Uniqa

Wszystkie opinie

Uniqa

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zk
Obsługa Uniqa działa w ten sposób, że 6 miesiecy zajmuje zgłoszenie sprzedaży. Po rozmowie z konsultantami po każdej rozmowie zapewniano mnie ze sprawą została załatwiona. Następnie mój adres zosta...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubezpieczenie

  Obsługa Uniqa działa w ten sposób, że 6 miesiecy zajmuje zgłoszenie sprzedaży. Po rozmowie z konsultantami po każdej rozmowie zapewniano mnie ze sprawą została załatwiona. Następnie mój adres został przekazany do windykacji a panie na infolinię twierdziły że nie widzą maila mimo, że dostałam potwierdzenie nadania przez uniqe. W dniu dzisiejszym wykonałam 3 telefony z prośbą o maila i dopiero po 3 rozmowie go otrzymalam. Konsultanci nie wywiązują się z tego co mówią w rozmowie, kontakt utrudniony, nie przyjmują zgłoszeń telefonicznie mimo, że taka opcja jest przedstawiana przez telefon, raz mówią, że mają wgląd w rozmowy, kiedy mowie, ze mam dowód na przeprowadzona rozmowę pani twierdzi, że ona nie ma podglądu. Najgorsza firma ubezpieczeniową z którą miałam doczynienia nie polecam nikomu. Liczba skarg złożonych w 2020 roku w liczbie 5294 skargi - mówi sama za siebie


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo mtu24

mtu24

0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

Logo Ocenapolis

Ocenapolis

1 opinie

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie rę...

Uniqa

Kupiłeś samochód lub mieszkanie i szukasz atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej? Jeśli tak to warto zapoznać się z ofertą firmy ubezpieczeniowej UNIQA. Z pewnością interesuje Cię jakie ubezpieczenia oferuje UNIQA? Ile wynosi cena składki? Jak kupić wybrane przez siebie ubezpieczenie? Jak wygląda zgłoszenie szkody i czy firma jest wypłacalna? Na naszej stronie przeczytasz opinie klientów i poznasz odpowiedzi na większość Twoich pytań dotyczących ubezpieczeń oferowanych przez UNIQA.

O UNIQA
UNIQA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych. Grupa ta działa już ponad 200 lat. W Polsce UNIQA znana jest od dobrych 30 lat, a w 2021 roku nastąpiło jej połączenie z firmą ubezpieczeniową AXA. Obecnie jest to grupa, która należy do pierwszej piątki w Polsce, jeśli chodzi o jej wielkość. UNIQA oferuje swoim klientom różne ubezpieczenia. Oferta skierowana jest dla osób prywatnych, rodzin, firm i spółdzielni. UNIQA Polska prowadzi większość działań wspólnych dla spółek UNIQA TU, UNIQA TUnŻ i UNIQA PTE. Firma może pochwalić się zdobytymi nagrodami. W poprzednim, czyli 2020 roku zdobyła nagrodę SUPERBRANDS POLSKA 2020, która potwierdza, że oferowane usługi są najwyższej jakości.

Produkty i usługi oferowane przez UNIQA
UNIQA oferuje swoim klientom ubezpieczenia. W ofercie dostępne są ubezpieczenia majątkowe oraz na życie. Można tutaj znaleźć ubezpieczenie samochodu, motocyklu i mieszkania. Dostępne są również propozycje ubezpieczeniowe dla osób, które dużo podróżują, ponieważ można tu wykupić ubezpieczenie turystyczne na Polskę, Europę, a nawet cały świat. Co ciekawe jest możliwość wykupienia ubezpieczenia do wiz na Białoruś oraz rezygnacji z podróży. Jeżeli chcemy ubezpieczyć nasze życie i zdrowie to do wyboru są takie ubezpieczenia jak: ubezpieczenie zdrowotne, na życie, covid, telemedycyna oraz ubezpieczenie szkolne i dla dziecka. Ponadto są oferty ubezpieczeniowe typu inwestycyjnego. Między innymi można oszczędzać dzięki IKZE, IKE, PPK, TFI, OFE oraz wielu innych ofert inwestycyjnych. UNIQA ma w swojej ofercie także propozycje ubezpieczeniowe dla firm oraz ubezpieczenia dla sektora mieszkalnictwa. Do wyboru jest wiele propozycji i wariantów, dlatego z pewnością uda się dobrać odpowiednie ubezpieczenie.

Jak kupić ubezpieczenie oferowane przez UNIQA
Wybrane ubezpieczenie można kupić samodzielnie bez konieczności wychodzenia z domu, ponieważ można to zrobić online. Przed dokonaniem zakupu można wyliczyć kwotę składki, dzięki czemu wiadomo, ile zapłacimy za ubezpieczenie. Do zakupu wybranej oferty ubezpieczeniowej będą potrzebne stosowne dokumenty takie jak PESEL, prawo jazdy czy dowód rejestracyjny, jeśli kupujemy ubezpieczenie samochodu, dlatego warto sobie je wcześniej przygotować. Gdy już mamy wszystko przygotowane można przejść do wypełniania formularza. Po wypełnieniu całego formularza należy wybrać interesującą nas ofertę i dokonać płatności. Zakupiona polisa od razu przyjdzie na podany wcześniej nasz adres e-mail. Za ubezpieczenie można zapłacić przelewem bądź kartą płatniczą.

Komentarze i opinie klientów o UNIQA
Wykupiłeś ubezpieczenie online od UNIQA? Jesteś ich klientem i wiesz, jak wygląda zakup ubezpieczenia, zgłoszenie szkody i wypłata odszkodowania? Jeśli tak to chcielibyśmy, abyś powiedział nam coś od siebie na temat tej firmy. Czy jesteś zadowolony z posiadanego ubezpieczenia i świadczonych przez firmę usług? Czy jako stały klient możesz liczyć na atrakcyjne zniżki? Czy nie było problemów ze zgłoszeniem szkody? Czy wypłaty otrzymanych odszkodowań są atrakcyjne? Jakie masz doświadczenie z firmą UNIQA? Podziel się z nami swoją opinią, zostawiając na naszej stronie swój feedback.