Empik Foto Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Empik Foto

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Michał
Przyznam szczerze, że chcąc wywołać zdjęcia w popularnym formacie 10:15, obrobiłem i wykadrowałem je do formatu 2:3 przed wrzuceniem do zamówienia, ponieważ program działał zbyt topornie, żeby to w...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zdjęcia

  Przyznam szczerze, że chcąc wywołać zdjęcia w popularnym formacie 10:15, obrobiłem i wykadrowałem je do formatu 2:3 przed wrzuceniem do zamówienia, ponieważ program działał zbyt topornie, żeby to w nim realizować edycję zdjęć. Również napotkałem na problem, chcąc dodać do zamównienia zdjęcia, dodane wcześniej do albumu. Okazało się to niemożliwe, ponieważ program nie chciał ich załadować. Nie mniej, po odpowiednim przygotowaniu zdjęć, obrobieniu i wykadrowaniu i dodaniu ich do zamówienia bezpośrednio z pamięci komputera, nie napotkałem już później na żadne problemy. Zamówienie dostarczone do salonu Empik nawet szybciej, niż przewiydywany czas realizacji zamówienia na to wskazywał. Paczka nienaruszona, zdjęcia również. Zapakowane w ładne, ozdobne opakowanie oraz kopertę. Polecam.


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...