Stanley Opinie

: 12
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-03-28
Termos na pracę
Zawsze kupowałem tanie termosy na codzienne użytkowanie w pracy, z moją pracą termosy nie wytrzym...Czytacz dalej
K. Rutkowska

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-26
Zakupy za więcej niż 300zł
Uszkodzony sprzęt po zwrocie, a oni nie oddają kasy.Czytacz dalej
Nadia

Najwięcej głosów recenzja

  2024-01-07
Zakup kubka
Moje doświadczenie z zakupem polegało na kupnie kubka termicznego. Niestety po kilku praniem w zm...Czytacz dalej
Kaźmierczak

Opinie (12)

  (4)

 (2)

  (5)

  (1)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  narzędzia

  Elektronarzędzia Stanley Fatmax i ich dobre opinie potwierdzają fakt, że jest to sprzęt najwyższej jakości, który cechuje się niezwykłą wydajnością oraz komfortem użytkowania. Za niewygórowaną cenę możemy dostać sprzęt, który jest użytkowany również przez profesjonalne firmy. Elektronarzędzia Stanley Fatmax i ich opinie wskazują, że produkty są kompaktowe i lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki temu są używane przez firmy w ciężkich warunkach budowlanych. Oprócz unikatowej konstrukcji narzędzia te są wyposażone w metalowe przekładnie, a także silniki umożliwiające długotrwałą pracę. Elektronarzędzia Stanley Fatmax mają dobrą opinię również ze względu na szybki proces ładowania. Naładowanie urządzenia wynosi maksymalnie trzydzieści minut. Na szczególną uwagę zasługują także przewody zasilające, których długość wynosi aż cztery metry. Z pewnością fakt ten znacząco ułatwia i przyspiesza pracę, gdyż nie musimy używać zbędnych przedłużaczy. Narzędzia Stanley wyposażone są w diody LED, które oświetlają nam pole pracy, a przy tym zwiększają bezpieczeństwo. Każde narzędzie jest umieszczone w solidnych walizkach, które zabezpieczają je podczas transportu i przechowywania.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Termos na pracę

  Zawsze kupowałem tanie termosy na codzienne użytkowanie w pracy, z moją pracą termosy nie wytrzymują, ponieważ są rzucone i poharatane. Polecono mi termosy przez krewnego i zamówiłem jeden do pracy. Od jakiegoś czasu korzystam z tego samego termosu i nadal jest w doskonałym stanie. Mogę nalać rano wodę i następnego dnia wciąż jest gorąca. Polecam tę markę wszystkim. Teraz mam kilka innych produktów tej samej marki i moi bliscy też do nich przepadli, jakość jest po prostu wyjątkowa. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem, nie wahaj się, po prostu to zrób. Nie pożałujesz!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup kubka

  Moje doświadczenie z zakupem polegało na kupnie kubka termicznego. Niestety po kilku praniem w zmywarce, miałem problem z jego użytkowaniem. Mimo to nie było to dla mnie zbyt poważne, ale zważywszy na cenę produktu postanowiłem skontaktować się z obsługą klienta. Otrzymałem odpowiedź po 6 dniach. Kubek został bezproblemowo zwrócony przeze mnie za darmo. Miałem możliwość wyboru między nowym kubkiem a zwrotem pieniędzy, więc zdecydowałem się na nowy kubek. Wszystko skończyło się dobrze! 🥰


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup tacygodni

  Mam doświadczenie w robieniu zakupów w sklepie. Moje zamówienie zostało szybko zrealizowane i obsługa klienta była bardzo pomocna i profesjonalna. Produkt, który otrzymałem, był w świetnym stanie, a transakcja nie była zbyt droga. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupowego doświadczenia w tym sklepie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy za więcej niż 300zł

  Uszkodzony sprzęt po zwrocie, a oni nie oddają kasy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy w sklepie internetowym

  W zeszłym miesiącu zamówiłem zestaw garnków, ale niestety jeden z nich miał wadę fabryczną. Skontaktowałem się z obsługą klienta, ale było to bardzo frustrujące doświadczenie. Moje e-maile pozostały bez odpowiedzi, a wypełniałem ten sam formularz na stronie internetowej wiele razy. Po kilku tygodniach dostałem finally wiadomość, że wada jest objęta gwarancją, ale muszę wybrać nowy kolor, bo obecny nie jest dostępny w UE. Mimo że kolor nadal jest dostępny na stronie UE, zgodziłem się na zmianę. Jestem jednak od tygodnia bez informacji o wysyłce. Widzę, że inni klienci mają podobne problemy. Jestem rozczarowany, bo byłam wielkim fanem tej marki i polecałam ją znajomym. Nie mogę uwierzyć, że firma tej wielkości miała tak słabą obsługę klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup butelki

  Ta butelka jest naprawdę super, świetnej jakości! Miałam kilka kłopotów z wysyłką, ale obsługa zawsze odpowiadała mi bardzo szybko przez Instagram. Gorąco polecam, naprawdę warte uwagi!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup butelki termicznej

  Zamówiłem butelkę termiczną z polskiej strony internetowej. Wysłali ją do mnie przez firmę kurierską "SzybkiKurier" wraz z numerem śledzenia. Paczka dotarła do kraju po 3-4 dniach, ale potem pozostała w magazynie przez ponad tydzień. Wydawało się, że krąży tam w kółko, bo informacje o śledzeniu ciągle były aktualizowane bez przemieszczenia. Skontaktowałem się z firmą Stanley i SzybkimKurierem, aby uzyskać aktualizację.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup dwóch kubków

  Kupiliśmy dwa kubki. Jeden z nich ma zepsuty gwint, co oznacza, że pokrywka nie da się dokręcić, zawsze się kręci. Drugi kubek zamyka się idealnie. Pomimo wielu e-maili i prób kontaktu, nadal nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Jest to dla nas bardzo przykre, zwłaszcza że kupiliśmy te produkty bezpośrednio od producenta, który zapewniał dożywotnią gwarancję, a cena nie była niska.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bidon termiczny

  Zamówiłem bidon termiczny przez internet. Kiedy dostałem potwierdzenie wysłania paczki, czekałem na jej dostarczenie do Danii. Niestety minęło już 11 dni roboczych, a paczki nadal nie ma. Dzwoniłem do nich trzy razy, ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Zostały mi zabra mu pieniądze, a według PostNord paczka jest zarejestrowana, ale jeszcze nie dostarczona.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup filiżanki

  Zamówiłem sobie filiżankę z tej strony internetowej, ale jestem rozczarowany, że korzystają z usług Fastway w Irlandii! Fastway to najgorsza firma kurierska w kraju, wielokrotnie zgubiła paczki. Teraz czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć, czy i kiedy moja filiżanka dotrze!

  Aktualizacja!!!! Zamówiłem na początku czwartku, ale nadal brak jakichkolwiek informacji o przesyłce, wygląda na to, że jeszcze nie została nawet wysłana! Wysłałem e-mail z zapytaniem, teraz czekam na odpowiedź.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zamówienie nigdy nie dotarło.

  Minął już ponad tydzień od wysłania moich danych, ale wciąż nie dostałem żadnej odpowiedzi ani przesyłki.


Inni również oglądali