Rituals Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Rituals

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

W
Witold
Rituals to firma kosmetyczna, którą miałam przyjemność poznać niedawno. Zdecydowałam się zrobić zakupy na ich stronie internetowej i byłam zachwycona profesjonalizmem oraz łatwością obsługi strony....Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja firmy kosmetycznej 'Rituals'

  Rituals to firma kosmetyczna, którą miałam przyjemność poznać niedawno. Zdecydowałam się zrobić zakupy na ich stronie internetowej i byłam zachwycona profesjonalizmem oraz łatwością obsługi strony. Wybór różnych krajów i języków pozwolił mi wybrać najlepszą dla mnie opcję korzystania z webshopu. Nie tylko sama strona była świetnie wykonana, ale również zamówiony przeze mnie produkt okazał się być rewelacyjny. Kosmetyk do ciała, który zamówiłam miał przepiękny zapach i idealnie nawilżał skórę. Mimo moich obaw przed zakupami on-line nie rozczarowałam się swoim wyborem! Cieszę się bardzo z zakupu w Rituals i z całego serca polecam tę firmę każdemu, kto jest fanem kosmetyków najwyższej jakości i wysokiej klasy obsługi.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...