NiezależnaOpinia

  Opinie Opodo

  Opodo to pierwsza prawdziwie paneuropejska agencja turystyczna, stworzona w odpowiedzi na potrzeby dzisiejszych podróżnych. Zapewnia dostęp do ofert ponad 610 linii lotniczych, ponad 1 700 000 hoteli w 200 krajach, a także ponad 7000 biur wynajmu samochodów na całym świecie. Witryny internetowe Opodo są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Austrii, Belgii, Portugalii, Polsce, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Australii oraz we Francji i we Włoszech. Dlaczego warto korzystać z serwisu Opodo:

  - Wybór: Możliwość porównania i rezerwacji ofert setek linii lotniczych oraz tysięcy hoteli i wypożyczalni samochodów na całym świecie;

  - Wygoda: Możliwość zaplanowania podróży dostosowanej do własnych potrzeb w ramach jednych odwiedzin w serwisie www.opodo.pl, kompleksowa obsługa organizacji podróży;

  - Cena: Opodo sprawdza ceny codziennie, dbając o to, aby jego oferty były zawsze najkorzystniejsze;

  - Reputacja: Miliony klientów obsłużonych od 2002 r. nie mogą się mylić;

  - Obsługa: Telefoniczne centrum obsługi klienta Opodo zapewnia kompleksową obsługę przed podróżą, w jej trakcie i po powrocie.

  Dlaczego warto dokonywać rezerwacji w serwisie Opodo?

  - Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Doradcy Opodo z krajów nordyckich dysponują bogatym doświadczeniem i dużą wiedzą. Udzielą Ci wszelkiej potrzebnej pomocy przed Twoją podróżą, w jej trakcie oraz po podróży. Możesz skontaktować się z Opodo telefonicznie lub e-mailem.

  - Pionierzy online. Siedemnaście lat temu Opodo był pierwszy na rynku podróży online. Nadal jest solidnym, lokalnym ekspertem w dziedzinie podróżowania. Należy do największej grupy biur podróży online Europy, która cieszy się zaufaniem i gwarantuje doskonałą ofertę.

  - Bezpieczeństwo i elastyczność. Ty decydujesz, jak chcesz zapłacić za swoją podróż. Opodo oferuje bezpieczne płatności kartą płatniczą i kilka innych, prostych form płatności, w tym płatność na raty, z wystawieniem faktury lub przelewem bankowym.

  - Największy wybór. Opodo ma najbogatszą ofertę podróży i najciekawsze okazje. Do wyboru masz 60 tysięcy lotów ponad 600 liniami lotniczymi oraz 1,3 miliona hoteli i 40 tysięcy miejsc na całym świecie.

  - Szybkość i łatwa obsługa. Opodo ma najszybszy i najskuteczniejszy system rezerwacji na rynku, więc łatwo porównasz najlepsze opcje. Podpowie Ci, jak najlepiej zorganizować podróż.

  - Niezwykła podróż w najlepszej cenie. Sklep ma konkurencyjne ceny i zawsze przedstawia Ci najlepszą możliwą cenę lotów, hoteli i wyjazdów łączonych. Niezmiennie świadczy usługi najwyższej jakości.

  Bezpieczne zakupy

  Zakupy online nie są już zjawiskiem nowym. Jeśli zdecydujesz się zapłacić w witrynie kartą kredytową, szczegóły tej karty są na potrzeby transakcji szyfrowane — jest to bezpieczniejsze niż przekazywanie tych danych przez telefon. Opodo korzysta z technologii Secure Socket Layer (SSL), co oznacza, że korzystanie z karty kredytowej do zakupów online w Opodo nie powinno budzić Twoich obaw. Nie musisz rezygnować z zakupów online z uwagi na bezpieczeństwo. Aby jeszcze lepiej zabezpieczyć Twoje transakcje online, sklep wdrożył w swojej witrynie internetowej usługę „Verified by Visa”. Firma Visa opracowała tę usługę, aby zapewnić weryfikację transakcji internetowych klientów. Jeśli emitent Twojej karty zarejestrował Cię w tej usłudze, podczas procesu płatności na ekranie zostanie wyświetlone wyskakujące okienko z poleceniem wpisania Twojego hasła w usłudze „Verified by Visa” oraz danych karty. Po prostu wypełnij ten formularz, a Visa zweryfikuje Twoje dane.

  Opinie na temat sklepu internetowego Opodo

  Czy masz wiedzę na temat Opodo? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Opodo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Opodo

  Twoja opinia