Aqua-Pond24 Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Mietek
Niestety stronka działa tylko w języku niemieckim, ale to jedyny problem jak na razie. Firma Aqua-Pond24 zajmuje się szeroko pojętą akwarystyką. Możemy tam znaleźć akcesoria i dekoracje do akwariów...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty

  Niestety stronka działa tylko w języku niemieckim, ale to jedyny problem jak na razie. Firma Aqua-Pond24 zajmuje się szeroko pojętą akwarystyką. Możemy tam znaleźć akcesoria i dekoracje do akwariów oraz pożywienie dla ryb oraz różnego rodzaju pojemniki i pompy. Ich oferta jest jednak szersza, mają też produkty związane z prowadzeniem stawu hodowlanego bądź rekreacyjnego. Znajdziemy tam wszelkiego rodzaju filtry, systemy wentylacji oraz elementy konstrukcyjne stawu. Strona internetowa f zawiera ogromną ilość produktów związanych z tym pięknym hobby, którym jest akwarystyka w małym czy w dużym wydaniu. Długo szukałem takiego sklepu, są oni odpowiedzią na, w mojej opinii, ogromne zapotrzebowanie na produkty pochodzenia wodnego. Wielu ludzi jest zainteresowanych prowadzeniem własnych hodowli ryb, ale nie jest łatwo znaleźć potrzebne produkty. Sklep działa dobrze i nie miałem problemu z otrzymaniem przesyłek, pomimo ich rozmiarów.


Inni również oglądali