NiezależnaOpinia

  Opinie Premium Mobile

  Chcesz przenieść swój numer komórkowy do operatora w wysokiej jakości, ale w cenie znacząco niższej? Z Premium Mobile nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby to zrobić – wszystkie formalności zostawiasz dla operatora. Operator komórkowy Premium Mobile oferuje Ci ofertę bez limitu i z dużą ilością internetu. Jakość usług jest taka sama, jak u dużych operatorów, ale w cenie znacząco niższej, bo Premium Mobile działa na sieci Plus, czyli posiada taki sam zasięg, jakość sieci, szybkość LTE jak Plus. Premium Mobile wyróżnia na rynku wśród operatorów prosty fakt, że potrafi oszczędzać i wszystkie oszczędności przeznacza na obniżenie ceny dla klientów. U Premium Mobile płacisz za usługę, a nie za tysiące pracowników, wielkie siedziby, drogie kampanie reklamowe celebrytów, znanych piłkarzy. Ponieważ firma nie musi tego wszystkiego utrzymywać, Ty nie musisz za to płacić i wydajesz więc mniej.

  Misja i wizja Premium Mobile

  Premium Mobile nie jest znaną, globalną marką, ale jest polskim solidnym operatorem. Firma ma prostą ofertę, bez zbędnych wodotrysków. Nie zmusza klientów do podpisywania umów na długi czas. U Premium Mobile nie ma obowiązku podpisania zobowiązania na wiele miesięcy. Operator daje wolność i elastyczność. Umowę możesz zakończyć w dowolnym momencie, z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Firma nie wierzy w sztywne umowy i zmuszanie do zobowiązań przez wiele lat. Premium Mobile wierzy w to, że dzięki jakości i cenie klienci będą chcieli zostać na długo, i daje pełną wolność. Premium Mobile ma solidne finansowanie i zgrany zespół specjalistów. Jest jednym z liderów w Polsce w pozyskaniu klientów, którzy przenoszą do niego obecne numery komórkowe. Premium Mobile można zaufać.

  Najlepsza taryfa w Polsce od Premium Mobile

  Innowacyjny operator komórkowy Premium Mobile został wyróżniony w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości tytułem Debiut Roku 2017. Jako jedynemu podmiotowi z branży telekomunikacyjnej, Kapituła przyznała to wyróżnienie marce Premium Mobile za atrakcyjną ofertę produktową i dynamiczny rozwój w tym roku. Firma jest zaszczycana, iż taryfy FREEDOM otrzymały wyróżnienie, a Premium Mobile potwierdziło, że jest w gronie dobrych i wiarygodnych polskich firm, oferujących sprawdzone usługi najwyższej jakości. Strategia Premium Mobile, zawarta w motto „Różnica jest w cenie”, sprawdza się w praktyce. Niska cena, prosta oferta, umowa bez zobowiązań przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi jest tym, na co stawi operator i tym, co cenią sobie Klienci.

  Zalety Premium Mobile:

  - Najlepszy zasięg od Plus. Jeśli potrzebujesz mało płacić i mieć duży zasięg, w Premium Mobile masz jedno i drugie: najtańszy abonament No Limit oraz pewność, że gdziekolwiek jesteś, telefon Twój nie pozostanie głuchy. Operator daje Ci najlepszy zasięg w całej Polsce oraz internet LTE dzięki współpracy z siecią Plus.

  - Umowa o ile chcesz. Wielomiesięczne zobowiązania, kary, długi kontrakty są nie w stylu Premium Mobile. U operatora umowa trwa tyle, ile chcesz, okres wypowiedzenia wynosi 30 dni. Wierzy firma bowiem, że elastyczna i bezterminowa umowa jest tym, na co zasługują jej Klienci.

  - Zawsze NO LIMIT. Premium Mobile stara się walczyć z limitami. Dlatego w ofercie daje Ci tyle minut na rozmowy, żebyś ich nie musiałeś liczyć! Do tego do woli SMS-ów i dużo internetu w komórce.

  Odstąpienie od umowy z Premium Mobile

  Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z usług Premium Mobile, masz prawo jako konsument odstąpić od umowy, zawartej na odległość, w terminie 14 dni od jej podpisania. To można zrobić poprzez złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wysłanego na adres Premium Mobile. W przypadku umowy, zawartej w punkcie sprzedaży, takiej możliwości nie ma.

  Podziel się swoją opinię!

  Czy korzystałeś już z usług Premium Mobile? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Podziel się swoim wartościowym doświadczeniem!

  Premium Mobile
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Premium Mobile

  Twoja opinia