NiezależnaOpinia

  Opinie Foyer Global Health Insurance

  O serwisie Foyer Global Health Insurance

  Serwis Foyer Global Health Insurance należy do firmy Foyer Global Health, której siedziba mieści się w Luksemburgu przy ulicy 12 rue Léon Laval, w Leudelange.
  Foyer został założony 28 października 1922 r. Przez Léona Lavala, Maxa Lamberta, Josepha Bacha i Maxa Menagera i stał się wiodącym ubezpieczycielem w Luksemburgu. Środki własne wyniosły 761,8 mln EUR na dzień 31.12.2013. Foyer rozwija się od otwarcia europejskich rynków ubezpieczeniowych, rozszerzając swoją działalność poza granice Luksemburga. Oprócz ubezpieczeń Grupa ma bogate doświadczenie w sektorze finansowym, w szczególności w zakresie pośrednictwa na giełdzie, zarządzania portfelem dla klientów instytucjonalnych oraz doradztwa w zakresie zarządzania majątkiem dla klientów o wysokiej wartości netto w Europie.

  foyer global health 20s UK 01

  Oferta w serwisie Foyer Global Health Insurance

  Swoją ofertę Foyer Global Health Insurance kieruje do klientów indywidualnych, brokerów, korporacji i partnerów.
  W ofercie kierowanej do klientów indywidualnych znajdziesz trzy pakiety ubezpieczeniowe. Np. Wybierając się do Wielkiej Brytanii mamy do wyboru pakiety: Essential (272Euro/m), Special(494Euro/m), Exclusive (702Euro/m), do każdego pakietu możesz dokupić Assistance (5Euro/m). W zależności od wybranego pakietu otrzymasz: leczenie szpitalne (zakwaterowanie w pokoju prywatnym lub półprywatnym; konsultacje: w tym patologia, radiologia, tomografia komputerowa, obrazowanie rezonansu magnetycznego, pozytronowa tomografia emisyjna i medycyna paliatywna; opłaty szpitalne, w tym sale operacyjne, oddziały i laboratoria intensywnej terapii; chirurgia i środki znieczulające; ambulatoryjne operacja zamiast leczenia szpitalnego; leki i opatrunki; fizjoterapia, w tym masaże; terapie, w tym ergooterapia, terapia światłem, hydroterapia, inhalacja, okłady, kąpiele medyczne, krioterapia, termoterapia, elektroterapia; pomoce i urządzenia terapeutyczne; opieka macierzyńska i poród, usługi położnej lub pielęgniarki położniczej w szpitalu; powikłania ciąży i porodu; opieka nad noworodkiem; choroby wrodzone; leczenie raka, leki onkologiczne i leczenie, w tym chirurgia rekonstrukcyjna raka piersi; przeszczep szpiku kostnego i narządów - koszty dawcy i biorcy; koszty psychiatryczne leczenie; psychoterapia szpitalna; zakwaterowanie rodziców n podczas leczenia szpitalnego małoletniego dziecka w wieku do 18 lat; opieka pielęgniarska w domu i pomoc domowa zamiast w szpitalu; zastąpić świadczenie szpitalnego planu pieniężnego za leczenie, które nie zostało zgłoszone do Foyer Global Health Insurance; rehabilitacja po hospitalizacji; hospicjum; opieka dzienna; transport do najbliższego odpowiedniego szpitala w celu wstępnego leczenia po wypadku lub nagłym wypadku) i leczenie ambulatoryjne (konsultacje w tym patologia, radiologia, tomografia komputerowa, obrazowanie rezonansem magnetycznym, pozytonowa tomografia emisyjna i medycyna paliatywna; chemioterapia, leki i leczenie onkologiczne; zdrowie, opieka macierzyńska i poród, usługi położnej lub pielęgniarki położniczej; powikłania ciąży i porodu; warunki wrodzone; technika igły akupunkturowej, homeopatia, osteopatia, chiropraktyka, w tym leki i opatrunki; terapia mowy; leczenie psychiatryczne; psychoterapia ambulatoryjna; leki i opatrunki; leki dostępne bez recepty; fizjoterapia, w tym masaże; terapie, w tym ergoterapia, światło terapia, hydroterapia, inhalacja, kąpiele medyczne, krioterapia, termoterapia, elektroterapia; pomoce i urządzenia terapeutyczne; szczepienia i immunizacje; pomoce wzrokowe, w tym badanie wzroku; transport do najbliższego odpowiedniego lekarza lub szpitala w celu wstępnego leczenia po wypadku lub w razie nagłego wypadku; leczenie niepłodności). Ponadto otrzymasz: podstawowe usługi dentystyczne, główne usługi dentystyczne, opiekę medyczną i opcjonalnie dodatkową pomoc.

  Co sądzisz o ofercie Foyer Global Health Insurance?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Foyer Global Health Insurance? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Foyer Global Health Insurance? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego ubezpieczenia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Foyer Global Health Insurance.

  Foyer Global Health Insurance
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Foyer Global Health Insurance

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Foyer Global Health Insurance jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Foyer Global Health Insurance. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Foyer Global Health Insurance?

  Foyer Global Health Insurance działa głównie w kategorii Ubezpieczenia, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Foyer Global Health Insurance com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!