NiezależnaOpinia

  Opinie Klook

  Klook.com to strona internetowa, na której można zamawiać usługi i kupować wycieczki do Tajlandii, Malezji, Wietnamu, Kambodży, Hongkongu, Sri Lanki i innych krajów w dobrych cenach, a często również ze zniżką. Klook to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a czasem jedyny sposób na zdobycie biletów na wycieczkę w ostatniej chwili bez wychodzenia z domu.

  Czym jest Klook.com?

  Klook com to firma z Hongkongu, która sprzedaje bilety na wycieczki, pokazy i rozrywkę, usługi takie jak transfery i zamawianie kart SIM online. Na przykład, poprzez Kluk, możesz kupić bilety na popularny pokaz Nirramit na Phuket lub kolejkę linową w Hongkongu. A w Hongkongu są nawet oddzielne lady dla tych, którzy kupili bilety przez Klook, tj. rodzaj wejścia VIP, który pozwala nie stać w długiej kolejce. Zamawianie kart SIM w Kluke jest bardzo wygodne - przyleciał, poszedł do osobnego biura Kluk na lotnisku, wziął kartę SIM, pomógł aktywować i zarejestrować. I nie ma potrzeby stać w kolejce obok stoiska operatorów.

  Co jeszcze jest dobre na stronie Klook:

  Ceny na stronie są często niższe niż w kasie, ze względu na zniżki. Istnieją kody promocyjne ze zniżkami. Istnieje system kredytowy, który pozwala na zakupione wycieczki i pisemne recenzje dają dodatkowe zniżki.

  Instrukcje: jak kupić wycieczkę w Klook

  Kupowanie wycieczki lub zamawianie usługi w Kluk jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Znacznie trudniej jest wybrać spośród wielu propozycji. W środku strony znajduje się linia do wyszukiwania wycieczek. Możesz wpisać nazwę miasta lub kraju lub po prostu kliknąć i wybrać żądane miasto z listy rozwijanej. Dalsze Klook pokaże wszystkie dostępne usługi i rozrywkę w mieście. Klikając na wycieczkę / usługę, zostaniesz przeniesiony na stronę ze szczegółowym opisem.

  Na przykład można wybrać bilety do Zoo Chiang Mai i Akwarium One Day Pass. Najpierw opis tego, czego można oczekiwać od zoo, a następnie jedna z recenzji, następnie opcje biletów i ceny (opcje pakietu), a następnie szczegółowy opis ze zdjęciami, przydatne informacje (jak się tam dostać, co się stanie po zapłaceniu za bilety itp.) Oraz lista recenzji .

  Aby kupić bilety, potrzebujesz sekcji Package Options. Wybierz datę, wybierz bilet i kliknij przycisk «SELECT». Następnie należy wprowadzić liczbę dorosłych, liczbę dzieci (Adult) i nacisnąć czerwony przycisk „OK”.

  Dodatkowo możesz skorzyswać z:

  Kreduty (kredyty Klook) - są przyznawane za płatne wycieczki, recenzje i zdjęcia. Liczba kredytów, które można wykorzystać, zależy od kosztu wycieczki.

  Kodu promocyjnego (Promocodes) - na przykład kody promocyjne zaproszenia na 100 bahtów (3,2 USD). Możesz używać tylko jednego kodu promocyjnego na raz. Aby użyć kodu promocyjnego, należy kliknąć przycisk „Użyj kodów promocyjnych”, wprowadzić kod promocyjny lub kliknąć kod promocyjny z listy. Kody promocyjne mają datę ważności, więc najpierw użyj tych, które wkrótce się kończą.

  Podziel się opinią!

  Podziel się swoją opinią na temat Klook! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Klook otrzymają niezbędne informacje. Każda opinia jest dla nas ważna.

  Klook
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Klook

  Twoja opinia