NiezależnaOpinia

  Opinie AVS4You

  O firmie AVS4You

  AVS4You należy do Online Media Technologies Ltd., która została założona w 2004 r. Jest to firma z branży IT, która specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań audio i wideo dla użytkowników końcowych i profesjonalnych programistów. Ich produkty były wielokrotnie nagradzane, zyskały wysoką reputację wśród milionów użytkowników na całym świecie. Współpracując z najnowszymi trendami w świecie multimediów, tworzą narzędzia programowe, dzięki którym praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem jest płynna i skuteczna oraz pozwala pozostać w czołówce zaawansowanych technologii. Firma jest zarejestrowana w Anglii i Walii.

  Oferta firmy AVS4You

  AVS4YOU.com to strona internetowa oferująca najlepsze oprogramowanie firmy Online Media Technologies Ltd., twórcy oprogramowania do cyfrowego przetwarzania wideo i multimediów. AVS4YOU.com oferuje nowy sposób zakupu oprogramowania online. Aby kupić oprogramowanie AVS4YOU, odwiedź stronę Kup teraz i wybierz typ rejestracji oprogramowania, który najbardziej Ci odpowiada. Nawet jeśli wybierzesz jedno narzędzie, wszystkie inne produkty AVS4YOU będą dla Ciebie kosztować 0 USD. Oznacza to, że możesz używać wszystkie oprogramowanie AVS4YOU z tym samym numerem seryjnym bez dodatkowych opłat i ograniczeń.
  W ofercie znajdziesz programy do wideo: AVS Video Editor, AVS Video Converter, AVS Video ReMaker. AVS Video Editor to oprogramowanie do edycji wideo opublikowane przez Online Media Technologies Ltd. Jest to część pakietu AVS4YOU, który obejmuje wideo, audio, edycję i konwersję obrazów, edycję i nagrywanie płyt, konwersję dokumentów i programy do czyszczenia rejestru. Oferuje możliwość tworzenia i edytowania filmów z szeroką gamą efektów wideo i audio, tekstu i przejść; przechwytywać wideo z kamer ekranowych, internetowych lub DV i taśmy VHS; nagrywać głos; tworzyć menu dla płyt, a także zapisywać je w wielu formatach plików wideo, nagrywać na dyski lub publikować na Facebooku, YouTube, Flickr itp. Mając ten program możesz skracać, przycinać, dzielić, łączyć, obracać i miksować filmy wideo. Stosuj efekty specjalne, wstawiaj menu, dźwięki i muzykę, teksty i napisy, stosuj obraz w obrazie. Wypalaj dyski DVD/Blu-ray. Kolejnym oprogramowaniem jest AVS Video Converter Konwertuj filmy wideo do wszystkich najważniejszych formatów. Twórz filmy w HD, filmy Blu-ray z rozbudowanymi menu. Konwertuj pliki na różne urządzenia i wgrywaj filmy na popularne serwisy społecznościowe bezpośrednio z programu. W AVS Video ReMakerze możesz edytować pliki wideo bez rekonwersji. Wycinać niechciane sceny z filmów nagranych z różnych urządzeń PVR, DVR i kamer DVD. Tworzyć menu dysku DVD i Blu-ray.
  Kolejną grupą programów są programy do dźwięku AVS Audio Editor, AVS Audio Converter. AVS Audio Editor edytuj swoją kolekcję audio, nagrywaj dane dźwiękowe, konwertuj między popularnymi formatami audio, stosuj efekty specjalne i filtry. AVS Audio Converter umożliwia konwertowanie między różnymi formatami audio: WAV, PCM, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, AMR i innymi. Możesz również dodawać informacje tekstowe do swoich plików dźwiękowych.
  W ofercie AVS4You znajdziesz przydatne programy za darmo takie jak: AVS Video Converter, AVS Media Player, AVS Photo Editor, AVS Image Converter, AVS Document Converter, AVS Disc Creator, AVS Registry Cleaner. Używająć AVS Media Player możesz odtwarzać filmy i muzykę na komputerze. Wszystkie formaty wideo są obsługiwane: MPEG-4 (DivX, Xvid, itp.), MPEG-1, 2, AVI, RM, Quick Time, WMV, H.263, H.264, 3GP, 3GP2, MP4. Kolejnym darmowym programem jest AVS Photo Editor dzięki któremu ulepszysz swoje zdjęcia – dostosujesz rozmiar, powiększysz, zmienisz i skorygujesz kolorystkę, wyostrzysz obraz. Masz do dyspozycji gotowe efekty. Sprawisz, aby Twoje zdjęcia wyglądały perfekcyjnie. Współpracuj z AVS Photo Editor – narzędziem do łatwej edycji zdjęć. W AVS Image Converter konwertuj stosy obrazów do wszystkich najważniejszych formatów za jednym zamachem. Wykonaj szybkie korekty – zmiana rozmiary, obrót, auto-korekta. Wybieraj spośród wielu efektów. Przygotuj swoje zdjęcia do wydruku lub publikacji w Internecie. Następnym darmowym programem jest AVS Document Converter. Konwertuj dokumenty pomiędzy różnymi formatami. Pracuj z plikami tekstowymi i obrazami bez konieczności korzystania z dodatkowych programów graficznych lub edycyjnych. W AVS Disc Creator wykonasz kopie zapasowe swoich domowych płyt Blu-ray, CD/DVD, odzyskasz płyty DVD-wideo, stworzysz pliki ISO i wypalisz płyty z danymi. Ostatnim darmowym programem jest AVS Registry Cleaner. Skanuj, czyść i naprawiaj rejestr Windows swojego PC. Usuwaj stare, nieużywane lub niepotrzebne wpisy z rejestru. Uczyń swojego PC bezpieczniejszym i szybszym.
  Zakup oprogramowania możesz wybrać w dwóch formach: w wersji nielimitowanej za $199 i rocznej subskrypcji za $69. Za programy możesz zapłacić za pośrednictwem PayPal, kartą American Express, przelewem bankowym, Diners Club lub PO.

  Co sądzisz o ofercie AVS4You?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z AVS4You? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług AVS4You jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat AVS4You i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od AVS4You.

  AVS Video Editor Review and Tutorial

  AVS4You
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o AVS4You

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy AVS4You jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o AVS4You. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje AVS4You?

  AVS4You działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Multimedia & Subscriptions, Oprogramowanie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na AVS4You . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.