100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

T
Tomasz
Polecam firmę Resmar, Dobry asortyment, niezłe doradztwo i wydaje mi się, że porządna jakość. Jets tu wszystko : komplety wypoczynkowe, meblościanki czy systemy kuchennych mebli modułowych, łóżka, ...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  meble

  Polecam firmę Resmar, Dobry asortyment, niezłe doradztwo i wydaje mi się, że porządna jakość. Jets tu wszystko : komplety wypoczynkowe, meblościanki czy systemy kuchennych mebli modułowych, łóżka, biurka, krzesła i wiele innych. . Resmar to firma, która posiada sieć sklepów stacjonarnych, jak również sprzedaje swoje produkty online. Mowa tutaj solidnych meblach w różnych stylach, jak stoły i krzesła, zestawy pokojowe czy meble kuchenne, które Resmar zarówno wykonuje na wymiar, jak i sprowadza gotowe od renomowanych producentów. Meble ze sklepów Resmar pasują do wielu aranżacji, zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Dla firmy liczy się zadowolenie klientów oraz użytkowanie zakupionych mebli przez długie lata, dlatego Resmar produkuje je z najwyższej jakości materiałów.


Inni również oglądali