Yoox

Wszystkie opinie

Yoox

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
A.
Lubię Yoox, ponieważ na tej stronie można znaleźć produkty dobrej jakości iw cenach, które przez większość czasu są dobre. Zaletą jest również to, że są to produkty oryginalne, nigdy imitacje. Ich ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Lubię Yoox, ponieważ na tej stronie można znaleźć produkty dobrej jakości iw cenach, które przez większość czasu są dobre. Zaletą jest również to, że są to produkty oryginalne, nigdy imitacje. Ich obsługa klienta jest doskonała zarówno telefonicznie, jak i pocztą, szybko odpowiadają. Jedyne, o co proszą mnie o szczerość w tym komentarzu, może mi się nie podobać, to to, że czasami otrzymuję produkt z jakimiś ripami lub czasami kolorami pokazanymi na zdjęciu nie wiem, czy ze względu na efekt błysku różniły się od rzeczywistego produktu, ale w takich przypadkach zwróciłem produkt bez problemów. Powrót jest łatwy i wygodny. Generalnie polecam zakup na tej stronie i faktycznie robię to mojej rodzinie i znajomym Ma nieskończoną ilość artykułów, dobre filtry. W większości przypadków opis przedmiotu jest zadowalający. Bardzo akceptowalne terminy dostaw. Powaga. Brakuje mi kontaktu w Hiszpanii, zarówno krajowego jak i mailowego. Jako „szkopuł” i powiedzieć coś, co mi się tak nie podoba, to czas zwrotu kwoty w przypadku zwrotu. Do wszystkiego innego, szybkość, poważna, profesjonalna, dla mnie dobra strona zakupowa. Uwielbiam YOOX, zawsze znajduję markowe ubrania w rozsądnej cenie. Strona działa świetnie, alerty informują o ofertach, a obsługa lub obsługa klienta jest bardzo dobra.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...