NiezależnaOpinia

  Opinie Go Daddy

  O firmie Go Daddy

  GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezależnym przedsięwzięciom. Posiadając prawie 19 milionami klientów z całego świata i zarządzając ponad 78 milionów domen, Go Daddy jest miejscem, które ludzie odwiedzają chcąc nazwać swoje pomysły, zbudować profesjonalną witrynę, przyciągnąć klientów i zarządzać swoją pracą. Go Daddy to jeden z największy na świecie rejestrator nazw domen. Posiada 14 obiektów, w tym: w Arizonie, Kalifornii, Iowa, Waszyngtonie, Azji, Europie, Indiach i nie tylko. Firma zatrudnia ponad 9 000 pracowników.

  GoDaddy Website Builder Tutorial for Beginners 2020 (Build A Professional Website)

  Oferta Go Daddy

  W ofercie Go Daddy znajdziesz następujące uslugi: domeny, strony internetowe + marketing, WordPress, hosting, zabezpieczenia sieci, poczta e-mail i Office oraz programy partnerskie
  Nawet małe, lokalne firmy, które działają wyłącznie w obrębie swojej miejscowości, potrzebują witryny. A to dlatego, że w przypadku poszukiwania produktu albo usługi, ludzie w pierwszej kolejności kierują się w stronę Internetu. Witryna może pomóc każdej firmie w następujących kwestiach: promocja i sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych klientów (i zatrzymywanie obecnych), budowanie wiarygodności, rywalizacja z większymi firmami, kontrola marki oraz „odświeżanie” i aktualizacja działań marketingowych. GoDaddy oferuje pełną gamę narzędzi online do tworzenia witryn wraz z opcjonalnymi rozwiązaniami w zakresie hostingu, poczty e-mail i marketingu.
  W ofercie usługodawcy znajdziesz domeny .com za 13,23 zł/1. rok, domeny .pl za 1,23 zł/1. rok, profesjonalną pocztę za 17,21 zł/mies., hosting internetowy za 19,00 zł/mies., zabezpieczenia SSL, za 275,51 zł/rok, WordPress za 20,90 zł/mies.
  Przykładowe domeny dostępne w ofercie GoDaddy to .site od 5,72 zł; .pl od 1,23 zł wymagany zakup na 2 lata (2. rok rozliczany w cenie 110,69 zł); .global od 483,62 zł; .today od 10,54 zł; .com od 13,23 zł wymagany zakup na 2 lata. (2. rok rozliczany w cenie 90,72 zł), .earth od 49,16 zł, .vip od 34,67 zł, .me od 17,21 zł.
  Poczta Profesjonalna oferowana jest w trzech wariantach. Poczta Podstawowa - 10 GB miejsca na pocztę za 17,21 zł na użytkownika/mies. (20,90 zł na użytkownika/mies. przy odnowieniu). Poczta Plus - 50 GB miejsca na pocztę za 23,36 zł na użytkownika/mies. 25,82 zł na użytkownika/mies. przy odnowieniu. Poczta Business Premium - 50 GB miejsca na pocztę e-mail + Office 365 za 55,34 zł na użytkownika/mies. (60,26 zł na użytkownika/mies. przy odnowieniu)
  Na GoDaddy masz również do wyboru pakiety hostingu: Ekonomiczny - podstawowe materiały dla prostych stron za 19,00 zł /mies. (35,00 zł/mies. przy odnowieniu): 1 witryna, 100 GB miejsca do przechowywania, nieograniczona przepustowość, bezpłatna poczta dla firm – pierwszy rok za darmo, bezpłatna domena – z planem rocznym. Wersja Deluxe zapewnia więcej przestrzeni i swobody dla wielu witryn za 27,00 zł /mies. (45,00 zł/mies. przy odnowieniu). Zawiera wszystkie funkcje planu Ekonomiczny plus oraz nieograniczoną liczbę stron, nieograniczone miejsce do przechowywania, nieograniczoną liczbę poddomen. Wersja Ultimate zapewnia większą moc dostępną przy stronach złożonych i dużym natężeniu ruchu za 39,00 zł /mies. (69,00 zł/mies. przy odnowieniu). Zawiera wszystkie funkcje planu Deluxe plus oraz 2x więcej mocy obliczeniowej i pamięci, bezpłatny certyfikat SSL - 1 rok, bezpłatną usługę DNS. Wersja Premium zapewnia nieograniczona liczba baz danych, obsługuje wiele złożonych witryn z wysokiej jakości zdjęciami i filmami wideo za 59,00 zł /mies. (99,00 zł/mies. przy odnowieniu) Zawiera wszystkie funkcje planu Ultimate plus oraz 2x więcej mocy i pamięci, 2x większy dopuszczalny ruch na stronie i bezpłatny certyfikat SSL na cały okres.
  W ofercie znajdziesz także hosting dla firm. Hosting Bazowy - dla wielu podstawowych stron za 84,86 zł /mies. (126,68 zł/mies. przy odnowieniu). Otrzymujesz do dyspozycji 60 GB pamięci masowej, 2 GB RAM, 1 procesor, nieograniczony transfer danych, nieograniczona liczba witryn i baz danych, certyfikat SSL. Hosting Standard - dla wymagających witryn WordPress, Joomla i innych za 110,69 zł /mies. (220,16 zł/mies. przy odnowieniu), Otrzymujesz do dyspozycji 90 GB pamięci masowej, 4 GB RAM, 2 procesory, nieograniczony transfer danych, nieograniczona liczba witryn i baz danych, certyfikat SSL Standard, Hosting Wzmocniony - dla zaawansowanych witryn eCommerce, jak Magento za 147,59 zł /mies. (307,49 zł/mies. przy odnowieniu). Otrzymujesz do dyspozycji 120 GB pamięci masowej, 6 GB RAM, 3 procesory, nieograniczony transfer danych, nieograniczona liczba witryn i baz danych, certyfikat SSL. Hosting Rozszerzony - dla fotografii lub witryn wymagających wielu zasobów 220,16 zł /mies. (439,10 zł/mies. przy odnowieniu). Otrzymujesz do dyspozycji 150 GB pamięci masowej, 8 GB RAM, 4 procesory, nieograniczony transfer danych, nieograniczona liczba witryn i baz danych, certyfikat SSL.

  Co sądzisz o ofercie Go Daddy?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Go Daddy? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Go Daddy jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Go Daddy i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Go Daddy.

  Go Daddy
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Go Daddy

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Go Daddy jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Go Daddy. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Go Daddy?

  Go Daddy działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w Internet, Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Go Daddy com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!