NiezależnaOpinia

  Opinie Shutterstock

  Potrzebujesz niedrogich zdjęć, obrazów, filmów do swoich stron internetowych, prezentacji i tak dalej? A może sam jestesz fotografem, artystą, grafikiem i nie wiesz, jak można zarobić na swojej pasji? W obu przypadkach kreatywna platforma Shutterstock to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Shutterstock to przodująca globalna firma technologiczna, która oferuje platformę internetowe dla wysokiej jakości narzędzi i usług. Shutterstock licencjonuje obrazy, muzykę filmy, a także niestandardową kreatywną treść, dostosowaną do potrzeb firmy. Shutterstock oferuje różne plany dla osób i przedsiębiorstw, a także możliwości wspólnej pracy i kreatywnej edycji materiałów. W portfolio Shutterstock znajdują się marki PremiumBeat, Bigstock, Rex Features, Offset, Shutterstock Custom.

  Kreatywna platforma Shutterstock

  Shutterstock został stworzony w 2003 roku ze względu na istniejące zapotrzebowanie na licencjonowane obrazy w przystępnej cenie. Shutterstock stworzył pierwszy globalny rynek obrazów, który działa na bazie subskrypcji. Od tego czasu Shutterstock stał się portfelem marek, które oferują agencjom marketingowym, przedsiębiorstwom i firmom medialnym ze wszystkich krajów dostęp do wymaganych aktywów kreatywnych i dziennikarskich. Wczytywanie ilustracji na platformę Shutterstock jest łatwe i bezpłatne, a z czasem może się okazać dość opłacalne. Kiedy dodajesz obrazy do kolekcji firmy, zachowujesz prawa autorskie do nich i za każdym razem, gdy subskrybent pobiera Twoje zdjęcia, otrzymujesz wynagrodzenie. Jeżeli potrzebujesz pozyskać obrazy do swoich projektów, do Twojej dyspozycji jest imponująca kolekcja firmy Shutterstock, jaka obejmuje ponad 70 milionów obrazów.

  Co oferuje Shutterstock

  Subskrypcja ilustracji platformy Shutterstock to łatwy i przystępny sposób na zastosowanie grafiki wektorowej i rastrowej, zdjęć lub wideo do własnych potrzeb. W ramach subskrypcji możesz uzyskać najkorzystniejszą cenę licencji na wykorzystanie ilustracji w projektach. Masz dostęp do całej biblioteki ilustracji wektorowych, ilustracji rastrowych, zdjęć, filmików. Każdy obraz liczy się jako jedno pobranie, niezależnie od jego typu, rozmiaru czy formatu. Co miesiąc na Shutterstock można pobrać wybraną liczbę obrazów bez dziennych limitów pobrań. Opis wszystkich planów znajdziesz na stronie internetowej Shutterstock. Kiedy wykorzystasz dostępną miesięczną liczbę pobrań, trzeba czekać z następnymi na początek następnego miesiąca. Subskrypcje Shutterstock są dostępne w postaci planów miesięcznych i rocznych. W opcji rocznej oferowana jest także zniżka na opłatę miesięczną. Jednak w przypadku anulowania tego planu może zostać naliczona opłata za przedterminowe zerwanie umowy. Niewykorzystane pobrania planowych obrazów nie przechodzą na kolejny miesiąc, a wygasają w dniu odnowienia planu miesięcznego. Klienty, mające możliwość wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej, otrzymają dostęp do całego archiwum, co pozwala im pobierać do 750 obrazów miesięcznie. Jeśli potrzebujesz tylko kilku obrazów, możesz je zamówić, płacąc za pobranie ograniczonej liczby stokowych obrazów. Dla fotografa stockowego zarobki za sprzedaż ilustracji mogą być różne i zależą od planu płatności pobierającego je użytkownika. Shutterstock stosuje się do lokalnego prawa podatkowego w każdym państwie, ponieważ ma klientów na całym świecie. Jeśli określony kraj wymaga od Shutterstock pobierania podatku od sprzedaży, to firma musi to zrobić.

  Bezpieczeństwo współpracy z Shutterstock

  Programy subskrypcji kreatywnej platformy Shutterstock można kupić z opcją rocznego zobowiązania i obniżoną miesięczną opłatą. Gdy potrzebujesz anulowania programu przed upływem roku, będziesz musiał zapłacić opłatę za zerwanie umowy przed terminem. Dokładne informacje na temat opłat, prośby o anulowanie, inne pytania możesz kierować do Shutterstock telefonicznie.

  Podziel się opinią

  Czy masz wiedzę na temat firmy Shutterstock? Już jesteś klientem tej firmy? A może zarabiasz na swoim hobby? Daj nam znać!

  Shutterstock
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Shutterstock

  Twoja opinia