NiezależnaOpinia

  Opinie Go Daddy

  O firmie Go Daddy

  GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezależnym przedsięwzięciom. Posiadając prawie 19 milionami klientów z całego świata i zarządzając ponad 78 milionów domen, Go Daddy jest miejscem, które ludzie odwiedzają chcąc nazwać swoje pomysły, zbudować profesjonalną witrynę, przyciągnąć klientów i zarządzać swoją pracą. Go Daddy to jeden z największy na świecie rejestrator nazw domen. Posiada 14 obiektów, w tym: w Arizonie, Kalifornii, Iowa, Waszyngtonie, Azji, Europie, Indiach i nie tylko. Firma zatrudnia ponad 9 000 pracowników.

  Oferta Go Daddy

  W ofercie Go Daddy znajdziesz następujące uslugi: domeny, strony internetowe + marketing, WordPress, hosting, zabezpieczenia sieci, poczta e-mail i Office oraz programy partnerskie
  Nawet małe, lokalne firmy, które działają wyłącznie w obrębie swojej miejscowości, potrzebują witryny. A to dlatego, że w przypadku poszukiwania produktu albo usługi, ludzie w pierwszej kolejności kierują się w stronę Internetu. Witryna może pomóc każdej firmie w następujących kwestiach: promocja i sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych klientów (i zatrzymywanie obecnych), budowanie wiarygodności, rywalizacja z większymi firmami, kontrola marki oraz „odświeżanie” i aktualizacja działań marketingowych. GoDaddy oferuje pełną gamę narzędzi online do tworzenia witryn wraz z opcjonalnymi rozwiązaniami w zakresie hostingu, poczty e-mail i marketingu.
  W ofercie usługodawcy znajdziesz domeny .com za 13,23 zł/1. rok, domeny .pl za 1,23 zł/1. rok, profesjonalną pocztę za 17,21 zł/mies., hosting internetowy za 19,00 zł/mies., zabezpieczenia SSL, za 275,51 zł/rok, WordPress za 20,90 zł/mies.
  Przykładowe domeny dostępne w ofercie GoDaddy to .site od 5,72 zł; .pl od 1,23 zł wymagany zakup na 2 lata (2. rok rozliczany w cenie 110,69 zł); .global od 483,62 zł; .today od 10,54 zł; .com od 13,23 zł wymagany zakup na 2 lata. (2. rok rozliczany w cenie 90,72 zł), .earth od 49,16 zł, .vip od 34,67 zł, .me od 17,21 zł.
  Poczta Profesjonalna oferowana jest w trzech wariantach. Poczta Podstawowa - 10 GB miejsca na pocztę za 17,21 zł na użytkownika/mies. (20,90 zł na użytkownika/mies. przy odnowieniu). Poczta Plus - 50 GB miejsca na pocztę za 23,36 zł na użytkownika/mies. 25,82 zł na użytkownika/mies. przy odnowieniu. Poczta Business Premium - 50 GB miejsca na pocztę e-mail + Office 365 za 55,34 zł na użytkownika/mies. (60,26 zł na użytkownika/mies. przy odnowieniu)
  Na GoDaddy masz również do wyboru pakiety hostingu: Ekonomiczny - podstawowe materiały dla prostych stron za 19,00 zł /mies. (35,00 zł/mies. przy odnowieniu): 1 witryna, 100 GB miejsca do przechowywania, nieograniczona przepustowość, bezpłatna poczta dla firm – pierwszy rok za darmo, bezpłatna domena – z planem rocznym. Wersja Deluxe zapewnia więcej przestrzeni i swobody dla wielu witryn za 27,00 zł /mies. (45,00 zł/mies. przy odnowieniu). Zawiera wszystkie funkcje planu Ekonomiczny plus oraz nieograniczoną liczbę stron, nieograniczone miejsce do przechowywania, nieograniczoną liczbę poddomen. Wersja Ultimate zapewnia większą moc dostępną przy stronach złożonych i dużym natężeniu ruchu za 39,00 zł /mies. (69,00 zł/mies. przy odnowieniu). Zawiera wszystkie funkcje planu Deluxe plus oraz 2x więcej mocy obliczeniowej i pamięci, bezpłatny certyfikat SSL - 1 rok, bezpłatną usługę DNS. Wersja Premium zapewnia nieograniczona liczba baz danych, obsługuje wiele złożonych witryn z wysokiej jakości zdjęciami i filmami wideo za 59,00 zł /mies. (99,00 zł/mies. przy odnowieniu) Zawiera wszystkie funkcje planu Ultimate plus oraz 2x więcej mocy i pamięci, 2x większy dopuszczalny ruch na stronie i bezpłatny certyfikat SSL na cały okres.
  W ofercie znajdziesz także hosting dla firm. Hosting Bazowy - dla wielu podstawowych stron za 84,86 zł /mies. (126,68 zł/mies. przy odnowieniu). Otrzymujesz do dyspozycji 60 GB pamięci masowej, 2 GB RAM, 1 procesor, nieograniczony transfer danych, nieograniczona liczba witryn i baz danych, certyfikat SSL. Hosting Standard - dla wymagających witryn WordPress, Joomla i innych za 110,69 zł /mies. (220,16 zł/mies. przy odnowieniu), Otrzymujesz do dyspozycji 90 GB pamięci masowej, 4 GB RAM, 2 procesory, nieograniczony transfer danych, nieograniczona liczba witryn i baz danych, certyfikat SSL Standard, Hosting Wzmocniony - dla zaawansowanych witryn eCommerce, jak Magento za 147,59 zł /mies. (307,49 zł/mies. przy odnowieniu). Otrzymujesz do dyspozycji 120 GB pamięci masowej, 6 GB RAM, 3 procesory, nieograniczony transfer danych, nieograniczona liczba witryn i baz danych, certyfikat SSL. Hosting Rozszerzony - dla fotografii lub witryn wymagających wielu zasobów 220,16 zł /mies. (439,10 zł/mies. przy odnowieniu). Otrzymujesz do dyspozycji 150 GB pamięci masowej, 8 GB RAM, 4 procesory, nieograniczony transfer danych, nieograniczona liczba witryn i baz danych, certyfikat SSL.

  Co sądzisz o ofercie Go Daddy?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Go Daddy? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Go Daddy jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Go Daddy i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Go Daddy.

  GoDaddy Website Builder Tutorial for Beginners 2020 (Build A Professional Website)

  Go Daddy
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Go Daddy

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Go Daddy jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Go Daddy. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Go Daddy?

  Go Daddy działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w Internet, Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Go Daddy . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.