Saway

Wszystkie opinie

Saway

14% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Agnieszka
Firma, którą należy omijać z daleka. Jakość towaru fatalna. botki po 1 miesiącu noszenia nadają się do wyrzucenia. Reklamacja odrzucona, ponieważ : "Niedopasowanie modelu do stopy nie podlega ...Czytacz dalej
M
Małgorzata
Nie polecam, jak na tą chwilę ws zwrotu środków, zostałam " oskubana" na 19 zł, buty wykonane bardzo niestarannie, kontakt jest wyłacznie ze strony Saway jeżeli chce , klient raczej ma ma...Czytacz dalej
R
Renata
Uważajcie na ten sklep.Chciałam zrezygnować z zamówienia jeszcze przed wysyłką ale nie miałam z kim rozmawiać. Panie na infolinii całkowity brak profesjonalizmu, zamiast pomóc zbywały mnie przez cz...Czytacz dalej
J
Justyna
Uwaga oszuści! Końcem sierpnia kupiłam buty za 349 zł z informacja o dostawie w 1-4 dni robocze. Od tamtego czasu przesyłka ma status w trakcie przygotowania. Po tygodniu gdzie ze strony sklepu ni...Czytacz dalej
T
Teresa
Kozaki zamówione w tej firmie 27.08.2021 r. prezent dla żony do dzisiaj nie zostały wysłane. Opłacone z góry, informacja, że przesyłka 1-4 dni. Firma milczy i co tydzień informacja, że z początkiem...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (7)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Botki

  Firma, którą należy omijać z daleka. Jakość towaru fatalna. botki po 1 miesiącu noszenia nadają się do wyrzucenia. Reklamacja odrzucona, ponieważ : "Niedopasowanie modelu do stopy nie podlega reklamacji". Materiał, podobno skóra, wytrzymałość mniejsza od tkaniny. Szkoda pieniędzy, a nie są to buty najtańsze.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty mokasyny

  Nie polecam, jak na tą chwilę ws zwrotu środków, zostałam " oskubana" na 19 zł, buty wykonane bardzo niestarannie, kontakt jest wyłacznie ze strony Saway jeżeli chce , klient raczej ma małe szanse na dodzwonienie , jeden numer tel jest tylko do dyspozycji i raczej marne sa szanse na tą formę kontaktu.Zdecydowanie nie polecam Raczej nalezy te transakcje poddać pod rozwagę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Uważajcie na ten sklep.Chciałam zrezygnować z zamówienia jeszcze przed wysyłką ale nie miałam z kim rozmawiać. Panie na infolinii całkowity brak profesjonalizmu, zamiast pomóc zbywały mnie przez cztery dni. Ciekawe, czy w końcu uda mi się odzyskać pieniądze , na razie czekam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Czarne workery

  Uwaga oszuści!
  Końcem sierpnia kupiłam buty za 349 zł z informacja o dostawie w 1-4 dni robocze. Od tamtego czasu przesyłka ma status w trakcie przygotowania. Po tygodniu gdzie ze strony sklepu nie było żadnego kontaktu po wielokrotnych próbach dodzwonienia się, czekaniu jako 10-ta osoba w kolejce i rozłączaniu mnie po przejściu tej kolejki - w końcu udało mi się dodzwonić, dostałam zapewnienie że buty zostaną wysłane następnego dnia (oczywiście nie zostały wysłane). Po 2 kolejnych dniach dostałam wiadomość na maila że "tych pięknych bucików" zabrakło na magazynie ale zostaną w najbliższych dniach wysłane - oczywiście nie zostały wysłane. Zgłosiłam że odstępuje od umowy i chce odzyskać pieniądze które przetrzymują - w odpowiedzi dostałam wiadomość że byty czekają na kuriera i zostaną wysłane następnego dnia - oczywiście nie zostały wysłane. Wysłałam kolejną wiadomość że chce odzyskać swoje pieniądze - w odpowiedzi od sklepu kolejna wiadomość że buty już zostają wysłane do mnie - żadnego odniesienia się do zwrotu pieniędzy i buty oczywiście do dnia dzisiejszego nie zostały wysłane ani nie dostałam zwrotu pieniędzy. Po kolejnym kontakcie z infolinią kłamanie w kółko że byty już są wysyłane i żadnej odpowiedzi na temat zwrotu pieniędzy. Buty w dalszym ciągu wiszą na sklepie jako dostępne w 1-4 dni a firma tylko czeka na to żeby oszukać kolejna osobę. Saway usuwa negatywne komentarze na fb w których ludzie piszą że po wielu tygodniach oczekiwania nie dostali ani zamówienia ani zwrotu pieniędzy a pozytywne opinie na google sa kupione.

  Prosze o kontakt , tak nie może być .
  Również zamówiłam buty i nie moge doczekać się przesyłki.

  Mam podobną sytuacje. Ani butów ani pieniędzy.

  Ja też od 27.08. 2021 czekam na kozaki, ani kozaków ani zwrotu pieniędzy, na pytania brak odpowiedzi.

  Również czekam na buty i ciągle tylko maile ...

  ja też czekam na moje 299 zł pieniędzy nie ma a dodzwonić się nie można

  Ja również dałam się nabrać botki za 349 zł- w opisie wysyłka 24H. Buty zapłacone 26.09 do dzisiaj nie dotarły. Brak odpowiedzi na e-mail z prośbą o zwrot pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kozaki

  Kozaki zamówione w tej firmie 27.08.2021 r. prezent dla żony do dzisiaj nie zostały wysłane. Opłacone z góry, informacja, że przesyłka 1-4 dni. Firma milczy i co tydzień informacja, że z początkiem tygodnia nadejdą. Prezentu nie będzie- firma kpi z klienta, dołączam do pozwu zbiorowego. ???? Proszę przed zakupem poczytać opinie.????


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Tragedia Obuwie względnie ok, ale obsługa klienta oraz dział reklamacji tragedia.
  Pierwsza reklamacja rozpatrzona po interwencji 14 dnia od złożenia.
  Druga reklamacja brak informacji po 19 dniach od dostarczenia.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  obuwie

  opis tylko negatywny, buty zamówione 10 marca i do dziś 31 marzec nie po nich śladu, wiele razy pisałam do sklepu, otrzymuję odpowiedź, że już jutro zostaną wysłane i to się nie dzieje dziś dodzwoniłam się na infolinię, ale pani zupełnie nie potrafiła znaleźć zamówienia, a jak powiedziałam o monitowaniu wielokrotnym już, to się rozłączyła. Zaczynam wątpić czy otrzymam przesyłkę i czy zwrócą pieniądze.
  NIGDY NIE POLECĘ TEGO SKLEPU

  Zamówienie: 174455 Złożone w 2021-08-08 10:51:5
  Płatność: Przelewy24
  Dokładnie taka sama sytuacja. Butów brak, pieniedzy nie zwrovmcono. Brak odpowiedzi na maile. Dramat

  Podobne doświadczenia.20 sierpnia zamówiłam ,do dzisiejszego dnia nie otrzymałam ani butów ani pieniedzy.Sprawe zgłaszam na policję

  Proszę o wszystkich o kontakt niezadowolonych z tej Firmy. dziel70@tlen.pl

  Analogicznie taka sama sytuacja 7 wrzesnia zlozone zamowienie 489 zl do dnia dzisiejszego brak butów


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...

Logo Banggood