NiezależnaOpinia

  Opinie LOT Polish Airlines PLN

  O serwisie LOT Polish Airlines PLN

  Właścicielem serwisu internetowego LOT Polish Airlines PLN jest firma Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 43, (02-146 Warszawa), zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000056844, o numerze NIP 522-000-23-34 oraz numerze REGON 01005896000000 i kapitale zakładowym 62 430 548,32 PLN (opłaconym w całości).
  Polskie Linie Lotnicze „LOT” S.A. (PLL LOT, PLL „Lot”) – polskie narodowe linie lotnicze, utworzone 29 grudnia 1928 pod nazwą Linie Lotnicze LOT Sp. z o.o. z połączenia – działających w kraju – prywatnych linii lotniczych Aerolot i Aero, jako wynik ich nacjonalizacji. Faktyczną działalność rozpoczęły 1 stycznia 1929 i są jedną z najstarszych czynnych linii lotniczych świata.Obecnymi udziałowcami PLL LOT jest Polska Grupa Lotnicza (100% akcji).
  Spółka należy do sojuszu Star Alliance i jest właścicielem spółek: LOT Travel, CEES, WRO-LOT, LOT Crew oraz marek LOT Charters, LOT Cargo, LOT Flight Academy. Powiązane z PLL LOT są estońskie linie lotnicze Nordica, których 49% akcji należy do PLL LOT.

  WAKACJE Z RODZICAMI I SIOSTRĄ W DUBROWNIKU! 🇭🇷

  Oferta w serwisie LOT Polish Airlines PLN

  W ofercie serwisu internetowego LOT Polish Airlines PLN masz możliwość zawiercia umów przewozu lotniczego, poprzez zakup Elektronicznego Biletu Lotniczego. Bilet możesz zakupić w trzech różnych klasach.
  LOT Economy Class - klasa ekonomiczna. Na wszystkich trasach międzykontynentalnych w lot Economy Class możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny do 8 kg oraz bagaż rejestrowany do 23 kg. Wszystkie podróże międzykontynentalne odbywają się na pokładach Boeing 787 Dreamliner. Wszystkie fotele w Dreamlinerach wyposażone są w gniazdko elektryczne, port USB i indywidualny system rozrywki pokładowej. W samolocie zamontowane zostało oświetlenie typu LED oraz zaciemniane okna, których zadaniem jest minimalizowanie tzw. jet-lagu. Podróżując na trasach dalekiego zasięgu zarówno wygodny, odchylany fotel o szerokości siedziska 43 cm, regulowany zagłówek w każdym fotelu, jak również dołączone koc i poduszka zapewniają komfortowe warunki podróży. Podczas rejsów dalekiego zasięgu możesz skorzystać z szerokiej oferty rozrywki pokładowej - do Twojej dyspozycji jest ponad 100 filmów i seriali (w tym produkcje inspirowane krajami, do których lecisz), a także koncerty, programy rozrywkowe i gry. W klasie ekonomicznej czeka na Ciebie ciepły posiłek, w którym możesz wybrać danie gorące spośród dwóch dostępnych opcji. Podczas rejsów azjatyckich możesz także spróbować potraw inspirowanych tamtejszą kuchnią. Przed lądowaniem podawany jest drugi posiłek, którym w zależności od długości lotu będzie danie gorące lub przekąska. W trakcie całego lotu LOT serwuje również bezpłatne napoje: kawa, herbata, woda, napoje gazowane i soki owocowe, a także wino białe i czerwone oraz piwo. W rejsach do/z Japonii dodatkowo w ofercie jest wino śliwkowe. Dodatkowo - w każdej chwili możesz skorzystać z płatnego menu LOT Sky Bar lub wypróbować posiłek z klasy LOT Premium Economy zamawiając Moje Menu Premium. W większości taryf na krótkich trasach w LOT Economy Class bagaż podręczny do 8 kg oraz bagaż rejestrowany do 23 kg są wliczone w cenę biletu. Wyjątek stanowi taryfa SAVER dla osób lubiących podróżować wyłącznie z bagażem podręcznym.
  Kolejną klasą jest LOT Premium Economy. Z biletem w LOT Premium Economy możesz wykupić dostęp do saloników biznesowych na Lotnisku Chopina w Warszawie. Jako Pasażerowi klasy LOT Premium Economy przysługuje Ci priorytetowy check-in w dedykowanej strefie odpraw, fast track na Lotnisku Chopina w Warszawie oraz możliwość wejścia na pokład samolotu w dowolnym momencie. Jako pierwszy możesz również odebrać swój bagaż tuż po lądowaniu. Na wszystkich trasach międzykontynentalnych w LOT Premium Economy przysługuje Ci wyższy limit bagażowy. Możesz zabrać ze sobą 2 x 23 kg sztuki bagażu rejestrowanego. Wszystkie podróże międzykontynentalne odbywają się na pokładach Boeing 787 Dreamline. Fotel o szerokości 50 cm z regulowanymi zagłówkami i podnożkami wraz z zestawem niezbędników. Menu w LOT Premium Economy skomponowane zostało przez szefów kuchni, którzy przygotowują posiłki również do LOT Business Class. Potrawy serwowane są na porcelanie. Na trasach do/z Tokio, Seulu, Pekinu oraz Singapuru masz okazję spróbować specjałów inspirowanych smakami Azji.
  Jeszcze przed startem, załoga przywita Cię powitalnym drinkiem. Po starcie otrzymasz danie główne podane z sałatką, przystawką oraz deserem i kieliszkiem dobrego wina. Przed lądowaniem natomiast otrzymasz posiłek, podany na porcelanowej zastawie.
  Ostatnią klasą dostępną w serwisie jest LOT Business Class. Z biletem w LOT Business Class masz dostęp do saloników biznesowych na wszystkich głównych lotniskach na świecie. Jako Pasażerowi klasy biznes przysługuje Ci priorytetowy check-in w dedykowanej strefie odpraw, fast track na Lotnisku Chopina w Warszawie oraz możliwość wejścia na pokład samolotu w dowolnym momencie. Jako pierwszy możesz również odebrać swój bagaż tuż po lądowaniu. Na wszystkich trasach międzykontynentalnych w LOT Business Class przysługuje Ci wyższy limit bagażowy. Możesz zabrać ze sobą 3 x 32 kg sztuki bagażu rejestrowanego. Podczas rejsów dalekiego zasięgu, na każdej trasie w klasie biznesmasz do wyboru wiele potraw, które serwowane są na porcelanie, na nakrytym stole. Na trasach do/z Tokio, Seulu, Pekinu oraz Singapuru masz okazję spróbować specjałów inspirowanych smakami Azji. Także tutaj przed startem, załoga przywita Cię przekąską i powitalnym drinkiem. Po starcie masz do wyboru różnorodne dania główne podanych z sałatką i przystawką oraz kieliszek pierwszorzędnego wina. W trakcie lotu możesz skorzystać z szerokiej oferty deserów i serów. Przed lądowaniem natomiast otrzymasz posiłek na tacy, podany na porcelanowej zastawie.
  W menu znajdziesz także szeroki wybór win i alkoholi mocnych. W karcie win znajdziesz wina czerwone, białe i różowe z różnych regionów Świata, a także porto i szampana. W rejsach azjatyckich dostępne są alkohole regionalne, jak sake, likier z owoców ume i japońskie whisky - w rejsach do/z Japonii, czy soju - w rejsach do/z Korei Płd.
  Ponadto na stronie serwisu możesz zawrzeć umowy na usługi dodatkowe i specjalne w ramach umowy przewozu lotniczego m.in. usługę TIME2THINK oraz umożliwia zawieranie umów ubezpieczenia związanych z podróżą lotniczą. Ponadto dostępne są usługa AirKiosk, obejmująca usługi pasażerskie związane z podróżą lotniczą, m.in. takie jak dowóz bagażu na lotnisko, asysta na lotnisku, dojazd na lotnisko lub z lotniska.
  W serwisie internetowym LOT Polish Airlines PLN masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: kartą kredytową lub kartą debetową oraz dotpay i PayPal.
  Dostawa zamówionego usług z serwisu internetowego LOT Polish Airlines PLN odbywa się za pośrednictwem: poczty elekrtonicznej, sms, aplikacji na telefonie.

  Co sądzisz o ofercie LOT Polish Airlines PLN?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z LOT Polish Airlines PLN? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług LOT Polish Airlines PLN jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat LOT Polish Airlines PLN i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od LOT Polish Airlines PLN.

  LOT Polish Airlines PLN
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o LOT Polish Airlines PLN

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy LOT Polish Airlines PLN jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o LOT Polish Airlines PLN. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje LOT Polish Airlines PLN?

  LOT Polish Airlines PLN działa głównie w kategorii Wakacje i podróże, a dokładniej w Bilety lotnicze.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da LOT Polish Airlines PLN com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!