Nazwa

Wszystkie opinie

Nazwa

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Piotr
Nazwa.pl to w 100 % najlepszy serwis. Usługi wysokiej jakości. Sprawnie działające strony, no i jeszcze raz serwis dostępny na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia i nocy. No i kolejny raz się na...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  domena

  Nazwa.pl to w 100 % najlepszy serwis. Usługi wysokiej jakości. Sprawnie działające strony, no i jeszcze raz serwis dostępny na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia i nocy. No i kolejny raz się na nich nie zawiodłem. Jestem pod wrażeniem ich wsparcia, miałem problem ze swoją stroną WWW i nie miałem gdzie szukać pomocy, mimo, że prowadzenie witryny leży po mojej stronie wiadomo to dział techniczny zawsze podpowie mi rozwiązanie, jestem wam wdzięczny! A co do usług - na piątke z plusem, brak zastrzeżeń, wszystko działa jak należ.
  Miałem ostatnio ogromny problem ze swoją stroną (z mojej winy), problem został rozwiązany w ciągu godziny - i to w nocy! Nie wiedziałem, że mogę liczyć na tak profesjonalną i konkretną pomoc w godzinach nocnych ale jak widać, ktoś czuwa!

  P.S. Przeniosłem się z innej firmy. Moje strony działają teraz tak szybko, żer czasem mam wrażenie że zwariowały.

  Polecam z całego serca.


Inni również oglądali

Logo Hotspot Shield

Hotspot Shield

1 opinie

Nie znasz siÄ™ na VPN, ale wiesz, że warto je mieć? Zastanawiasz siÄ™ nad Hotspot Shield? Pewnie ...

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...