NiezależnaOpinia

  Opinie Trendy Opticians

  O sklepie Trendy Opticians

  Właścicielem sklepu internetowego Trendy Opticians jest firma Vision Express SP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma otworzyła swój pierwszy sklep w 1988 r. W MetroCentre w Gateshead, a szybko pojawiło się kilka innych sklepów. W październiku 1993 r. Firma US Shoe Corp Cincinnati sprzedała firmie Vision Express siedem swoich hipermarketów LensCrafters w Wielkiej Brytanii. W 1995 roku został otwarty pierwszy sklep działający na zasadzie joint venture. Firma rozrosła się do ponad 220 sklepów w Wielkiej Brytanii do 2007 r. W maju 2008 r. Przejęto firmę Batemans Opticians, która obejmowała siedemdziesiąt pięć sklepów w południowej Anglii. Większość z tych sklepów została od tego czasu przemianowana na Vision Express. Obecnie w Wielkiej Brytanii, na Jersey i w Irlandii istnieje 575 sklepów. Spośród tych sklepów ok. 195 jest w pełni własnością firmy, a pozostała część to spółki joint venture. Vision Express jest również w Polsce, gdzie ma ponad 110 sklepów. Niedawno otworzyła szereg sklepów w Indiach we współpracy z Reliance. Vision Express jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera branży optycznej, prowadzącego ponad 6000 salonów w 44 krajach.

  Oferta w sklepie Trendy Opticians

  Oferta salonu obejmuje także szeroki wybór soczewek kontaktowych i profesjonalnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Kluczowym elementem oferty Trendy Opticians jest także usługa kompleksowego badania wzroku i konsultacji, przeprowadzanych przez lekarza okulistę lub optometrystę. Profesjonalizm, światowe marki, modele najmodniejszych okularów, porady specjalistów i 100% gwarancji na wszystkie usługi i produkty – oto priorytety, którym Trendy Opticians pozostaje niezmiennie wierny od początku istnienia marki.

  Rozważna

  czy romantyczna? Nieważne. Ważne, że zawsze modna. Nazwa Gucci przywołuje na myśl modę, więc nic dziwnego, że linia okularów dla mężczyzn i kobiet odzwierciedla Gucci jako wyrafinowanego trendsettera. Wpływowa, innowacyjna i postępowa marka na nowo odkrywa całkowicie nowoczesne podejście do mody. Eklektyczne, współczesne, romantyczne - produkty Gucci stanowią szczyt włoskiego rzemiosła i nie mają sobie równych pod względem jakości i dbałości o szczegóły.
  Model 0598S to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Soczewki zabarwione na kolor szary zapewniają widzenie otoczenia bez żadnych zakłóceń. Umożliwiają doskonałą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Gwarantują wierne odtwarzanie odcieni natury i chronią przed olśnieniem.

  Co sądzisz o ofercie Trendy Opticians?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Trendy Opticians? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Trendy Opticians jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Trendy Opticians i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Trendy Opticians.

  Sklep INTERNETOWY - ile ZARABIAM? Czy BLISCY wspierają mój BIZNES?

  Trendy Opticians
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Trendy Opticians

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Trendy Opticians jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Trendy Opticians. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Trendy Opticians?

  Trendy Opticians działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Trendy Opticians . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.