100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

Z
Z.
Kiedy kupujesz weryfikację przeszłości, ważne jest, aby wyniki były dokładne. Versipy nie tylko nie dostarczyło dokładnych wyników, ale niewielka ilość dostarczonych informacji była nieaktualna, co...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  usługi

  Kiedy kupujesz weryfikację przeszłości, ważne jest, aby wyniki były dokładne. Versipy nie tylko nie dostarczyło dokładnych wyników, ale niewielka ilość dostarczonych informacji była nieaktualna, co utrudniało nam polecanie tej usługi.

  Aby przetestować usługi sprawdzania przeszłości, kupiliśmy raporty dla trzech osób i poprosiliśmy każdą z nich o weryfikację swoich informacji pod kątem dokładności i aktualności. Większość weryfikacji obejmuje podstawowe informacje, takie jak adresy, numery telefonów, konta e-mail i krewni. Możesz również spodziewać się informacji o kryminalnej przeszłości, małżeństwach, majątku i innych kwestiach prawnych.

  Verispy nie zawierał żadnych informacji o adresach e-mail ani numerach telefonów, a także nie zawierał sekcji dla krewnych. Podane przez nią informacje były również najbardziej nieaktualne ze sprawdzanych przez nas usług. Na przykład podawał adres, pod którym osoba testowana nie mieszkała od ponad 15 lat, jako aktualny adres. Verispy powiedział również, że nie może znaleźć akt małżeństwa, chociaż wszyscy nasi badani są małżeństwem. W swoich raportach jest dział poświęcony historii kryminalnej, ale zamiast podawać dane na nasz temat, serwis wymienił różne nazwiska z zupełnie różnych lokalizacji.


Inni również oglądali