowałem. Natrafiłem na różne opinie online zanim się zdecydowałem, ale postanowiłem sprawdzić. Zabookowałem sobie weekend w Hiszpani. Wszystko było ok. Polecam.


Inni również oglądali