NiezależnaOpinia

  Opinie GlobKurier

  Zastanawiasz się, który kurier dostarczy Twoją przesyłkę kurierską? Wybierz taniego kuriera GlobKurier! Na platformie GlobKurier jednym kliknięciem sprawdzisz ceny 50 kurierów i wybierzesz swojego dostawcę. Szybko i wygodnie możesz sprawdzić możliwość dostarczenia przesyłki tego samego dnia – korzystaj z kuriera GlobKurier i oszczędzaj na czasie. Jedna platforma, jeden opiekun klienta do wszystkich kurierów GlobKurier, jeden intuicyjny system do składania zamówień, jeden wzór reklamacji – zaoszczędź swój czas i wybierz pełne sprawdzone rozwiązanie dla swojego biznesu. Jeśli potrzebujesz wysłać list, paczkę, tubę, a może nadać paletę, lub chcesz usprawnić proces wysyłki paczek kurierskich? To wszystko zostawiasz GlobKurier. Darmowe integracje z e-commerce platformami, atrakcyjne stawki dla wszystkich kurierów, szablony wysyłek i import zamówień z Excela. GlobKurier zapewni najlepszą opiekę Twojej paczce, a dzięki intuicyjnemu panelowi, prostemu API, a także dzięki integracjom będziesz mógł sprawdzać stan przesyłek na bieżąco, a integracje pozwolą na informowanie klientów o statusie przesyłki, przez co przyspieszysz obsługę klienta!

  Twoja przesyłka kurierska w mniej niż 1 minutę

  Zamówienie najlepszego kuriera zajmie Ci chwilę. Korzystając z porównywarki cen GlobKurier, szybko wybierzesz odpowiedniego kuriera do nadania przesyłki kurierskiej:

  1. Określ parametry przesyłki: wymiary, wagę, miejsce nadania i dostawy. Potem wybierz najlepszą opcję transportu dla Twojej przesyłki kurierskiej.

  2. Podaj dane odbiorcy, nadawcy i zleć przesyłkę. Paczkę do wysyłki możesz przekazać kurierowi w wybranej przez siebie lokalizacji.

  3. Jednym kliknięciem zamawiasz kuriera GlobKurier, list przewozowy trafia na Twojego maila. GlobKurier to pełna oferta usług kurierskich. Współpracuje z 50 firmami kurierskimi i dostarcza przesyłki kurierskie do 192 krajów świata. Z GlobKurier nadasz przesyłki DOX, przesyłki dłużycowe, towary niestandardowe i wielkogabarytowe. Wykona za Ciebie transport palet czy towarów niebezpiecznych ADR. Usługi GlobKurier są dostosowane do potrzeb e-commerce. Integrując się z ofertą GlobKurier, zyskujesz w jednym miejscu zarządzanie 50 firmami kurierskimi. Wygodnie nadajesz przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne. GlobKurier oferuje dedykowanego opiekuna klienta, z którym ustalisz raz sposób współpracy z wieloma kurierami. Postaw na sprawdzone rozwiązania i zaoszczędź swój czas.

  Postaw na wygodę z GlobKurier!

  Zintegruj swój sklep internetowy z GlobKurier:

  - 50 kurierów;

  - Elastyczna oferta;

  - Optymalizacja kosztów;

  - Darmowe integracje i API;

  - Dedykowane stawki;

  - Indywidualny opiekun Klienta Biznesowego.

  Jeśli wysyłasz więcej, zostań partnerem biznesowym GlobKurier i korzystaj z atrakcyjnych stawek dla biznesu. GlobKurier to darmowe integracje i API, 50 firm kurierskich w jednym miejscu, przesyłki krajowe i zagraniczne, atrakcyjne stawki dla partnerów biznesowych, jeden dedykowany opiekun klienta, jeden system do zamawiania, jeden wzór reklamacji. Co zyskujesz:

  - Stawki niższe nawet o 70%;

  - Obsługa 5 dni w tygodniu;

  - Obsługa reklamacji i interwencji;

  - Odroczone terminy płatności.

  Procedury reklamacyjne

  Każdemu klientowi przysługuje prawo do reklamacji, gdy usługa nie jest według niego należycie wykonana. Należy pamiętać, że, gdy z reklamacją występuje inna osoba niż klient, który zlecił usługę, powinna ona dołączyć dokument przelewu praw albo pełnomocnictwo. Pamiętaj, że wszelkie reklamacje rozpatruje przewoźnik. Konsultanci GlobKurier pomogą Ci przejść przez ten proces w najkrótszym możliwym czasie. W celu zgłoszenia reklamacji wypełnij formularz na stronie GlobKurier i wyślij odpowiednie dokumenty.

  Co sądzisz o ofertach GlobKurier?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  GlobKurier
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  2
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Drogo i niesolidnie

  Z dnia na dzień zniknęła opcja pobranie COD w 1 dzień zwrot pobrania na następny dzień roboczy mimo że było to za dodatkową niemałą opłatą i faktycznie zwracali na następny dzień po doręczeniu. Teraz już tego nie ma. Najkrótszy czas zwrotu to 14 do 21 dni to też ciekawe ani 14 ani 21 tylko coś pomiędzy. Chyba zgłupieli kto tyle będzie czekał mając dużo wysyłek i pieniądze w obrocie. GLOB ma chyba kłopoty finansowe i próbuje trzymać i obracać nie swoimi pieniędzmi bo firmy kurierskie zwracają im w ciągu max 1 do 7 dni

  Przez: AWEX LTD 25-02-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Tak
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o GlobKurier

  Twoja opinia