Resmar

Wszystkie opinie

Resmar

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

T
Tomasz
Polecam firmę Resmar, Dobry asortyment, niezłe doradztwo i wydaje mi się, że porządna jakość. Jets tu wszystko : komplety wypoczynkowe, meblościanki czy systemy kuchennych mebli modułowych, łóżka, ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  meble

  Polecam firmę Resmar, Dobry asortyment, niezłe doradztwo i wydaje mi się, że porządna jakość. Jets tu wszystko : komplety wypoczynkowe, meblościanki czy systemy kuchennych mebli modułowych, łóżka, biurka, krzesła i wiele innych. . Resmar to firma, która posiada sieć sklepów stacjonarnych, jak również sprzedaje swoje produkty online. Mowa tutaj solidnych meblach w różnych stylach, jak stoły i krzesła, zestawy pokojowe czy meble kuchenne, które Resmar zarówno wykonuje na wymiar, jak i sprowadza gotowe od renomowanych producentów. Meble ze sklepów Resmar pasują do wielu aranżacji, zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Dla firmy liczy się zadowolenie klientów oraz użytkowanie zakupionych mebli przez długie lata, dlatego Resmar produkuje je z najwyższej jakości materiałów.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Resmar

Jednym z najważniejszych elementów wystroju każdego wnętrza są meble. Jakość i styl ich wykonania niejednokrotnie ma wpływ na efekt finalny danego projektu. Aby czuć się dobrze w naszym nowo wyremontowanym lub zmienionym wnętrzu musimy zadbać o odpowiednie elementy takie jak akcesoria, detale, oświetlenie, wentylacja oraz wiele innych. Zdarza się, że przychodzi nam wypełnić wnętrze pomieszczenia, w którym przyjdzie nam wypoczywać po ciężkim dniu pracy lub po prostu spędzać istotną część naszego wolnego czasu z uwagi na fakt, że są to nasze "cztery kąty". W takich sytuacjach chcemy aby każdy element był zarówno wizualnie miły dla oka jak i funkcjonalny przy czym nie wydając fortuny na drogie meble. Istnieje również możliwość, że będziemy projektować miejsce pracy dla siebie lub swojego klienta, taki projekt musi spełniać mnóstwo warunków oraz dobrych praktyk które, pozwolą na swobodne oraz ergonomiczne działania z zakresu wykonywanej pracy. Wiele firm na rynku dostarcza gotowe rozwiązania jak i elementy, które po złożeniu w jedną całość stworzą wyjątkowy zestaw meblowy oraz aranżacyjny. Jedną z takich firm jest Resmar i to właśnie temu sklepowi jest poświęcony poniższy opis.

Na temat firmy Resmar.
Sklep Meblowy Resmar prowadzi swoje działania na Polskim rynku meblowym już od 1998 roku. Informacje zawarte na stronie internetowej spółki mówią, że firma od początku swojej działalności kładzie duży nacisk na oferowanie przedmiotów o niebagatelnej jakości oraz takie, które odpowiadają na potrzebny różnorodnych klientów. Resmar prowadzi swoje placówki na terenie Polski w Mielcu oraz Nisku. W placówkach tych można nabyć meble wykonane przez różnych producentów. Możemy dokonać wyboru z pomiędzy produktów, które wykonywane są z frontów drewnianych oraz fornirowanych lub MDF.

Kilka słów o produktach i usługach Resmar.
Firma oferuje zarówno nowoczesne meble, jak i te w stylu klasycznym. Innowacyjne podejście do świadczonych usług potwierdza fakt, że Resmar jest w stanie wyprodukować meble według naszego projektu tworząc tak zwane produkty na zamówienie. Przed rozpoczęciem pracy nad wykonaniem mebli, firma oferuje usługę sporządzenia dokładnych pomiarów pomieszczeń w których będą znajdować się meble, tak aby wszystko było dokładnie dopasowane oraz w celu uniknięcia jakichkolwiek problemów z dopasowaniem mebli. W skład usług firmy wchodzi również montaż mebli w domu klienta bądź innym pomieszczeniu do którego planujemy zakup mebli. Jeżeli w tok państwa myślenia wkradły się jakiekolwiek wątpliwości, dzięki stronie internetowej sklepu możemy zarówno przejrzeć ofertę, jak i skontaktować się z działem obsługi klienta, który ma za zadanie rozwiać nasze wahania oraz służyć pomocą podczas zakupów.

Pochwały, skargi oraz opinie klientów Resmar.
Jeżeli zdarzyło Ci się korzystać z usług sklepu, miałeś kontakt z obsługą klienta bądź zdarzyło Ci się składać reklamacje?  Prosimy nie wahaj się opisać swoje doświadczenie w sekcji opinii oraz podzielić się szczegółami współpracy. Informację dotyczące jakości świadczonych przez firmę usług mogą okazać się niezwykle pomocne dla przyszłych klientów firmy oraz osób odwiedzających tę stronę. W przypadku gdy dopiero zamierzasz nawiązać współpracę z Resmar, pomocnym może okazać się zapoznanie z opiniami zamieszczonymi przez klientów wyżej wymienionej firmy, które zamieszczone są na naszej stronie internetowej Niezależna Opinia. Z góry dziękujemy za poświęcony czas, nawet najkrótszy feedback udzielony na temat produktów bądź usług będzie doceniony.