MyHeritage

Wszystkie opinie

MyHeritage

25% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zenon Kuciński
Testy genetyczne oferowane przez MyHeritage DNA są wiarygodne i pozwalają na odnalezienie Twoich przodków i pochodzenia etnicznego w zabawny sposób. Prosty przeprowadził, miliony genealogów przepro...Czytacz dalej
E
Ewa Sozanska
Od pewnego czasu nie działa Photo Enhancer. Pisałam kilka razy na adres kontaktowy, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Uważam, że to bardzo nie w porządku skoro mam opłacony bardzo drogi aboname...Czytacz dalej
M
Marcin
Serwis na początku wydawał się fajny. Dawał dużo możliwości rozbudowy drzewa, podpowiadał dane z innych drzew dopasowując podobieństwa. Po pewnym czasie jednak okazało się, że za wszystko trzeba pł...Czytacz dalej
T
Tomasz
Zniknęło drzewo, zostały tylko zdjęcia. Nie mam pliku GEDCOM. A serwis techniczny twierdzi, że nie może przywrócić drzewa. Konto opłacone na dwa lata z góry. Co to za firma? Gdzie zabezpieczenie da...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  testy

  Testy genetyczne oferowane przez MyHeritage DNA są wiarygodne i pozwalają na odnalezienie Twoich przodków i pochodzenia etnicznego w zabawny sposób. Prosty przeprowadził, miliony genealogów przeprowadziło już testy DNA w tym laboratorium, co jest pewnym dowodem na jego jakość i niezawodność. Podobał nam się również fakt otrzymania naszych wyników w formacie wideo, aby ułatwić zrozumienie otrzymywanych wyników etnicznych, pozwalając wszystkim łatwo zrozumieć analizę.

  Ponadto, MyHeritage jest jednym z jedynych laboratoriów genealogicznych, które oferuje usługi uzupełniające do swoich zestawów DNA: opracowanie, bezpłatnie, drzewa genealogicznego online poprzez oprogramowanie Family Tree Builder.

  Dziś to laboratorium jest znane na całym świecie i jest jednym z liderów na rynku autosomalnych analiz DNA.

  Podsumowując, MyHeritage zasługuje na swój dzisiejszy sukces. Nasza opinia na temat laboratorium Myheritage jest pozytywna. Jest to laboratorium z doświadczonym zespołem naukowym oferującym badania DNA z wiarygodnymi i szczegółowymi wynikami dotyczącymi pochodzenia etnicznego. Z wzbogaconą bazą danych i wolnym oprogramowaniem do budowania własnego drzewa genealogicznego, MyHeritage jest idealnym wyborem. Dla tych, którzy chcą rozpocząć badania genealogiczne nad etnicznością i zgodnością DNA, MyHeritage jest doskonałą okazją do odkrycia historii swojej rodziny! Po wykonaniu testu DNA, możemy jedynie zalecić wykonanie testu DNA w tym laboratorium.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Photo Enhancer

  Od pewnego czasu nie działa Photo Enhancer. Pisałam kilka razy na adres kontaktowy, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Uważam, że to bardzo nie w porządku skoro mam opłacony bardzo drogi abonament a nie mogę się nawet doczekać odpowiedzi na pytanie kiedy program zacznie działać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Drzewo

  Serwis na początku wydawał się fajny. Dawał dużo możliwości rozbudowy drzewa, podpowiadał dane z innych drzew dopasowując podobieństwa. Po pewnym czasie jednak okazało się, że za wszystko trzeba płacić - wykupić odpowiedni abonament. Wszystko było by ok, gdyby ceny tego abonamentu były dostosowane do polskich realiów. Płacenie 130 lub nawet prawie 200 USD/EUR za roczny abonament to jakieś nieporozumienie. I w tym momencie zostajemy z drzewem na max 250 rekordów i brakiem możliwości jakiejkolwiek dalszej rozbudowy - nawet we własnym zakresie nie korzystając z innych usług oferowanych przez serwis. Dla części użytkowników przydała by się jakaś jednorazowa, niewygórowana opłata za możliwość zwiększenia limitu drzewa - tu jednak tego nie ma. Albo płacisz horrendalne albo zostajesz z tym, co masz.

  Jak dla mnie dość prosty program do wyłudzania pieniędzy.Naniosłem dane rodziny ok 550 osób i nagle STOP" dawaj monetę Ja żeby spisać dane musiałem mnóstwo czasu poświęcić aby znaleźć dane ,przeprowadzić mnóstwo wywiadów, poświęcić dużo czasu aby to wszystko "wklepać" A firma mając wszystkie dane "jak na talerzu" żądają HARACZY .To trzeba mieć "ŻYDOWSKI ŁEB"


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Premium

  Zniknęło drzewo, zostały tylko zdjęcia. Nie mam pliku GEDCOM. A serwis techniczny twierdzi, że nie może przywrócić drzewa. Konto opłacone na dwa lata z góry. Co to za firma? Gdzie zabezpieczenie danych klienta?
  The tree is gone, only photos are left. I don't have a GEDCOM. And the tech service says it can't restore the tree. Account paid for two years in advance. What is this company? Where to secure customer data?


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...

Logo ClickMeeting

ClickMeeting

1 opinie

O platformie  ClickMeeting Platforma ClickMeeing należy do firmy ClickMeeting spółką z ograniczoną odpowiedzialno&...