Silcare Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Silcare

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

I
Iza
Na wstępie powiem o tym, co najbardziej mnie zaskoczyło. Pisałam przed chwilą o bogatej palecie kolorów. Problem napotkałam po odkręceniu pierwszej buteleczki. Kolor zupełnie się nie zgadzał! Do te...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lakiery

  Na wstępie powiem o tym, co najbardziej mnie zaskoczyło. Pisałam przed chwilą o bogatej palecie kolorów. Problem napotkałam po odkręceniu pierwszej buteleczki. Kolor zupełnie się nie zgadzał! Do tego stopnia, że sprawdzałam zamówienie, bo myślałam, że pomyliłam się podczas jego składania. Pamiętam, że jednym z upatrzonych przeze mnie kolorów był piękny, ciemny granat. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że w środku znajduje się produkt fioletowy! Oczywiście, barwa może różnić się od tej ze zdjęcia, ustawienia monitora i tak dalej. Ale co innego nieznaczna różnica w kolorze, a co innego fiolet zamiast ciemnego granatu.

  To poważna wada. Wszystkie odcienie różniły się od tych ze zdjęć w stopniu znacznym. Obróbka zdjęć na stronie spowodowała ich ochłodzenie. W rzeczywistości kolory są o wiele cieplejsze niż pokazuje nam producent.

  Lakiery zostały u mnie tylko dlatego, że nie chciało mi się bawić w odsyłanie produktów za 20zł. Tyle o zgodności produktu ze zdjęciem.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...