NiezależnaOpinia

  Opinie VoD Player

  VoD Player to platforma wideo na żądanie, która umożliwia Ci oglądanie Twoich ulubionych seriali i filmów w dowolnym miejscu i czasie. W ofercie VoD Player są zarówno krajowe hity, jak i zagraniczne nowości filmowe. Dodatkowo możesz obejrzeć kanały na żywo lub topowe wydarzenia sportowe. VoD Player dostępny jest na wielu urządzeniach – możesz włączyć swój ulubiony serial, leżąc wygodnie na kanapie, ale też obejrzeć kanały na żywo w drodze do pracy!

  Jak zacząć korzystać z VoD Player?

  Korzystanie jest bardzo proste! Wystarczy, że masz dostęp do internetu w swoim komputerze, jeśli chcesz skorzystać ze strony VoD Player lub smartfonie/tablecie, jeżeli chcesz oglądać za pośrednictwem aplikacji. Pamiętaj, że każdy zarejestrowany użytkownik ma dostęp do szerszej biblioteki dostępnych w VoD Player filmów i seriali! Rejestracja zajmie Ci dosłownie chwilę. W VoD Player możesz też wykupić pakiet, który będzie dobrany do Twoich potrzeb i wymagań. Bez względu na to, czy interesujesz się sportem czy chcesz, aby Twoje dzieci miały dostęp do katalogu bajek przygotowanych specjalnie dla nich – w VoD Player zawsze znajdziesz pakiet idealny dla siebie.

  Rejestracja w VoD Player

  Rejestracja w VoD Player jest bardzo prosta i zajmie Ci dosłownie chwilę. Otwórz stronę główną VoD Player i kliknij „Zaloguj się”. Na ekranie monitora pojawi się okienko do logowania – w prawym dolnym rogu kliknij „Zarejestruj się bez opłat". W VoD Player zawsze masz wybór – możesz zarejestrować się, korzystając z danych, którymi logujesz się do swojego Facebooka lub konta Google, lub też utworzyć nowe konto. Jeżeli zdecydujesz się utworzyć nowe konto, wystarczy, że uzupełnisz formularz na stronie internetowej VoD Player odpowiednimi danymi i zaznaczysz zgody dotyczące ochrony danych osobowych. Na końcu kliknij „Zarejestruj się” i otwórz skrzynkę mailową – na wskazany przez Ciebie adres e-mail przesłaliśmy maila z linkiem aktywacyjnym. Kliknij, zaloguj się i korzystaj z możliwości, jakie daje Ci VoD Player! Rejestracji można też dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Możesz ściągnąć ją ze sklepu Google Play lub App Store. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim urządzeniu, na stronie głównej, w lewym górnym rogu kliknij trzy poziome linie, dzięki którym rozwiniesz menu. Na górze ekranu kliknij „Naciśnij, aby się zalogować. Gdy na Twoim ekranie pojawi się okienko do logowania, na dole ekranu kliknij „Dołącz do player! Załóż konto”. Tak jak w przypadku przeglądarki – możesz zarejestrować się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, czy Google lub utworzyć nowe konto. Wybrałeś opcję „Utwórz konto”? Uzupełnij dane w formularzu, zaznacz zgody i kliknij „Utwórz nowe konto”. Otwórz skrzynkę mailową – powinien czekać tam mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij i zaloguj się danymi wskazanymi podczas rejestracji.

  Jak możesz skontaktować się z Zespołem Obsługi Klienta VoD Player?

  Zespół Obsługi Klienta VoD Player jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę za pośrednictwem profilu na Facebooku oraz przez aplikację Messenger. Dodatkowo możesz się z VoD Player skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na dole strony internetowej.

  Pozostaw swoją opinię na temat VoD Player

  Korzystałeś kiedyś z oferty VoD Player? Podziel się swoją opinią na temat tej firmy. Nawet krótki komentarz może być przydatny dla innych użytkowników, którzy planują skorzystać z oferty VoD Player.

  VoD Player
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o VoD Player

  Twoja opinia