NiezależnaOpinia

  Opinie ClickMeeting

  O platformie ClickMeeting

  Platforma ClickMeeing należy do firmy ClickMeeting spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (kod: 80-387), przy ul. Arkońskiej 6/A4, KRS 0000604194, NIP 5842747535.
  Platforma powstała w 2011 roku w firmie GetResponse, będącej liderem branży email marketingowej. Głównym celem było stworzenie kompleksowego rozwiązania do prowadzenia webinarów dla dużych i małych firm. W ciągu 5 lat działalności zbudowalisilną pozycję na rynku, dzięki czemu ClickMeeting został wydzielony z GetResponse i funkcjonuje jako niezależna firma.
  Misją firmy jest dostarczanie najlepszych rozwiązań do tworzenia skutecznych i intuicyjnych webinarów. Dzięki ClickMeeting firmy i organizacje mogą docierać do tysięcy osób, pozyskiwać nowych klientów i edukować w angażujący sposób. Pomaga im w tym szereg interaktywnych funkcji, które z łatwością można wykorzystać przed, w trakcie i po webinarze.
  Firma zdobyła wiele recenzji i nagród: stevie-awards, g2crowd, capterra, livechat.

  Oferta na platformie ClickMeeting

  Platforma ClickMeeting pomaga ci działać online. Umożliwia prowadzenie webinary i wideokonferencje – jest to platforma do pracy zdalnej, prowadzenia zajęć, prezentacji, kontaktu z klientami.
  Główne funkcje dostępne po utworzeniu konta to: pokój webinarowy, custom branding, udostępnianie pulpitu, statystyki webinarów, nagrywanie webinary, testy i ankiety, wideokonferencje. Dzięki platformie możesz inspirować, uczyć, sprzedawać. Zrobisz to przy pomocy wideokonferencji oraz webinarów. Możesz także spotkać się ze swoim zespołem w pokoju webinarowym.
  Platforma umożliwia prowadzenie spotkań biznesowych online i współpracy na odległość.
  Możesz nadać szybsze tempo projektom i spraw, aby stały się bardziej efektywne dzięki nadawaniu ich online. Masz możliwość spotkać się z członkami zespołu, partnerami biznesowymi, klientami oraz freelancerami rozsianymi po całym świecie. Możecie prowadzić spotkania i współpracować w jednym pokoju do wideokonferencji. Macie możliwość omawiania, pokazywania slajdów, udostępniania swoich ekranów innym.
  Platforma umożliwia także prowadzenie kursów oraz szkoleń online. Dzięki platformie będziesz w kontakcie z uczniami i stażystami, gdziekolwiek się znajdują. Możesz dzielić się cenną i wnikliwą wiedzą oraz prezentować swojej publiczności najbardziej skomplikowane tematy. Możesz wyświetlać materiały edukacyjne, rysować na tablicy, przeprowadzać ankiety w ramach testów i egzaminów.
  Prezentacje produktu oraz marketing jest również możliwy na platformie ClickMeeting. Moższe dostarczać wiedzę istotną dla grupy docelowej. Wyjaśniać, dlaczego Twój produkt odpowiada potrzebom Twoich klientów. Zaprezentować, jak działa krok po kroku. Generować więcej leadów za pomocą webinarów automatycznych i na żywo, docierać do nich za pomocą zaawansowanej i unikalnej treści. Zachęcać ich do przejścia do Twojej oferty wyświetlonej na przycisku CTA podczas wydarzenia.
  Prowadzenie wydarzenia online na szeroką skalę jest także możliwe z ClickMeeting. Możesz zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zasoby i prowadzić online ogromne konferencje. Nie muszisz wynajmie miejsc i rezerwować lotów. Zbierzesz dziesiątki prezenterów i setki lub tysiące uczestników w wirtualnym pokoju konferencyjnym. Przekażesz swoją wiedzę leadom, klientom, studentom lub pracownikom zlokalizowanym na całym świecie.Na platformie masz do wyboru kilka planów subskrypcji. Czas rejestracji to kilka sekund, a zrezygnować możesz w dowolnym momencie.
  Pierwszym planem oferowanym przez platformę jest konto testowe, które umożliwia spotkania online do 5 osób, webinary do 25 uczestników, 5 strumieni audio, 4 strumienie video. Konto jest za darmo przez 30 dni.
  Pierwszym płatnym planem jest Live, który umożliwia prowadzenie wideokonferencje i webinary na żywo, 25 strumieni audio, 4 strumienie video. Koszt 25$ miesięcznie, rozliczane w cyklu rocznym, aż do usunięcia konta
  Najpopularniejszym planem jest Automated. Dzięki niemu masz możliwość prowadzić webinary automatyczne, na żywo i na żądanie, 25 strumieni audio, 4 strumienie video. Koszt to 40$ miesięcznie, rozliczane w cyklu rocznym, aż do usunięcia konta.
  Jest też plan Enterprise. Jest to idealne rozwiązanie dla większych firm szukających nieszablonowych rozwiązań webinarowych. Plan Enterprice jest wyceniany indywidualnie.
  ClickMeeting oferuje dodatkowe funkcjonalności, które są dostępne po uiszczeniu dodatkowej opłaty np. dodatki do konta lub numery toll-free. Możesz zakupić wyżej wspomniane funkcjonalności z poziomu głównego konta.
  Płatności możesz dokonać następującymi kartami kredytowymi: VISA, Master Card, Discover oraz American Express. W krajach, gdzie dostęp do kard kredytowych jest ograniczony, firma akceptuje płatności poprzez platformę PayPal.

  Co sądzisz o ofercie ClickMeeting?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z ClickMeeting? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy platforma jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd platformy? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystanie z usług ClickMeeting jest wygodne, bezpieczne? Czy korzystasz z ClickMeeting na Android lub IOS? Jak oceniasz funkcjonalność i wygląd aplikacji? Przeczytaj opinie klientów na temat ClickMeeting i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od ClickMeeting.

  Jak działa clickmeeting?

  ClickMeeting
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o ClickMeeting

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy ClickMeeting jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o ClickMeeting. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje ClickMeeting?

  ClickMeeting działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na ClickMeeting . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.