Prezent Marzeń

Wszystkie opinie

Prezent Marzeń

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Prezent Marzeń

Dobrym sposobem na uczczenie specjalnej okazji i okazaniem bliskim swojej miłości jest idealnie dobrany prezent. Czy to z okazji świąt, ślubu, czy na urodziny, wybór prezentu może być nie lada wyzwaniem. Nie zawsze trzeba sięgać po materialne podarki. Doświadczenia i przeżycia liczą się bardziej niż to co materialne. Obecnie na rynku można znaleźć wiele firm, które oferują oryginalne prezenty w formie przeżyć, takie jak skok ze spadochronem, SPA i wiele innych. Problemem może być jednak znalezienie firmy, która spełni nasze oczekiwania. Zanim zdecydujesz się na zakup prezentu, czy to dla siebie, czy swoich bliskich, przejrzyj niezależne opinie klientów. Dzięki nim będziesz wiedzieć, który sklep internetowy oferuje najciekawsze i najlepsze podarunki. Którym markom warto zaufać, a które lepiej omijać z daleka? Czy produkty oferowane przez daną firmę są dobrej jakości i spełniają oczekiwania klientów? Na tej stronie znajdziesz opinie na temat firmy Prezent Marzeń. Nie trać czasu na szukanie idealnego prezentu. Przeczytaj opinie klientów tej marki i zdecyduj, czy warto skorzystać z jej usług.

O firmie Prezent Marzeń

Firma została założona przez Grzegorza Różalskiego w 2009 roku. Inspiracją do założenia firmy były przygody, które prezes marki chciał zrealizować. Idea stworzenia miejsca, gdzie ludzie w łatwy sposób mogliby realizować swoje marzenia, przerodziła się w firmę, w której ponad 200 tysięcy osób wykupiło prezent marzeń. Marka Prezent Marzeń prowadzi kanał na YouTube, na którym pokazują kulisy realizowanych podarunków. Marka zbudowana została w całości na polskim kapitale. Firma współpracuje z ponad 1200 partnerami na terenie całej Polski. 

Produkty i usługi oferowane przez Prezent Marzeń

W ofercie firmy można znaleźć różne atrakcje, które są idealnym pomysłem na prezent. Firma sprzedaje przeżycia, w tym dzień w SPA, skok ze spadochronem, jazda konna i wiele więcej. Jest to idealny sposób na oryginalny prezent, a także prezent last-minute, ponieważ usługa może być zamówiona w 5 minut przez Internet. Prezent może być zakupiony przez Internet, za pomocą infolinii prezentowej, lub poprzez prośbę o oddzwonienie. Atrakcje można wyszukiwać z uwzględnieniem typu podarunku lub lokalizacji. Po zakupie prezentu klient musi skontaktować się z firmą Prezent Marzeń przez telefon lub mailowo, aby dokonać rezerwacji atrakcji na dany dzień i godzinę. Zakupione vouchery prezentowe mają ważność 12 miesięcy od daty zakupu lub jeden pełny sezon. Niektóre atrakcje pozwalają na bezpłatne uczestnictwo osoby towarzyszącej. Voucher może być elektroniczny lub fizyczny. Fizyczny voucher można odebrać w siedzibie firmy w Puławach lub może on być przesłany za pomocą Poczty Polskiej, lub kuriera. 

Pozytywne opinie klientów, zażalenia i porady na temat firmy Prezent Marzeń

Sprawienie komuś przyjemności to podwójna radość: dla obdarowanego, jak i tego, kto daje prezent. W szczególności, jeżeli jest to bardzo oryginalny i nietypowy prezent. Na pewno nie chcesz, aby podarek, który zamówisz, nie mógł być zrealizowany lub też nie spełniał oczekiwań. W związku z tym, przed zdecydowaniem się na zakup, sprawdź opinie klientów na temat firmy, którą wybierasz. Czy Prezent Marzeń dostarczył twój voucher bez problemu? Czy rezerwacja terminu była łatwa? Czy atrakcja spełniała twoje oczekiwania i była zgodna z opisem podanym na stronie? Chcemy wiedzieć wszystko o twoich doświadczeniach z tą firmą. Podziel się z nami swoim doświadczeniem na tej stronie.