NiezależnaOpinia

  Opinie Proama

  Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która ubezpiecza już ponad milion klientów. Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon, u agentów i dealerów samochodowych. Proama oferuje ubezpieczenia OC i ACoraz ubezpieczenia mieszkaniowe wraz z wachlarzem produktów dodatkowych, ubezpieczenia dla małych i średnich firm, a także ubezpieczenia osobowe. Proama zatrudnia w Polsce ponad 600 specjalistów. Współpracuje z prawie 20 000 Osób Wykonujących Czynności Agencyjne poprzez ponad 2000 agencji. W roku 2015 roku zlikwidowała już około 60 000 szkód. Proama uzyskała również tytuł "Gwiazda Jakości Obsługi 2014" w VII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi. Gwiazda Jakości Obsługi przyznawana jest firmom, wysoko ocenianym przez konsumentów. Zdaniem respondentów, Gwiazda Jakości Obsługi to firma, która stosuje przyjazne procedury, jest rekomendowana przez innych klientów i godna zaufania.

  Misja Proama

  Proama jest częścią międzynarodowej Grupy Generali. Grupa Generali powstała w 1831 roku. Od początku działalności jej rozwój był skierowany na międzynarodowe rynki. Obecnie Grupa działa w ponad 60 krajach, zatrudnia 80.000 pracowników, posiada 65 mln klientów na całym świecie i sprzedaje swoje produkty poprzez sieć 82.000 profesjonalistów. Grupa zarządza aktywami o wartości ponad 400 mld euro. Według Fortune Global 500 Grupa Generali jest jedną z 50 największych firm na świecie. Jest kluczowym graczem w Europie, największym ubezpieczycielem na życie i liderem w bezpośrednich kanałach sprzedaży. Jest największą firmą ubezpieczeniową we Włoszech i drugą w Niemczech oraz we Francji.

  Działalność społeczna

  „Wrzucam na luz” to akcja, zorganizowana na rzecz uprzejmego zachowania na drodze, wskazująca i jednocześnie piętnująca najczęściej spotykane agresywne, niegrzeczne postawy kierowców. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na fakt, że przyczyną wielu wypadków drogowych i stłuczek jest często zbyt agresywna oraz ryzykowna jazda i niekulturalne zachowanie kierowców. Proama nie ma wpływu na korki i dziury w drodze, ale ma wpływ na to, jak traktujemy innych uczestników ruchu drogowego. „Wrzucam na luz” to akcja, którą Proama chce zwrócić uwagę zarówno kierowców dwu- i jednośladów, rowerzystów, a także pieszych, że spokojne, uprzejme korzystanie z dróg wszystkim ułatwi dotarcie do celu i wpływa na bezpieczeństwo. Kultura jazdy, choć zaniedbywana, jest ważnym elementem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  Jak złożyć reklamację w Proama?

  Proama dokłada wszelkich starań, abyś był zadowolony ze współpracy z nią. Wie jednak, że czasami może się zdarzyć, że będziesz chciał złożyć reklamację. Jak to zrobić:

  - Napisz do Proama i prześlij pismo na adres fizyczny firmy.

  - Zadzwoń do Proama i powiedz, że chcesz złożyć reklamację ustnie, a zostanie ona zanotowana przez Specjalistę.

  - Możesz też złożyć ją telefonicznie albo ustnie do protokołu w jednostce Proama obsługującej klientów.

  Proama odpowie Ci w terminie nie dłuższym niż 30 dni w postaci papierowej na wskazany przez Ciebie adres, lub na Twój wniosek w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail. W sprawach szczególnie skomplikowanych, wymagających dodatkowych wyjaśnień, może się zdarzyć, że trzeba więcej czasu, aby wyjaśnić Twoją sprawę. Wówczas Proama poinformuje Cię o przyczynach opóźnienia, okolicznościach wymagających dodatkowego ustalenia i przewidywanym terminie rozpatrzenia reklamacji i udzielenia odpowiedzi (jednak nie dłuższym niż 60 dni).

  Co sądzisz o ofertach Proama?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Proama
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Proama

  Twoja opinia