100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

T
Tomasz
Genoplan to światowy lider w dziedzinie biotechnologii. Działa na rynku japońskim i koreańskim od 2014 roku. Założyli ją specjaliści z dziedziny genetyki statystycznej, którzy opracowali innowacyjn...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  plan

  Genoplan to światowy lider w dziedzinie biotechnologii. Działa na rynku japońskim i koreańskim od 2014 roku. Założyli ją specjaliści z dziedziny genetyki statystycznej, którzy opracowali innowacyjną technologię poboru i analizy próbek DNA. Dzięki Genoplan każdy może mieć dostęp do zaawansowanego laboratorium genetycznego bez wychodzenia z domu.Genoplan wykonuje analizę, zawierającą mnóstwo informacji na temat zdrowia. Zagrożenia i predyspozycje są zapisane w genach, dlatego genplan.pl dzięki komputerowej analizie DNA przekazuje raport, zawierający między innymi: informacje o grupie ryzyka w chorobach nowotworowych, prawdopodobieństwo wystąpienia choroby Alzheimer’a, Parkinsona, udaru mózgu czy jego niedokrwienia. Raport zawiera także informacje o zdrowiu układu oddechowego, układu krążenia, zagrożeniu chorobami metabolicznymi – cukrzycą, niewydolnością nerek, marskością wątroby. Genoplan określa predyspozycje do uzależnień oraz możliwe reakcje na różne kategorie leków, a także kondycję skóry, metabolizm i jakość snu.


Inni również oglądali