NiezależnaOpinia

  Opinie NET-A-PORTER

  Od momentu wprowadzenia na rynek w czerwcu 2000 r. NET-A-PORTER stał się światowym liderem w dziedzinie mody luksusowej, oferując niesamowitą modę z ponad 800 najbardziej pożądanych marek projektantów na świecie, w tym Gucci, Chloe, Balenciaga, Saint Laurent, Isabel Marant, Prada i Stella McCartney, ponad 200 wyspecjalizowanych marek kosmetycznych. NET-A-PORTER, pionier innowacji, zapewnia najwyższą jakość produktów i treści za pośrednictwem swoich stron internetowych, aplikacji zakupowych i świata PORTER, rozmawiając z ponad 6 milionami odbiorców miesięcznie za pośrednictwem globalnego, wielokanałowego ekosystemu i zapewniając bezproblemowe zakupy na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach.

  Misja NET-A-PORTER

  NET-A-PORTER jest również liderem niezrównanej obsługi klienta, z ekspresową wysyłką na cały świat do ponad 170 krajów (w tym dostawa tego samego dnia na Manhattan, Londyn i Hongkong oraz dostawa następnego dnia do Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Francji, Australii i Singapur), podpisane luksusowe opakowania, łatwe zwroty i wielojęzyczne zespoły obsługi klienta i zakupów osobistych, które są dostępne 24/7, 365 dni w roku.

  Jak robić zakupy w NET-A-PORTER?

  Zakupy w NET-A-PORTER są łatwe: Użyj linków odzież, torby, buty i akcesoria. Możesz także robić zakupy bezpośrednio w magazine lub przez projektanta. Po znalezieniu przedmiotu wybierz swój rozmiar i kliknij przycisk „Dodaj do torby zakupów” na stronie produktu. Przejrzyj przedmioty w swojej torbie na zakupy, klikając link „Zakupy” na górze strony. Kliknij „Przejdź do zakupu”, aby zakończyć zamówienie. Możesz robić zakupy w NET-A-PORTER bez zakładania konta. Zarejestruj się u NET-A-PORTER, a będziesz mógł korzystać z następujących korzyści:

  - Śledź swoje zamówienia i przeglądaj poprzednie zakupy;

  - Poproś o zwrot lub wymianę bezpośrednio ze swojego konta;

  - Dodaj wyprzedane przedmioty i produkty, które kochasz, do swojej listy życzeń;

  - Zapoznaj się z nowymi kolekcjami NET-A-PORTER i zarejestruj swoje ulubione produkty za pomocą sezonowego Lookbooka;

  - Zapisz swój adres i dane karty, aby następnym razem robić zakupy jeszcze szybciej.

  Zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. NET-A-PORTER jest pod ręką, aby pomóc w:

  - Porady dotyczące rozmiaru i dopasowania;

  - Szczegółowe informacje o produkcie;

  - Pytania dotyczące dostawy;

  - Wymieniaj i zwracaj zapytania;

  - Składanie zamówień.

  Za pomocą ekspertów NET-A-PORTER:

  - Znajdź idealny strój na imprezę;

  - Odśwież swoją roboczą szafę;

  - Wybierz nowe elementy w nowym sezonie;

  - Wybierz ręcznie wybrane prezenty dla swojej rodziny lub przyjaciół.

  Zwrot towarów z NET-A-PORTER

  Zwrócenie przedmiotu nie mogło być łatwiejsze. Wypróbuj zakupy w zaciszu własnego domu, a jeśli musisz je odesłać, masz 28 dni od daty otrzymania zamówienia na wymianę lub zwrot. NET-A-PORTER odbierze z twojego domu, pracy lub alternatywnego adresu za darmo. Wysyłka jest bezpłatna na wszystkich giełdach, chociaż klienci spoza UE są odpowiedzialni za podatki i cła. Upewnij się, że Twoje przedmioty są zwrócone nowe, nieużywane, a wszystkie zawieszki NET-A-PORTER i markowe ubrania są nadal dołączone. Zwroty, które nie spełniają tych zasad, nie będą akceptowane i zostaną odesłane do Ciebie. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta, wysyłając e-mail na adres NET-A-PORTER.

  Podziel się swoją opinią!

  Masz życzenie odnośnie do NET-A-PORTER? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia może się przydać innym użytkownikom.

  NET-A-PORTER
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NET-A-PORTER

  Twoja opinia