100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-01-26
kilka produktów
Marka Paese towarzyszy mi od dawna. Spory czas temu, a dokładniej jakieś 4 lata pokazywałam wam ...Czytacz dalej
Patrycja

Opinie (1)

  (0)

 (1)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Marka Paese towarzyszy mi od dawna. Spory czas temu, a dokładniej jakieś 4 lata pokazywałam wam na blogu kilka produktów tej marki. Muszę przyznać, że tak mi przypasowały, że kosmetyki Paese towarzyszą mi do dzisiaj. Jest kilka produktów, które używam na co dzień, a także super sprawdzają się podczas sesji zdjęciowych.
  Puder ryżowy to jeden z moich ulubionych produktów marki Paese. Super sprawdza się, gdy chcemy wygładzić skórę i sprawić, aby się nie świeciła. Ja używam go zazwyczaj, kiedy robimy zdjęcia. Moja twarz dzięki temu pudrowi nie błyszczy się i nie odbija światła. Puder naturalnie matuje makijaż i utrwala go, dzięki czemu możemy się nim cieszyć przed długi czas. Dodatkowym plusem jest to, że w składzie nie ma parabenów, talku i alergenów. Bardzo zwracam na to uwagę, tym bardziej że moja skóra jest skłonna do alergii. Oprócz pudru ryżowego w mojej kosmetyczce można znaleźć również puder matujący oraz kolagenowy podkład.


Inni również oglądali