100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Karolina
Bardzo fajny sklep, mają bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji i ozdoby paznokci Kupiłam u nich różne produkty paznokci. Natrafiłam na ten sklep przypadkowo, zaryzykowałam i spróbowałam i w og...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lakiery

  Bardzo fajny sklep, mają bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji i ozdoby paznokci Kupiłam u nich różne produkty paznokci. Natrafiłam na ten sklep przypadkowo, zaryzykowałam i spróbowałam i w ogóle się nie zawiodłam. Mam wrażliwą skórę i paznokcie więc wciąż szukam kosmetyków, które im nie zaszkodzą. Kupiłam od nich kilka lakierów różnego typu. Mają przepiękne kolory, bardzo duży wybór. Zawsze obawiam się w takiej sytuacji jak naprawdę kolory będą wyglądać i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. W zasadzie to jestem zadowolona ze wszystkich lakierów. Stronka działa bardzo dobrze, wszystko jest proste i przejrzyste. Obsługa profesjonalna i uprzejma, błyskawiczna wysyłka. Nic do zarzucenia, polecam!


Inni również oglądali