17% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2023-02-07
Botki Kathy
Rewelacyjne botki, super wykonane. Drugi rok chodzę w nich, tak się dopasowały że to najwygodniej...Czytacz dalej
Asia

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-11-27
Ażurowe kozaki Jurma
Masakra. Buty odesłane po tygodniu noszenia z 3 wadami fabrycznym. Buty za 499 zł. Reklamacja odr...Czytacz dalej
Bozena

Najwięcej głosów recenzja

  2021-09-17
Czarne workery
Uwaga oszuści! Końcem sierpnia kupiłam buty za 349 zł z informacja o dostawie w 1-4 dni robocze....Czytacz dalej
Justyna

Opinie (12)

  (1)

 (0)

  (0)

  (1)

  (10)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Botki Kathy

  Rewelacyjne botki, super wykonane. Drugi rok chodzę w nich, tak się dopasowały że to najwygodniejsze buty na zimę jakie miałam. Polecam z czystym sercem


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ażurowe kozaki Jurma

  Masakra. Buty odesłane po tygodniu noszenia z 3 wadami fabrycznym. Buty za 499 zł. Reklamacja odrzucona. Firma nie chce się przyznać że wady powstały już na etapie produkcji. Buty nie nadają się do chodzenia. Źle przeszyty szew wewnątrz lewego buta rani z tyłu nad kostką. W lewym bucie przy zamku źle wycięty materiał co powodowało zacinanie się zamka. Obydwa buty zaciągają tak rajstopy że po jednokrotnym założeniu są do wyrzucenia. Reklamacja nie uznana. Opinia wydana przez jakąś firmę a nie rzeczoznawcę . Odradzam bardzo. Pieniądze wyrzucone w błoto. Strata dużych pieniędzy. Firma ma gdzieś klienta. Bubel.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Nie polecam sklepu. Buty kupione niemal dwa tygodnie temu nadal do mnie nie dotarły mimo informacji na stronie że wysyłka w 24h. Moje maile o konkretny termin wysyłki pozostają bez odpowiedzi. Zawiodłam się


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupiłam sobie bótki,ale muszę zwrócić.

  Przepraszam serdecznie, ale bóty nie są polski.Śmierdzą niesamowicie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty mokasyny

  Pozytywne opinie na temat sklepu w intrenecie to muszą być opinie kupione albo od znajomych. Ten sklep to porażka, zamówienie dotarło po ponad dwóch tygodniach, tylko i wyłącznie po moich interwencjach. Zero informacji o opóźnieniach, sprzedają towar którego nie mają na stanie. W mailach jak już odpiszą same kłamstwa. Odradzam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Botki

  Firma, którą należy omijać z daleka. Jakość towaru fatalna. botki po 1 miesiącu noszenia nadają się do wyrzucenia. Reklamacja odrzucona, ponieważ : "Niedopasowanie modelu do stopy nie podlega reklamacji". Materiał, podobno skóra, wytrzymałość mniejsza od tkaniny. Szkoda pieniędzy, a nie są to buty najtańsze.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty mokasyny

  Nie polecam, jak na tą chwilę ws zwrotu środków, zostałam " oskubana" na 19 zł, buty wykonane bardzo niestarannie, kontakt jest wyłacznie ze strony Saway jeżeli chce , klient raczej ma małe szanse na dodzwonienie , jeden numer tel jest tylko do dyspozycji i raczej marne sa szanse na tą formę kontaktu.Zdecydowanie nie polecam Raczej nalezy te transakcje poddać pod rozwagę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Uważajcie na ten sklep.Chciałam zrezygnować z zamówienia jeszcze przed wysyłką ale nie miałam z kim rozmawiać. Panie na infolinii całkowity brak profesjonalizmu, zamiast pomóc zbywały mnie przez cztery dni. Ciekawe, czy w końcu uda mi się odzyskać pieniądze , na razie czekam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Czarne workery

  Uwaga oszuści!
  Końcem sierpnia kupiłam buty za 349 zł z informacja o dostawie w 1-4 dni robocze. Od tamtego czasu przesyłka ma status w trakcie przygotowania. Po tygodniu gdzie ze strony sklepu nie było żadnego kontaktu po wielokrotnych próbach dodzwonienia się, czekaniu jako 10-ta osoba w kolejce i rozłączaniu mnie po przejściu tej kolejki - w końcu udało mi się dodzwonić, dostałam zapewnienie że buty zostaną wysłane następnego dnia (oczywiście nie zostały wysłane). Po 2 kolejnych dniach dostałam wiadomość na maila że "tych pięknych bucików" zabrakło na magazynie ale zostaną w najbliższych dniach wysłane - oczywiście nie zostały wysłane. Zgłosiłam że odstępuje od umowy i chce odzyskać pieniądze które przetrzymują - w odpowiedzi dostałam wiadomość że byty czekają na kuriera i zostaną wysłane następnego dnia - oczywiście nie zostały wysłane. Wysłałam kolejną wiadomość że chce odzyskać swoje pieniądze - w odpowiedzi od sklepu kolejna wiadomość że buty już zostają wysłane do mnie - żadnego odniesienia się do zwrotu pieniędzy i buty oczywiście do dnia dzisiejszego nie zostały wysłane ani nie dostałam zwrotu pieniędzy. Po kolejnym kontakcie z infolinią kłamanie w kółko że byty już są wysyłane i żadnej odpowiedzi na temat zwrotu pieniędzy. Buty w dalszym ciągu wiszą na sklepie jako dostępne w 1-4 dni a firma tylko czeka na to żeby oszukać kolejna osobę. Saway usuwa negatywne komentarze na fb w których ludzie piszą że po wielu tygodniach oczekiwania nie dostali ani zamówienia ani zwrotu pieniędzy a pozytywne opinie na google sa kupione.

  Prosze o kontakt , tak nie może być .
  Również zamówiłam buty i nie moge doczekać się przesyłki.

  Mam podobną sytuacje. Ani butów ani pieniędzy.

  Ja też od 27.08. 2021 czekam na kozaki, ani kozaków ani zwrotu pieniędzy, na pytania brak odpowiedzi.

  Również czekam na buty i ciągle tylko maile ...

  ja też czekam na moje 299 zł pieniędzy nie ma a dodzwonić się nie można

  Ja również dałam się nabrać botki za 349 zł- w opisie wysyłka 24H. Buty zapłacone 26.09 do dzisiaj nie dotarły. Brak odpowiedzi na e-mail z prośbą o zwrot pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kozaki

  Kozaki zamówione w tej firmie 27.08.2021 r. prezent dla żony do dzisiaj nie zostały wysłane. Opłacone z góry, informacja, że przesyłka 1-4 dni. Firma milczy i co tydzień informacja, że z początkiem tygodnia nadejdą. Prezentu nie będzie- firma kpi z klienta, dołączam do pozwu zbiorowego. ???? Proszę przed zakupem poczytać opinie.????


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Tragedia Obuwie względnie ok, ale obsługa klienta oraz dział reklamacji tragedia.
  Pierwsza reklamacja rozpatrzona po interwencji 14 dnia od złożenia.
  Druga reklamacja brak informacji po 19 dniach od dostarczenia.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  obuwie

  opis tylko negatywny, buty zamówione 10 marca i do dziś 31 marzec nie po nich śladu, wiele razy pisałam do sklepu, otrzymuję odpowiedź, że już jutro zostaną wysłane i to się nie dzieje dziś dodzwoniłam się na infolinię, ale pani zupełnie nie potrafiła znaleźć zamówienia, a jak powiedziałam o monitowaniu wielokrotnym już, to się rozłączyła. Zaczynam wątpić czy otrzymam przesyłkę i czy zwrócą pieniądze.
  NIGDY NIE POLECĘ TEGO SKLEPU

  Zamówienie: 174455 Złożone w 2021-08-08 10:51:5
  Płatność: Przelewy24
  Dokładnie taka sama sytuacja. Butów brak, pieniedzy nie zwrovmcono. Brak odpowiedzi na maile. Dramat

  Podobne doświadczenia.20 sierpnia zamówiłam ,do dzisiejszego dnia nie otrzymałam ani butów ani pieniedzy.Sprawe zgłaszam na policję

  Proszę o wszystkich o kontakt niezadowolonych z tej Firmy. dziel70@tlen.pl

  Analogicznie taka sama sytuacja 7 wrzesnia zlozone zamowienie 489 zl do dnia dzisiejszego brak butów


Inni również oglądali