Foyer Global Health Insurance

Wszystkie opinie

Foyer Global Health Insurance

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Aviva
Aviva
1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo 4life Direct
4life Direct
1 opinie

O firmie 4life Direct Strona 4lif Direct należy do firmy 4Life Direct sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chmielnej 132/134. Firm...

Logo MediPakiet
MediPakiet
6 opinie

Zastanawiasz siÄ™, czy oferta MediPakiet jest dla Ciebie odpowiednia? Nie wiesz, czy Ty i Twoja rodzina potrzebujÄ… dodatkowego...

Logo AXA Assistance
AXA Assistance
1 opinie

O serwisie AXA Assistance AXA Assistance – przedsiębiorstwo świadczące usługi assistance, prowadzące działalno...

Foyer Global Health Insurance

O serwisie Foyer Global Health Insurance
Serwis Foyer Global Health Insurance należy do firmy Foyer Global Health, której siedziba mieści się w Luksemburgu przy ulicy 12 rue Léon Laval, w Leudelange.
Foyer został założony 28 października 1922 r. Przez Léona Lavala, Maxa Lamberta, Josepha Bacha i Maxa Menagera i stał się wiodącym ubezpieczycielem w Luksemburgu. Środki własne wyniosły 761,8 mln EUR na dzień 31.12.2013. Foyer rozwija się od otwarcia europejskich rynków ubezpieczeniowych, rozszerzając swoją działalność poza granice Luksemburga. Oprócz ubezpieczeń Grupa ma bogate doświadczenie w sektorze finansowym, w szczególności w zakresie pośrednictwa na giełdzie, zarządzania portfelem dla klientów instytucjonalnych oraz doradztwa w zakresie zarządzania majątkiem dla klientów o wysokiej wartości netto w Europie.

Oferta w serwisie Foyer Global Health Insurance
Swoją ofertę Foyer Global Health Insurance kieruje do klientów indywidualnych, brokerów, korporacji i partnerów.
W ofercie kierowanej do klientów indywidualnych znajdziesz trzy pakiety ubezpieczeniowe. Np. Wybierając się do Wielkiej Brytanii mamy do wyboru pakiety: Essential (272Euro/m), Special(494Euro/m), Exclusive (702Euro/m), do każdego pakietu możesz dokupić Assistance (5Euro/m). W zależności od wybranego pakietu otrzymasz: leczenie szpitalne (zakwaterowanie w pokoju prywatnym lub półprywatnym; konsultacje: w tym patologia, radiologia, tomografia komputerowa, obrazowanie rezonansu magnetycznego, pozytronowa tomografia emisyjna i medycyna paliatywna; opłaty szpitalne, w tym sale operacyjne, oddziały i laboratoria intensywnej terapii; chirurgia i środki znieczulające; ambulatoryjne operacja zamiast leczenia szpitalnego; leki i opatrunki; fizjoterapia, w tym masaże; terapie, w tym ergooterapia, terapia światłem, hydroterapia, inhalacja, okłady, kąpiele medyczne, krioterapia, termoterapia, elektroterapia; pomoce i urządzenia terapeutyczne; opieka macierzyńska i poród, usługi położnej lub pielęgniarki położniczej w szpitalu; powikłania ciąży i porodu; opieka nad noworodkiem; choroby wrodzone; leczenie raka, leki onkologiczne i leczenie, w tym chirurgia rekonstrukcyjna raka piersi; przeszczep szpiku kostnego i narządów - koszty dawcy i biorcy; koszty psychiatryczne leczenie; psychoterapia szpitalna; zakwaterowanie rodziców n podczas leczenia szpitalnego małoletniego dziecka w wieku do 18 lat; opieka pielęgniarska w domu i pomoc domowa zamiast w szpitalu; zastąpić świadczenie szpitalnego planu pieniężnego za leczenie, które nie zostało zgłoszone do Foyer Global Health Insurance; rehabilitacja po hospitalizacji; hospicjum; opieka dzienna; transport do najbliższego odpowiedniego szpitala w celu wstępnego leczenia po wypadku lub nagłym wypadku) i leczenie ambulatoryjne (konsultacje w tym patologia, radiologia, tomografia komputerowa, obrazowanie rezonansem magnetycznym, pozytonowa tomografia emisyjna i medycyna paliatywna; chemioterapia, leki i leczenie onkologiczne; zdrowie, opieka macierzyńska i poród, usługi położnej lub pielęgniarki położniczej; powikłania ciąży i porodu; warunki wrodzone; technika igły akupunkturowej, homeopatia, osteopatia, chiropraktyka, w tym leki i opatrunki; terapia mowy; leczenie psychiatryczne; psychoterapia ambulatoryjna; leki i opatrunki; leki dostępne bez recepty; fizjoterapia, w tym masaże; terapie, w tym ergoterapia, światło terapia, hydroterapia, inhalacja, kąpiele medyczne, krioterapia, termoterapia, elektroterapia; pomoce i urządzenia terapeutyczne; szczepienia i immunizacje; pomoce wzrokowe, w tym badanie wzroku; transport do najbliższego odpowiedniego lekarza lub szpitala w celu wstępnego leczenia po wypadku lub w razie nagłego wypadku; leczenie niepłodności). Ponadto otrzymasz: podstawowe usługi dentystyczne, główne usługi dentystyczne, opiekę medyczną i opcjonalnie dodatkową pomoc.

Co sądzisz o ofercie Foyer Global Health Insurance? 
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Foyer Global Health Insurance? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Foyer Global Health Insurance? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego ubezpieczenia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Foyer Global Health Insurance.