Neonail : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Neonail

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Karolina
Bardzo fajny sklep, mają bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji i ozdoby paznokci Kupiłam u nich różne produkty paznokci. Natrafiłam na ten sklep przypadkowo, zaryzykowałam i spróbowałam i w og...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lakiery

  Bardzo fajny sklep, mają bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji i ozdoby paznokci Kupiłam u nich różne produkty paznokci. Natrafiłam na ten sklep przypadkowo, zaryzykowałam i spróbowałam i w ogóle się nie zawiodłam. Mam wrażliwą skórę i paznokcie więc wciąż szukam kosmetyków, które im nie zaszkodzą. Kupiłam od nich kilka lakierów różnego typu. Mają przepiękne kolory, bardzo duży wybór. Zawsze obawiam się w takiej sytuacji jak naprawdę kolory będą wyglądać i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. W zasadzie to jestem zadowolona ze wszystkich lakierów. Stronka działa bardzo dobrze, wszystko jest proste i przejrzyste. Obsługa profesjonalna i uprzejma, błyskawiczna wysyłka. Nic do zarzucenia, polecam!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...