100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-01-23
hulajnoga
W dzisiejszych czasach powszechnie wiadomo, że wygoda jest niesamowicie ważna, wręcz kluczowa. Dl...Czytacz dalej
Z.

Opinie (1)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  hulajnoga

  W dzisiejszych czasach powszechnie wiadomo, że wygoda jest niesamowicie ważna, wręcz kluczowa. Dlatego łotewscy inżynierowie postawili sobie poprzeczkę wysoko, tak, by spełniła oczekiwania swoich użytkowników. Rezultat tego widać w każdym szczególe, od razu widać solidność ich pracy.
  Kształt kierownicy jest prosty, acz przemyślany, a jej szerokość stanowi złoty środek, pozwalając na swobodne ułożenie dłoni. Całość dopełniają gumowe żeberka, umieszczone po obu stronach, które mają pewną właściwość – skutecznie pomagają utrzymać ręce na kierownicy. Chwyt pozostaje stanowczy i pewny, również wtedy, gdy następuje ostre hamowanie.
  A skoro już zostało to wspomniane – hulajnoga posiada mechaniczny hamulec, który reaguje błyskawicznie na każdą komendę swego właściciela, jeśli jest taka potrzeba. W końcu przezorny zawsze ubezpieczony, prawda?
  Bezpieczeństwo zapewnia też materiał antypoślizgowy w postaci logo marki. Dzięki niemu nogi się nie ślizgają, przeciwnie – jazda jest stabilna i nie ma strachu o wypadek.


Inni również oglądali