duinrell Opinie

: 22
14% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-08
Rezerwacja na tydzień w parku
Chciałabym ostrzec wszystkich przed rezerwowaniem w tym parku, bo można się naciąć! Mieliśmy zare...Czytacz dalej
Kajetan

Najwięcej głosów recenzja

  2024-03-01
Zakwaterowanie w bungalowie dl
Nocleg w bungalowie nie był zbyt czysty, więc musieliśmy trochę posprzątać sami. Najgorzej wygląd...Czytacz dalej
E. Baranowska

Opinie (22)

  (0)

 (2)

  (13)

  (7)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Mój pobyt na kempingu

  Było tam sporo rzeczy dla dzieci, ale niestety toalety były brudne i zaniedbane. Miejsce na kempingu było dosyć małe.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja na tydzień w parku

  Chciałabym ostrzec wszystkich przed rezerwowaniem w tym parku, bo można się naciąć! Mieliśmy zarezerwowane tygodniowe wakacje na lato i niestety wcześniej już zapłaciliśmy całą kwotę. Teraz z powodów osobistych musimy odwołać urlop. Według oficjalnych warunków parku, w takim przypadku jest opłata za odwołanie w wysokości 25%. To w porządku, ale teraz oni odmawiają nam nawet jednego euro z całej zapłaconej kwoty. Będziemy musieli podjąć działania prawne przeciwko nim.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupno biletów online

  O kurczę, kiedyś przez przypadek zamówiłem bilety na niewłaściwy dzień (choć prawidłowa data, ale o tydzień za późno). Co za głupota! Natychmiast po złożeniu zamówienia zadzwoniłem, żeby to poprawić. Niestety, obsługa była nieugięta i nie chciała słyszeć o anulowaniu lub zmianie biletów. Totalna klapa!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pretpark

  No tak, faktycznie, ten park rozrywki miał potencjał, ale niestety widać tu wiele zaniedbań i brak odpowiedniego sprzątania. Ludzie wyrzucają śmieci gdzie popadnie, a mewy jeszcze bardziej to wszystko pogłębiają. Brakuje pojemników na śmieci w niektórych miejscach, farba schodzi, metal się rdzewieje, a toalety w basenie są brudne... Widać, że zarabianie pieniędzy jest ważniejsze niż dbanie o porządek i czystość. Zarządzanie to sprawa, która pozostawia wiele do życzenia. Personel jest zbyt zajęty, żeby nawet posprzątać własny pokój. Oczywiście, goście również mogliby bardziej się postarać, ale jak sobie posiejesz, takie zbierzesz.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy w kilku słowach

  Po raz pierwszy odwiedziłem jakiś park rozrywki i powiem szczerze, że nie było tak fajnie jak się spodziewałem. Na początku chcieliśmy zarezerwować basen, ale niestety nie było już miejsc dostępnych na park rozrywki. Musieliśmy więc skorzystać z basenu wieczorem, co oznaczałoby chodzenie z mokrymi włosami na zewnątrz, co nie byłoby zbyt wygodne. Nie było możliwości zamiany rezerwacji, tylko anulacja i kupienie nowej, co trochę nas zirytowało. Wydaje mi się, że chodzi tylko o dodatkowe pieniądze. Naprawdę się zawiodłem na tej sytuacji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakwaterowanie w domku letniskowym

  Spędziłem tydzień w domku letniskowym i nadszedł czas pakowania. Niestety, była pewna pracowniczka, która zachowała się bardzo niegrzecznie, gdy chciałem zaparkować samochód. Stał on na moim wyznaczonym miejscu, ale ze względu na krzaki obok, musiałem go przesunąć trochę do przodu, żeby załadować resztę bagażu. Ta pracowniczka krzyczała, że muszę TERAZ wyjechać, mimo naszych próśb o zrozumienie sytuacji. Nawet, gdy zauważyłam, że inni stali na podwójnym parkingu, ona nic nie powiedziała. Złożyłem skargę, lecz została zignorowana. Byłem potraktowany bardzo źle, zwłaszcza bezczelnie, przy moich dwóch córkach. To było doświadczenie, które sprawiło, że mój pobyt w Duinrell był nieprzyjemny i zniknęła cała radość. Szkoda, że dział sprzedaży i rozrywki również zignorował moje zgłoszenie. To tyle, koniec.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Znane park

  W ogólności to miejsce nie jest już tak dobre jak kiedyś... coś w tym jest, ale wydaje się, że niewiele się robi, aby to zmienić. W porównaniu do Slagharen, gdzie są chętni do wprowadzania nowości, tutaj nie widać żadnych zmian. Cena noclegów jest przesadzona, nigdy nie zapłaciłabym tyle za to. Mimo to miło spędziliśmy czas, ale raczej nie planujemy wracać. Za te pieniądze lepiej kupić bilet do Toverland i pojechać trochę dalej, żeby zobaczyć, jak może być.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakwaterowanie w parku rozrywki

  Chciałbym złożyć skargę dotyczącą pracownika (Isabel) z działu rezerwacji. Aktualnie jestem tutaj w parku do poniedziałku i od wczoraj miałem problem z Internetem. Próbowałem skontaktować się z odpowiednią firmą, ale niestety była zamknięta w weekend. Isabel powiedziała mi, że w weekendy nie pracują. Mam tutaj rodzinę, w tym córkę, która teraz nie może korzystać z WiFi. Zapytałem Isabel, czy istnieje jakieś rozwiązanie lub rekompensata za nasz pobyt, ponieważ przyszedłem tutaj, żeby odpocząć i dobrze się bawić. Na przykład, prosiłem o dodatkowy bilet do parku wodnego Tikibad lub częściowy zwrot opłaty za pobyt. Niestety, Isabel odmówiła. Zaproponowała, abym po prostu poradził sobie bez WiFi i pozwolił córce bawić się w parku zamiast korzystać z tabletu. Jako osoba, która wcześniej pracowała jako menedżer recepcji, nie mogłem zaakceptować takiej odpowiedzi. Powiedziała również, że dotychczas nie było skarg na działanie WiFi i sugerowała, abym po prostu poczekał, aż się naprawi. Zaznaczyłem, że nie ma to znaczenia, kto wcześniej był w domku, ponieważ teraz WiFi nie działa. Nie rozumiałem jej propozycji, że w cenie wstępu do parku dostałem już rekompensatę. Uważam, że jej postawa nie była przyjazna dla klienta ani pomocna. Jestem bardzo rozczarowany poziomem obsługi. Lepiej inwestować w odpowiednich pracowników niż oszczędzać na młodych osobach, które nie radzą sobie z obsługą klientów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy w duinrell

  Bardzo drogie, mnóstwo kłopotów z funkcjonalnością, cena parkowania zdecydowanie za wysoka, długi czas oczekiwania przy zameldowaniu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakwaterowanie i atrakcje

  Nocleg był super wygodny, a atrakcje naprawdę fajne. Ale szczerze mówiąc, park mógłby być bardziej czysty. No i obsługa trochę mniej zaangażowana, a ceny niestety dość wysokie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakwaterowanie w bungalowie dla 4 osób

  Nocleg w bungalowie nie był zbyt czysty, więc musieliśmy trochę posprzątać sami. Najgorzej wyglądał grill, więc nie odważylibyśmy się go używać na miejscu. Łazienka była też problematyczna, bo temperatura wody nie była prawidłowo regulowana. Poza tym po kąpieli ciepłe powietrze nie miało gdzie uciec, bo okno w łazience nie chciało się otworzyć. Za tę cenę, którą płaciliśmy, spodziewalibyśmy się lepszego poziomu czystości i komfortu.


Inni również oglądali