NiezależnaOpinia

  Opinie Aviva

  Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagranicznych podróży. Grupa oferuje także fundusze inwestycyjne oraz produkty emerytalne. Szeroki wahlarz usług sprawia, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych instytucji finansowych w Polsce.

  Podstawowe informacje na temat Aviva

  Grupa Aviva jest jedną z największych instytucji finansowych działających w Polsce. W naszym kraju jest obecna od 1992 roku. Firma należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Grupa pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie działa już od ponad 320 lat. Aviva działa w 16 krajach Europy, Azji oraz w Kanadzie, obsługując ponad 33 miliony klientów. Jest to jedna z najpopularniejszych instytucji działających w Polsce. W grupie Aviva skupiamy się na wysokiej jakości obsługi klienta i sprawnej likwidacji szkód oraz wypłacie odszkodowań. Są to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają firmę klienci, dziennikarze i niezależni eksperci. Grupa co roku jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

  Usługi oferowane przez Aviva

  Głównym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Ponadto, klienci wybierający się w podróż zagraniczną mają szansę skorzystania z krótkoterminowych ubezpieczeń turystycznych „W podróży”.

  Jak korzystać z Aviva?

  By dokonać wyboru jednej z usług grupy Aviva, wystarczy odwiedzić stronę internetową firmy. Tutaj znajdują się wszystkie oferowane opcje. W przejrzysty sposób można zdecydować się na wybór ubezpieczenia na życie, AC, OC czy ubezpieczenia na podróż zagraniczną. Użytkownik może też znaleźć informacje na temat produktów emerytalnych oraz funduszów inwestycyjnych. Jeśli masz więcej pytań, możesz skontaktować się z pracownikiem Grupy Aviva za pośrednictwem chatu online czy też dzwoniąc pod numer podany na stronie internetowej. Grupa Aviva posiada także swoje oddziały na terenie całej Polski. Jeśli klient preferuje kontakt osobisty, może udać się do jednej z placówek Grupy Aviva lub skontaktować się bezpośrednio z odpowiednim agentem Aviva. Wszystkie informacje kontaktowe są dostępne na stronie internetowej.

  Skargi i reklamacje

  Grupa Aviva umożliwia swoim klientom składanie reklamacji w przypadku braku satysfakcji z usług firmy. Skargi można składać także za pośrednictwem poczty elektronicznej, osobiście w biurze, telefonicznie czy też pocztą.

  Odpowiedzi na reklamacje są udzielane drogą listowną lub elektroniczną nie później niż w terminie 30 dni od otrzymania wniosku przez Aviva. Natomiast, gdy przypadek jest dość skomplikowany, po uprzednim poinformowaniu klienta, rozpatrzenie reklamacji może nastąpić w terminie 60 dni.

  Zostaw swój komentarz

  Jeśli korzystasz lub korzystałeś z usług Grupy Aviva, pozostaw też swoją opinię oraz informacje na temat Twojego doświadczenia związanego z naszą firmą. Z pewnością pomoże to przyszłym oraz obecnym klientom, a nam pozwoli zapewnić najlepszą jakość obsługi. Dzięki Twojej opinii Grupa Aviva będzie mogła wciąż się rozwijać i poszerzać swoje działania, by utrzymać wysoki poziom obsługi obecnych i przyszłych klientów.

  Aviva
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Aviva

  Twoja opinia