AXA Assistance

Wszystkie opinie

AXA Assistance

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marek
AXA ma fatalny serwis ubezpieczen turystycznych i w trakcie urlopu przysparzaja dodatkowych problemow swoim klientom. Kupilem u nich ubezpieczenie turystyczne, zrobilem przelew bankowy natychmiast....Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubezpieczenie

  AXA ma fatalny serwis ubezpieczen turystycznych i w trakcie urlopu przysparzaja dodatkowych problemow swoim klientom. Kupilem u nich ubezpieczenie turystyczne, zrobilem przelew bankowy natychmiast. Nastepnego dnia napisali do mnie maila, ze moja polisa jest nieoplacona i zebym natychmiast to zrobil. Otworzylem tego maila juz w czasie podrozy i natychmiast wyslalem im potwierdzenie z mojego banku. Oni odpisali, ze OK i ze moje ubezpeczenie dziala. DWA DNI POZNIEJ wyslali mi maila, ze nie wplacilem pieniedzy i ze anuluja moja polise, a kilka godzin pozniej, ze jednak moja polisa jest wazna.I to wszystko juz w trakcie mojego urlopu. Jak widzicie robia wszystko, zebym na urlopie sie nie nudzil i codziennie korespondowal z AXA. NIE KUPUJCIE UBEZPIECZEN W TEJ FIRMIE.


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo mtu24

mtu24

0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo LINK4

LINK4

0 opinie

LINK4 – pionier i lider ubezpieczeÅ„ w Polsce. Jedno z najczęściej wyróżnianych towarz...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

AXA Assistance

O serwisie AXA Assistance
AXA Assistance – przedsiębiorstwo świadczące usługi assistance, prowadzące działalność w niemal wszystkich krajach świata, na pięciu kontynentach. Zapewnia usługi assistance oraz tworzy ubezpieczenia w czterech głównych liniach biznesowych: podróż, samochód, zdrowie, dom.
AXA Assistance jest częścią AXA Group.
AXA Assistance istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Od początku swojej działalności współpracuje z klientami korporacyjnymi, opracowując rozwiązania dostosowane do ich potrzeb, a w 2014 roku rozpoczęła bezpośrednią sprzedaż produktów adresowanych do klientów indywidualnych, oferując następujące ubezpieczenia: ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie medyczne MediPlan, ubezpieczenie medyczne Casco MediPlan, ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemców.
W ubezpieczeniu assistance zamiast wypłaty odszkodowania ubezpieczony otrzymuje realną pomoc organizowaną przez wyspecjalizowane centrum pomocy działające cały czas. Usługi stają się coraz bardziej popularne, nie tylko w Polsce. Do najbardziej znanych usług assistance należą assistance podróżny i samochodowy. Jednocześnie coraz bardziej popularne stają się usługi assistance medycznego i domowego.
W 2017 r. marka AXA dziewiąty raz z rzędu została uznana za najlepszą markę ubezpieczeniową świata w rankingu Best Global Brands.
Serwis AXA Assistance należy do firmy AXA Assistance, której siedziba mieści się na ulicy Prostej 68 w Warszawie.

Oferta w serwisie AXA Assistance
Pierwszy produktem oferowanym przez AXA Assistance jest ubezpieczenie turystyczne. W ubezpieczenie tym AXA Assistance zapewnia zapewnimy opiekę medyczną, pomoc w dowolnym miejscu na świecie, całodobowy serwis obsługi klienta. Ubezpieczenie ważne 4h od zakupu. Dostępne są warianty ubezpieczenia turystycznego: Zdobywca (koszty leczenia i assistance 40 000 000 zł, ubezpieczenie usług assistance, następstwa nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialność cywilna, ubezpieczenie bagażu, pozostawione mienie); Podróżnik (koszty leczenia i assistance 600 000 zł, ubezpieczenie usług assistance, następstwa nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie bagażu); Urlopowicz (koszty leczenia i assistance 200 000 zł, ubezpieczenie usług assistance, następstwa nieszczęśliwych wypadków).
Kolejnym produktem w ofercie jest ubezpieczenie Casco MediPlan, które obejmuje ochroną kierowcę pojazdu oraz jego pasażerów, którzy ulegli wypadkowi drogowemu. AXA Assistance zapewnia im pomoc w szybszym powrocie do zdrowia oraz zabezpiecza przed wiążącymi się z tym wydatkami. Polisa przypisana jest do samochodu i gwarantuje ochronę osobom, które w nim przebywały podczas zdarzenia drogowego (kierowcy oraz max 4 pasażerów). W ramach polisy ubezpieczyciel zorganizuje niezbędne leczenie i pokryjemy jego koszty. Wystarczy, że skontaktujesz się z Centrum Pomocy AXA Assistance pozostającym do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez cały rok. Ubezpieczenie zapewnia: realną pomoc w trudnych sytuacjach, organizację leczenia, pokrycie kosztów umówionych wizyt lekarskich oraz badań specjalistycznych, dostęp do drogich badań specjalistycznych (m.in. tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, rehabilitacja), realizację wizyty lekarskiej w przeciągu 5 dni, a badania specjalistycznego w 3 dni, dostęp do rozbudowanej sieci ponad 700 prywatnych placówek medycznych.
Następnym produktem w ofercie jest ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemców. Ubezpieczenie przeznaczone jest dla obcokrajowców niebędących obywatelami państw Unii Europejskiej, którzy nie mogą skorzystać z polskiego publicznego ubezpieczenia zdrowotnego. Zapewnia ono pokrycie lub zwrot kosztów leczenia  w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku zarówno w Polsce jak i na terytorium Strefy Schengen. Oferta dedykowana jest cudzoziemcom, którzy planują pobyt na terytorium Polski przez okres: maksymalnie 3 miesięcy i ubiegają się o krótkookresową wizę, od 3 do 36 miesięcy i ubiegają się o długookresową wizę, pobyt czasowy lub zezwolenie na zamieszkanie. Ubezpieczenie pokrywa koszty: badań niezbędnych do postawienia diagnozy, udzielenia niezbędnej pomocy lekarskiej, pobytu w szpitalu, przepisanych leków, leczenia stomatologicznego w przypadku ostrego bólu zębów, transportu do placówki medycznej, transportu od lekarza do placówki medycznej lub pomiędzy placówkami, transport z placówki medycznej do miejsca pobytu (zasadny z przyczyn medycznych), transportu do kraju stałego zamieszkania (repatriacja), transportu zwłok do kraju stałego zamieszkania.
Ostatnim oferowanym produktem jest ubezpieczenie zdrowotne MediPlan. Ubezpieczenie to zapewni Ci pomoc w szybszym powrocie do zdrowia po nagłym wypadku i ochroni Cię przed wydatkami, które się z tym wiążą. W ramach polisy firma AXA zorganizuje niezbędne leczenie i pokryje jego koszty. Wystarczy, że skontaktujesz się z Centrum Pomocy AXA Assistance pozostającym do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez cały rok. Ubezpieczenie obejmuje wydarzenia, które miały miejsce na terenie Polski. Ubezpieczenie zapewnia:  realną pomoc w trudnych sytuacjach, ochronę podczas amatorskiego uprawiania sportów, organizację leczenia, pokrycie kosztów umówionych wizyt lekarskich oraz badań specjalistycznych, dostęp do drogich badań specjalistycznych (m.in. tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, rehabilitacja), realizację wizyty lekarskiej w przeciągu 5 dni, a badania specjalistycznego w 3 dni, dostęp do rozbudowanej sieci ponad 700 prywatnych placówek medycznych.
Zapłata przez Użytkownika składki ubezpieczeniowej możliwa jest za pomocą płatności on-line, przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą Visa, Maestro lub Mastercard. 

Co sądzisz o ofercie AXA Assistance? 
Czy kiedykolwiek korzystałeś z AXA Assistance? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług AXA Assistance jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat AXA Assistance i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od AXA Assistance.