NiezależnaOpinia

  Opinie Beat Maker Go

  W iTunes najlepiej uporządkujesz wszystkie treści i będziesz z nich wygodnie korzystać – słuchać muzyki, oglądać filmy i inne rzeczy. iTunes to najlepsze miejsce na wszystko, co masz i co zechcesz kupić. A z całej oferty iTunes możesz korzystać zarówno na pececie, jak i na Macu. Z wyborem filmów iTunes nigdy nie zabraknie Ci fantastycznej rozrywki. Jeśli korzystasz z Apple TV 4K, wiele rzeczy możesz obejrzeć w jakości 4K HDR. Oglądaj wyczekiwane kinowe przeboje gdzie i kiedy tylko chcesz. Aby rozpocząć odtwarzanie, wystarczy stuknąć. A jeśli wybierasz się w miejsce poza zasięgiem Wi Fi, można ściągnąć kopię i zabrać ją ze sobą.

  iTunes - 50 milionów piosenek i zero reklam

  W iTunes masz ponad 50 milionów piosenek bez reklam. Albo możesz pobrać utwory oraz całe albumy i słuchać offline. Cała muzyka z Twojej biblioteki iTunes będzie odtwarzana z katalogu Apple Music. Wypróbuj za darmo przez miesiąc, bez żadnych zobowiązań. Zrezygnujesz, kiedy zechcesz. Usługa Apple Music jest dostępna na urządzeniach z systemami iOS i Android.

  Świat rozrywki iTunes czeka na Ciebie

  iTunes Store jest dostępny na wszystkich Twoich urządzeniach, a to znaczy, że w każdej chwili możesz kupić kawałek, który właśnie wpadł Ci w ucho lub wypożyczyć film, który od dawna chcesz obejrzeć. A ponieważ cała biblioteka muzyki i filmów mieści się w iCloud, wszystkie zakupione Tobą materiały są natychmiast dostępne i odtworzysz je w dowolny sposób. iCloud jest zintegrowany z każdym urządzeniem Apple. Dzięki temu wszystkie rzeczy – m.in. pliki, zdjęcia czy notatki – są bezpieczne, aktualne i dostępne wszędzie tam, gdzie jesteś. Wszystko działa automatycznie, dlatego o nic się nie martwisz. Na początek w iCloud dostajesz na przechowywanie danych 5 GB miejsca, a w każdej chwili możesz go dodać więcej. Biblioteka zdjęć iCloud pozwala przeszukiwać i udostępniać wszystkie Twoje zdjęcia i filmy z każdego urządzenia, nieważne, czy zrobiono je wczoraj, czy dawno temu. Oryginały zdjęć są automatycznie przesyłane do iCloud, dzięki czemu oszczędzasz miejsce na swoich urządzeniach. Nadal masz na nich dostęp do lżejszych wersji wszystkich fotografii, a oryginały możesz pobrać w każdej chwili. Udostępnianie zdjęć iCloud pozwala tworzyć albumy z wypraw, imprez, innych okazji. Wystarczy wybrać znajomych lub członków rodziny, żeby mogli przeglądać, komentować oraz dodawać własne fotografie i filmy. Pliki przechowywane w iCloud Drive są bezpieczne i dostępne na wszystkich urządzeniach. Każdy plik można znaleźć za pomocą aplikacji Pliki w systemie iOS, funkcji Finder na Macu, eksploratora plików na pecetach z systemem Windows lub strony iCloud.com. iCloud Drive pozwala rozmieszczać pliki w folderach, edytować nazwy i oznaczać je kolorami. Każda zmiana jest widoczna na wszystkich Twoich urządzeniach.

  Bezpieczeństwo iTunes

  iCloud automatycznie tworzy kopie zapasowe danych zapisanych na urządzeniach iOS, jeśli tylko są podłączone do zasilania i sieci Wi Fi. Więc w przypadku zgubienia urządzenia lub zakupu nowego wszystkie rzeczy odzyskasz raz-dwa. Dodatkowa warstwa zabezpieczeń to dwustopniowe uwierzytelnianie, dzięki któremu dostęp do swojego konta masz tyko Ty. Możesz więc zalogować się na nie tylko za pomocą zaufanych urządzeń, na przykład swojego iPhone’a, iPada czy Maca.

  Pozostaw swoją opinią na temat iTunes!

  Czy masz wiedzę na temat iTunes? Być może korzystałeś już z usług iTunes? Zostaw swoją opinię!

  Beat Maker Go
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Beat Maker Go

  Twoja opinia