FutureLearn : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

FutureLearn

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Andrzej Polewski
FutureLearn to w pełni legalna i wysokiej jakości internetowa witryna edukacyjna. Jest to jedna z pierwszych dużych witryn e-learningowych, które powstały w Europie i przyniosła wielu brytyjskim i ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kurs

  FutureLearn to w pełni legalna i wysokiej jakości internetowa witryna edukacyjna. Jest to jedna z pierwszych dużych witryn e-learningowych, które powstały w Europie i przyniosła wielu brytyjskim i australijskim uniwersytetom znaczenie w skali globalnej. To zdecydowanie moja ulubiona strona MOOC spoza USA.

  Jeśli chodzi o moje doświadczenia ze studiowaniem na FutureLearn, ogólnie mam bardzo pozytywne odczucia. Przede wszystkim byłem pod wrażeniem interakcji peer-to-peer, forów studenckich i forów dyskusyjnych na FutureLearn. Żadna inna strona MOOC, z której korzystałem, nie wykorzystywała dyskusji uczniów tak skutecznie, jak FutureLearn. Ponadto włączenie bezpłatnych kursów certyfikacyjnych jest bardzo mile widzianą premią dla studentów o niskich dochodach, a fantastyczny wybór stopni naukowych online nie jest czymś, na co można kichać.

  Jedynymi aspektami, które według mnie FutureLearn może ulepszyć, to stosunkowo mały katalog kursów online i brak aplikacji na smartfony. Gdy już zajmą się tymi dwoma elementami, śmiało uznam ją za jedną z najwybitniejszych witryn MOOC.

  Podsumowując, podczas mojej recenzji FutureLearn byłem bardzo zadowolony z ich obsługi. Będę z niecierpliwością czekał na wypróbowanie większej liczby ich kursów online w miarę upływu czasu, a może nawet zasubskrybuję FutureLearn Unlimited w pewnym momencie tego roku.


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

Innowacyjna branża drukarska W dzisiejszym digitalnym świecie, gdzie większość informacji jest przekazywanych online, branża drukarska wciąż odgryw...

Logo Nowazarowka

Nowazarowka

1 opinie

O sklepie Nowazarowka Noważarówka.pl to Polski oddział firmy Any Lamp B.V. Siedziba firmy w Polsce mieści się na Placu ...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...