NiezależnaOpinia

  Opinie Newchic

  O sklepie

  Sklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubrań i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Zasób różni się od innych chińskich sklepów tym, że pomimo znacznych rabatów, sprzedaży, a czasem bezpłatnej wysyłki na całym świecie, znajdziemy lepszy asortyment i rozsądne ceny. Jeśli chcesz odpowiednio się ubrać, a jednocześnie chcesz zapłacić trochę więcej niż taniej - jesteś tutaj. Asortyment Newchic obejmuje produkty w następujących kategoriach: odzież damska, odzież męska, produkty codziennego użytku, buty, torby, akcesoria, biżuteria i produkty dla urody i zdrowia.

  Firma została zarejestrowana w 2012 roku i początkowo zajmowała się wyłącznie sprzedażą odzieży damskiej. Po zwiększeniu popularności sklep internetowy znacznie rozszerzył zakres, jednak zakład został wykonany na wysokiej jakości odzieży. W 2015 roku Newchic stał się globalną marką oferującą najnowsze style na świecie. Dzisiaj projektanci z Hiszpanii, Japonii, Korei i innych krajów współpracują z firmą.

  Zasoby koncentrują się głównie na rynkach europejskim i amerykańskim, dlatego lokalizacja języka pozostawia wiele do życzenia, szczególnie przy tłumaczeniu materiałów z witryny na język rosyjski. Wadą jest rekompensowana polityka cenowa, na przykład przy zakupie, względnie mówiąc, kwoty 50 USD lub więcej, masz gwarancję rabatu w wysokości 5 USD. Jak korzystać z katalogu i wybierać produkty do zamawiania na stronie - oto nasza recenzja.

  Co oznacza status zamówienia „Back Order” oznacza?

  „Back Order” oznacza, że niektóre produkty w zamówieniu są obecnie niedostępne i trzeba czekać na nowy Stock przyjeżdżać. W tej sytuacji, zamówienie zostanie podzielone na mniejsze zamówienia, a będziemy wysyłki dostępne elementy pierwsze.

  Wskazówka: W jaki sposób można sprawdzić, czy dany produkt jest w magazynie, zanim ją zamówić?

  Jeśli przedmiot jest out-of-stock, to zostaną oznakowane „Liście magazynu w ××× dni roboczych.” na stronie produktu. Można go znaleźć między tytułem a ceną po wybraniu rozmiaru i koloru. Jeśli chcesz zmienić treść zamówienia, proszę odrazu skontaktować się ze sklepem .

  Metody Płatności

  • Płatność PayPal

  1. Zaloguj się na swoje konto PayPal lub użyj karty kredytowej Express.

  2. Wprowadź dane karty; zamówienie zostanie wysłane na twój adres PayPal, sprawdź, czy jest prawidłowe, a następnie kliknij Prześlij.

  3. Twoja Płatność zostanie przetworzona, a rachunek zostanie przesłany pocztą e-mail. UWAGA: Twoje zamówienie zostanie wysłane na twój adres PayPal. Upewnij się, że wybrałeś lub wprowadziłeś poprawny adres dostawy.

  • Płatność kartą kredytową / kartą bankomatową

  • Płatność przelewem

  • SOFORT: Bezpośrednia płatność za pośrednictwem bankowości internetowej

  • Płatność OXXO

  • Płatność iDEAL

  Metody wysyłki

  Dzięki międzynarodowej sieci wysyłkowej, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, wszystkie produkty firmy mogą być wysyłane za granicę za pośrednictwem zarejestrowanej poczty śledzonej. Oferują różne międzynarodowe metody wysyłki. Możesz wybrać preferowaną na stronie internetowej. Różne metody wysyłki, rabaty za wysyłkę różnią się. Całkowity czas dostawy = czas przetwarzania (1 ~ 3 dni robocze) + czas wysyłki, czas przetwarzania zależy od tego, co kupujesz.

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu newchic.com? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  Newchic
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Newchic

  Twoja opinia