NiezależnaOpinia

  Opinie Omio (dawniej GoEuro)

  Wybierasz się na wakacje bądź na urlop z rodziną, ale nie wiesz i nie masz głowy do przeszukiwania internetu w celach znalezienia najtańszego biletu? Na szczęście rozwój technologii przyczynił się do powstania wielu rozwiązań ułatwiających nam to. Znalezienie najtańszego biletu, w jedną i drugą stronę, gdzie tylko chcemy, o jakiej porze chcemy i z kim chcemy w kilka minut, nie jest już żadnym problemem. Raczej standardem. Ale którą platformę wybrać? Która jest najlepsza, która ma największą bazę partnerów transportowych gotowych zaoferować nam najtańsze bilety? Sprawdźmy to, czytając opinię innych osób.

  Omio (dawniej GoEuro) - bilet w jedną stronę...

  Geneza firma rozpoczęła się kilka dobrych lat temu w Berlinie, kiedy to niejaki Naren Shaam wystartował z wizją firmy skupiającej się na ludzkich potrzebach. A konkretnie, rezerwowaniu tanich biletów w szybki sposób poprzez prosty Omio Portal. Naren uderzył w samo sedno, na rynku był niedosyt dobrze działających tego typu wyszukiwarek biletów w najtańszych cenach na potrzeby europejczyków. Firma bardzo szybko się rozwijała, a już w 2014 roku z sukcesem udało im się zebrać ponad 27 milionów dolarów finansowania, tylko w pierwszej rundzie! Omio działa już w ponad 10 krajach, zapewniając dostęp do ponad 20 000 stacji pociągowych, ponad 10 000 stacji autobusowych i ponad 210 portów lotniczych (dane z 2014 roku). Bez wątpienia możemy się spodziewać, że z napływem kolejnych rund finansowania, firma będzie poszerzała swoją działalność na kolejne rynki. Podróżnicze maniaki, jak sami się określają, pracują w firmie w centrum najbardziej innowacyjnego z miast Europy, w Berlinie. Łączą pasje i technologię, starając się zmienić sposób w jaki wszyscy rezerwujemy bilety i przejazdy. Zespół pracowników pochodzi z ponad 40 krajów świata i operują w ponad 12 językach! Szczycą się tym, że kobiety stanowią prawie 50% hierarchii firmy, pomagają przemierzać świat i spełniać marzenia ponad 10 milionom podróżujących po Europie każdego miesiąca! A po godzinach wcinają żelki na kilogramy.

  Omio (dawniej GoEuro) Bilety i proste jak A, B, C...

  Firma głównie skupia się, aby zapewnić jak największą bazę partnerów transportowych do jeszcze większego wyboru jak najtańszych biletów. Mamy możliwość podróżowania pociągiem, samolotem bądź busem. Wszystko ubrane jest w bardzo prostą wyszukiwarkę biletów na stronie głównej, Omio Portal. Wystarczy, że wybierzemy opcję w jedną bądź w dwie strony, skąd-dokąd chcemy się dostać i określimy datę przejazdu, następnie system wszystko zrobi za nas. Szuka najtańsze bilety w jak najlepszych warunkach dla nas. Portal towarzyszy nam przez cały czas, dostajemy powiadomienia o każdej przesiadce, kiedy mamy to zrobić, o której godzinie i w jakim miejscu, także nie musimy się o nic martwić. Po wejściu na stronę główną, mamy ciekawą opcję, sprawdzenia miejsc, którymi byli zainteresowani inni podróżujący wyszukujący właśnie swoje bilety z miejsca, w którym jesteśmy właśnie teraz, my, o ile mamy włączoną lokalizację. Portal obsługuje zakup różnych biletów w wielu walutach świata oraz językach. Warto wspomnieć, że Omio nawiązali współpracę już z ponad 600 partnerami, a w grudniu 2017 roku włączyli do swojej oferty przejazdy za pomocą FlixBus. Kompleksowe bazy danych czerpią z wielu źródeł, gwarantując nam najlepsze bilety. Prowadzą także swojego bloga z poradami na temat podróżowania, jak znaleźć tanie bilety czy np. które miasta Europy Wschodniej są najciekawsze. Wspierają także bardzo ciekawą inicjatywę - turystyka filmowa.

  Filmowy szlak podróżniczy Gry o Tron

  Omio (dawniej GoEuro) Kontakt

  Biuro obsługi klienta jest zorganizowane w sprawdzony, bardzo prosty sposób kontaktu. Biuro obsługi klienta, czyli forma komunikacji przez e-mail, konsultant telefoniczny oraz ciągle aktualizowana lista najczęściej zadawanych pytań.

  Korzystałeś już z możliwości Omio (dawniej GoEuro) Polska? Omio Portal oferuję wiele ciekawych możliwosći w bardzo łatwy sposób dostępnych, ale czy rzeczywiście bilety są najtańsze czy wygoda komunikacji z portalem jest na poziomie? Podziel się z nami i daj znać, jak przebiegała Twoja podróż!

  Omio (dawniej GoEuro)
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  2
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  bilet z wiednia do polski

  Nigdy więcej. Kupilem bilet 12.09.2019 sprzedany ponad limit miejsc w busie. Zostałem naciągnięty na koszty. Odzyskanie pieniędzy jest nie możliwe. Nie kupujcie na ich stronie.
  Moj bilet WIE-V7G5W3.

  Przez: Janusz 13-11-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o Omio (dawniej GoEuro)

  Twoja opinia