test"" Foyer Global Health Insurance » Opinie i doświadczenia klientów 2021
NiezależnaOpinia

  Opinie Foyer Global Health Insurance

  O serwisie Foyer Global Health Insurance

  Serwis Foyer Global Health Insurance należy do firmy Foyer Global Health, której siedziba mieści się w Luksemburgu przy ulicy 12 rue Léon Laval, w Leudelange.
  Foyer został założony 28 października 1922 r. Przez Léona Lavala, Maxa Lamberta, Josepha Bacha i Maxa Menagera i stał się wiodącym ubezpieczycielem w Luksemburgu. Środki własne wyniosły 761,8 mln EUR na dzień 31.12.2013. Foyer rozwija się od otwarcia europejskich rynków ubezpieczeniowych, rozszerzając swoją działalność poza granice Luksemburga. Oprócz ubezpieczeń Grupa ma bogate doświadczenie w sektorze finansowym, w szczególności w zakresie pośrednictwa na giełdzie, zarządzania portfelem dla klientów instytucjonalnych oraz doradztwa w zakresie zarządzania majątkiem dla klientów o wysokiej wartości netto w Europie.

  foyer global health 20s UK 01

  Oferta w serwisie Foyer Global Health Insurance

  Swoją ofertę Foyer Global Health Insurance kieruje do klientów indywidualnych, brokerów, korporacji i partnerów.
  W ofercie kierowanej do klientów indywidualnych znajdziesz trzy pakiety ubezpieczeniowe. Np. Wybierając się do Wielkiej Brytanii mamy do wyboru pakiety: Essential (272Euro/m), Special(494Euro/m), Exclusive (702Euro/m), do każdego pakietu możesz dokupić Assistance (5Euro/m). W zależności od wybranego pakietu otrzymasz: leczenie szpitalne (zakwaterowanie w pokoju prywatnym lub półprywatnym; konsultacje: w tym patologia, radiologia, tomografia komputerowa, obrazowanie rezonansu magnetycznego, pozytronowa tomografia emisyjna i medycyna paliatywna; opłaty szpitalne, w tym sale operacyjne, oddziały i laboratoria intensywnej terapii; chirurgia i środki znieczulające; ambulatoryjne operacja zamiast leczenia szpitalnego; leki i opatrunki; fizjoterapia, w tym masaże; terapie, w tym ergooterapia, terapia światłem, hydroterapia, inhalacja, okłady, kąpiele medyczne, krioterapia, termoterapia, elektroterapia; pomoce i urządzenia terapeutyczne; opieka macierzyńska i poród, usługi położnej lub pielęgniarki położniczej w szpitalu; powikłania ciąży i porodu; opieka nad noworodkiem; choroby wrodzone; leczenie raka, leki onkologiczne i leczenie, w tym chirurgia rekonstrukcyjna raka piersi; przeszczep szpiku kostnego i narządów - koszty dawcy i biorcy; koszty psychiatryczne leczenie; psychoterapia szpitalna; zakwaterowanie rodziców n podczas leczenia szpitalnego małoletniego dziecka w wieku do 18 lat; opieka pielęgniarska w domu i pomoc domowa zamiast w szpitalu; zastąpić świadczenie szpitalnego planu pieniężnego za leczenie, które nie zostało zgłoszone do Foyer Global Health Insurance; rehabilitacja po hospitalizacji; hospicjum; opieka dzienna; transport do najbliższego odpowiedniego szpitala w celu wstępnego leczenia po wypadku lub nagłym wypadku) i leczenie ambulatoryjne (konsultacje w tym patologia, radiologia, tomografia komputerowa, obrazowanie rezonansem magnetycznym, pozytonowa tomografia emisyjna i medycyna paliatywna; chemioterapia, leki i leczenie onkologiczne; zdrowie, opieka macierzyńska i poród, usługi położnej lub pielęgniarki położniczej; powikłania ciąży i porodu; warunki wrodzone; technika igły akupunkturowej, homeopatia, osteopatia, chiropraktyka, w tym leki i opatrunki; terapia mowy; leczenie psychiatryczne; psychoterapia ambulatoryjna; leki i opatrunki; leki dostępne bez recepty; fizjoterapia, w tym masaże; terapie, w tym ergoterapia, światło terapia, hydroterapia, inhalacja, kąpiele medyczne, krioterapia, termoterapia, elektroterapia; pomoce i urządzenia terapeutyczne; szczepienia i immunizacje; pomoce wzrokowe, w tym badanie wzroku; transport do najbliższego odpowiedniego lekarza lub szpitala w celu wstępnego leczenia po wypadku lub w razie nagłego wypadku; leczenie niepłodności). Ponadto otrzymasz: podstawowe usługi dentystyczne, główne usługi dentystyczne, opiekę medyczną i opcjonalnie dodatkową pomoc.

  Co sądzisz o ofercie Foyer Global Health Insurance?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Foyer Global Health Insurance? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Foyer Global Health Insurance? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego ubezpieczenia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Foyer Global Health Insurance.

  Foyer Global Health Insurance
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Foyer Global Health Insurance

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Foyer Global Health Insurance jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Foyer Global Health Insurance. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Foyer Global Health Insurance?

  Foyer Global Health Insurance działa głównie w kategorii Ubezpieczenia, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Foyer Global Health Insurance . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.