NiezależnaOpinia

  Opinie InfoBus

  Opinie o InfoBus

  Zamierzasz wybrać się na wycieczkę turystyczną? Jest to zawsze radosne, przyjemne i trochę zaniepokojące. Dla spokoju i pewności siebie potrzebujesz niezawodnego partnera, który może zapewnić prawdziwą pomoc w trudnych sytuacjach.

  Firma "InfoBus" została założoną w 1999 roku. Głównym kierunkiem firmy jest rozwój Internetu w zakresie usystematyzowania procesów transportu pasażerskiego. Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu zdobytemu w dziedzinie transportu, w szczególności w zakresie transportu międzynarodowego, InfoBus reprezentuje interesy i jest partnerem wielu międzynarodowych firm transportowych.

  To uniwersalna internetowa platforma rezerwacji i sprzedaży biletów autobusowych, kolejowych i lotniczych. Całodobowa obsługa klienta w języku rosyjskim, angielskim, ukraińskim, czeskim i polskim - 24/7/365. Ponad 2000 przewoźników i ponad 3000 lotów. Bezpłatna infolinia w Europie Wschodniej i Zachodniej zapewnia natychmiastową komunikację między klientami, agentami i przewoźnikami. Teraz w łatwy sposób możesz kupić bilety online.

  Kiedy musisz wyjechać do innego miasta autobusem, najmniej chcesz iść na hałaśliwy przystanek autobusowy, aby kupić bilety na autobus. O wiele łatwiej jest to robić w Internecie. Infobus to wygodny system darmowej i łatwej rezerwacji biletów. Po dokonaniu rezerwacji będzie można kupić bilety w autobusie w dowolny dogodny sposób. Rezerwując bilety autobusowe online, rezerwujesz miejsce w autobusie naszego partnera przewoźnika. Przy wejściu do autobusu wystarczy pokazać kierowcy wydrukowany bilet, aby potwierdzić, że zamówiłeś miejsce. Aby wydrukować bilet, będziesz potrzebował zwykłej drukarki. Zamów bilety autobusowe online - jest to wygodne i bezpieczne.

  Sposób zapłaty

  Możliwość zapłaty za bilety kartami debetowymi oraz kredytowymi Visa, Visa Electron, Maestro и MasterCard. Jest to wygodny, szybki i bezpieczny sposób opłaty za bilety. Wszystkie dane kart płatniczych są zaszyfrowane protokołem SSL, ze wszystkimi zabezpieczeniami. Opłacenie swojego zamówienia jest również możliwe za pomocą PayPal, ze swojego portfela w serwisie płatności elektronicznych «Yandex.Money» lub poprzez międzynarodowy system płatności elektronicznych «PayU».

  Bilety międzynarodowe

  Bilety na kursy międzynarodowe można zarezerwować na stronie Infobus.eu Wyszukiwarka kursów międzynarodowych znajduje się na stronie głównejInfobus.eu. Klikasz:

  Miasto wyjazdu;

  Miasto docelowe;

  Data wyjazdu.

  Po wprowadzeniu tych danych wybierasz przycisk „Szukaj”. Wyświetli się lista dostępnych kursów oraz godziny odjazdu na szukanej relacji;

  Z wyświetlonej listy wybierasz odpowiadający Ci kurs. Następnie jeżeli przewoźnik oferuje taką funkcję, to zostaniesz poproszony/-a o wybór miejsca w autobusie. Wybierasz z miejsc oznaczonych na zielono;

  W kolejnym kroku wprowadzasz „Imię”, „Nazwisko” pasażera, nr telefonu oraz email. Część przewoźników, zgodnie z wymogami kraju macierzystego i obowiązujących przepisów, może poprosić o inne dane; Wybierasz metodę płatności elektronicznej , min. PayU / Karta kredytowa. Dane dotyczące Twojej płatności zostaną również wysłane na podany adres email;

  W niektórych przypadkach, będziesz musiał odczekać 10 do 15 minut na potwierdzenie rezerwacji biletu przez operatora systemy; System automatycznie wyśle na podany adres email bilet w formacie PDF, po zaksięgowaniu płatności. Prosimy wydrukować otrzymany bilet;

  W przypadku transakcji potwierdzanych przez operatora, wymagane będzie odczekanie na bilet od 15 do 20 minut od potwierdzenia transakcji.

  Pozostaw swoją opinie!

  Możliwe już masz doświadczenie z tym pośrednikiem? Ewentualnie chcesz się podzielić sprawdzonymi stronami internetowymi na których można kupić bilety autokarowe? Podziel się swoim cennym doświadczeniem

  InfoBus
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o InfoBus

  Twoja opinia