Roneberg

Wszystkie opinie

Roneberg

28% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Magdalena
Nie oddają pieniędzy za zwrot! Towar moim znaniem po prostu tandetny. Pomimo wielokrotnych telefonów do centrali nie udało mi się ustalić dlaczego jest problem ze zwrotem. Nasuwa się tylko jedno os...Czytacz dalej
K
Krzysztof
M
Magdalena
Najgorsze doświadczenie w zakupach online!! Jeszcze na takich oszustów i bezczelnych ludzi nie trafiłam na zakupach w sieci. Oczywiście jak wszyscy zamówiłam produkt, który okazał się badziewny i g...Czytacz dalej
J
Joanna
Lusterko przyszło uszkodzone, nie świeciło. Musiałam sama je naprawić. Na drugi dzień odpadło jedno z dwóch lusterek. Firma tragedia. Mam nadzieję, że rynek w krótkim czasie zweryfikuję zasadność i...Czytacz dalej
A
Asia
Oszuści !!!!! Do tej pory nie dostałam zwrotu pieniędzy za Towar, który dostałam w tragicznym stanie, zardzewiały, baterie rozlane.... Wysyłanie maili i dzwonienie na infolinię nic nie daje , są ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (64)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  klawiatura mysz

  Nie oddają pieniędzy za zwrot! Towar moim znaniem po prostu tandetny. Pomimo wielokrotnych telefonów do centrali nie udało mi się ustalić dlaczego jest problem ze zwrotem. Nasuwa się tylko jedno oszuści i naciągacze. Minęło już 5 miesięcy od uznania zwrotu. Za każdym razem mówią, że przekażą do odpowiedniej osoby. Ten sklep należy omijać szerokim łukiem!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Witam kupiłem od tej firmy SmartWatch zegarek przyszedł uszkodzony zresztą nie wiadomo po którym już zwrocie ale po zgłoszeniu reklamacji uwzględnili ją lecz pieniędzy nie otrzymałem do dziś choć było to 2021.11.02 za każdym razem kiedy do


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lampa

  Najgorsze doświadczenie w zakupach online!! Jeszcze na takich oszustów i bezczelnych ludzi nie trafiłam na zakupach w sieci. Oczywiście jak wszyscy zamówiłam produkt, który okazał się badziewny i go zwróciłam. Firma na tym zarabia, że nie oddaje pieniędzy za zwrot. Dziesiątki telefonów na infolinie. Firma już została ukarana ale nic z tego sobie nie robi, zakłada kolejne firmy, spółki i dalej oszukuje. Ja dopiero po informacji od prawnika jak postępować odzyskałam pieniądze po ponad miesiącu codziennego dzwonienia!!

  Dzień dobry czy może mi Pani napisać co poskutkowało żeby oddali pieniądze. ja już walczę drugi miesiąc. Pozdrawiam Aneta

  Aneta,
  Wysłałam na maila oficjalne wezwanie do zapłaty na maila. Z nakazem zapłaty w ciągu 3 dni. Wzór wezwania znajdziesz w google.
  Wezwanie wydrukuj, wypisz, zeskanuj i wyślij na maila: alicja@roneberg.com
  Ja w wiadomości napisałam, że jeśli nie zostaną zwrócone pieniądze w ciągu 3 dni to zgłoszę sprawę do uokik, kas, pih oraz na
  policję. No i jeszcze trochę innych niemiłych rzeczy dopisałam. Na drugi dzień były pieniądze.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  podświetlane lusterko kosmetyczne

  Lusterko przyszło uszkodzone, nie świeciło. Musiałam sama je naprawić. Na drugi dzień odpadło jedno z dwóch lusterek. Firma tragedia. Mam nadzieję, że rynek w krótkim czasie zweryfikuję zasadność istnienia tej firmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Masażer 3 d


  Oszuści !!!!! Do tej pory nie dostałam zwrotu pieniędzy za Towar, który dostałam w tragicznym stanie, zardzewiały, baterie rozlane.... Wysyłanie maili i dzwonienie na infolinię nic nie daje , są tylko i wyłącznie zapewnienia że pieniądze zostaną oddane. Oszustwo , jak najdalej od tej firmy!!!

  Jedna gwiazdka to i tak za dużo , sprzedają chińskie badziewie no a niby przecena z kilkuset złotych na kilka zł to zwyczajne oszustwo. 3-mc psełdo firma zwodziła mnie pomimo dotrzymanego terminu ,zwrotu i wszystkich wymogów dotyczących reklamacji.
  Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do klienta no ale cóż , widać imbecyle też muszą gdzieś pracować :) Wszystkim tym którzy borykają się z problemem zwrotu pieniędzy od tych oszustów polecam e-sąd . Ja sama wysłałam im pismo dotarło dzisiaj i w magiczny sposób od razu za pośrednictwem płatności BLIK zwrot pieniędzy wraz z odsetkami pojawił się na koncie . Wystarczyło wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty. Ludzie nie bójcie się korzystajcie z pomocy prawnej , przedsądowe pismo na platformie e-sądu jest darmowe , trzeba dokładnie opisać zdarzenie jest tam pomoc i prawnicy którzy zanim sprawa trafi do sądu odpowiadają na wszelkie pytania . ZACHĘCAM każdego ze złodziejami trzeba walczyć. A psełdo sklep z całą serdecznością radzę omijać szerokim łukiem!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bluzki

  Ta firma to jakaś ściema . W styczniu odesłałem im (wcześniej zamówiony towar ) cały luty przeleciał i żadnej kasy za zwrot nie było , w końcu wysłałem do nich e-maila i w odpwiedzi napisano mi że zwrot został rozpatrzony pozytywnie i wkrótce pieniądze zostaną przelane na moje konto , a kasy jak nie było tak i nie ma . HALLLLLLLO !!!!!! Jest tu gdzieś policja ?!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Gra

  Nie odzyskamy pieniędzy a sklep nadal funkcjonuje i naciąga innych!!!Gdzie jest prawo?
  Jak ostrzec innych?
  Gra którą kupiłam była szajsem.Odesłałam 4 stycznia do tej pory nie otrzymałam zwrotu.
  Na maile odpisywali na początku, na infolinii za każdym razem informacje o interwencji w księgowości.Pieniądze już jutro na koncie i cisza!

  Jak ostrzec innych?
  To jakaś piramida finansowa!
  Za chwilę w wiadomościach usłyszymy że obłowili się w miliony!
  Gdzie szukać pomocy????


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zegarek z kompasem

  Omijać sklep szerokim łukiem... towar zakupiony z myślą o prezencie gwiazdkowym, nadal nie dotarł... a jest 22 lutego.
  Zero informacji i kontaktu ze strony sklepu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bluza

  Bluza tragedia zwrócona już dwa tygodnie temu,nadal brak zwrotu pieniędzy za nią, codziennie pisane e-maili i ta sama śpiewka że księgowość nie przekazała jeszcze pieniędzy i tak cały czas!złodzieje i oszuści ale ja nie odpuszcze!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Słuchawki

  UWAGA. To firma OSZUST. Kupiłem słuchawki w listopadzie 2021. Ponieważ jedna była niesprawna na początku grudnia zawróciłem towar. Do dnia dzisiejszego nie zwrócono mi pieniędzy mimo potwierdzenia uznania reklamacji. Na moje maile nikt nie odpowiada. W trakcie kilkakrotnych rozmów telefonicznych padają, jak się okazuje puste, zapewnienia o interwencji w dziale księgowości. Sprawą zainteresuję odpowiednie organy.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Roneberg

O sklepie Roneberg
Właścicielem sklepu internetowego Roneberg jest firma B2B MK Sp. z o.o. z Kwidzynia.

Oferta w sklepie Roneberg
Żyjemy w czasach, w których najnowsze technologie stosuje się głównie w celu ułatwiania codziennego życia. Jak w pełni wykorzystać nowe możliwości? Pomoże Ci w tym Roneberg, marka inteligentnych produktów przeznaczonych do wspierania codziennych starań o zachowanie zdrowia i urody.
Poszukujesz łądnego, funkcjonalnego smartwatcha? W sklepie znajdziesz model Roneberg R8 Zegarek współpracuje z popularną aplikacją, używaną także przez innych producentów smartbandów i smartwatchy, czyli H Band. Aplikacja jest wyjątkowo prosta i intuicyjna, poznanie wszystkich jej funkcji i konfiguracja zajmują kilkanaście minut. Aplikacja pozwala na tworzenie statystyk dotyczących mierzonych parametrów oraz dostosowanie ustawień pod kątem użytkownika. W głównym panelu użytkownik ma dostęp do podstawowych informacji, takich jak czas i efektywność aktywności fizycznej, czas snu, tętno oraz ciśnienie krwi. Zegarek zbiera dane każdego dnia i usuwa o północy, zatem przynajmniej raz dziennie warto je zsynchronizować z aplikacją, aby zyskać pewność, że nie przepadną. W praktyce model R8 okazuje się rzeczywiście przydatny, nie tylko dla osób, które chcą tylko nieco podnieść poziom swojej aktywności, ale również dla bardziej profesjonalnych sportowców.
Smartwatch R8 łączy w sobie dobry design i wysoką funkcjonalność najefektywniejszych modeli inteligentnych urządzeń. Wśród podstawowych funkcji znajduje się oczywiście możliwość kontrolowania swojej aktywności fizycznej i wpływania tym samym na stan własnego zdrowia. Zegarek wyposażony jest w licznik kroków (na podstawie otrzymanego wyniku oblicza przybliżony dystans i liczbę spalonych kalorii), moduł służący do pomiaru tętna i ciśnienia krwi, a dodatkowo opcję śledzenia długości oraz jakości snu. Wiadomo, że nawet obecny stopień zaawansowania technologii nie do końca pozwala na idealnie dokładne pomiary za pośrednictwem smartwatcha – w końcu to „tylko” zegarek – jednak R8 sprawdza się w tym zakresie naprawdę dobrze.
Zegarek sparowany ze smartfonem może także pokazywać powiadomienia dotyczące działań w aplikacjach. Możliwe jest przekazywanie informacji o ustawionych alarmach, przychodzących połączeniach, SMS-ach czy powiadomieniach z aplikacji, np. połączonych z portalami społecznościowymi. Te funkcje domyślnie są wyłączone, za ich uruchomienie odpowiada przełącznik w ustawieniach aplikacji H Band.
Dzięki elektronice Roneberg nowa jakość życia znajduje się na wyciągnięcie ręki.W sklepie internetowym Roneberg masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: za pobraniem, szybki przelew internetowy (Przelewy24.pl), payU i karta kredytowa.

Co sądzisz o ofercie Roneberg?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Roneberg? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Roneberg jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Roneberg i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Roneberg.